Zakładki

Farmtastic

Alternatywne nazwy: Farmtastic

Gra Farmtastic - to ciekawa gra na przeglądarkę, która opiera się na zasadzie symulatora.

Farmtastic cenach - jest to jedna z wielu gier w gospodarstwie, w którym mamy do czynienia z nie tylko w rolnictwie, ale również w innych działaniach.

W rejestracji Farmtastic nie jest trudny krok, po którym można zacząć grać Farmtastic. Aby się zarejestrować należy wykonać następujące czynności:

1. Znajdź gra Farmtastic.

2. Lewej na stronie głównej pojawi się formularz rejestracyjny. Dwa sub forma wybierz « Rejestracja ».

3. Napisz swoją nazwę użytkownika.

4. Wpisz swój adres e-mail.

5. Napisz hasło do gry. Postaraj się, aby hasło tak wiarygodne, jak to możliwe.

6. Ważne! Podczas rejestracji użytkownik wyraża zgodę na wszystkie zasady gry.

7. Kliknij na « Rejestracja » ..

Zagraj Farmtastic Będziesz pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dlatego przed podpisaniem umowy trzeba mieć dobry adres internetowy problemu: sprawdzić prędkość Internetu, wskazane jest, aby był 100 mega bitów na sekundę.

W Farmtastic grać będzie, gdy do czynienia z różnymi wydarzeniami w grze. Jako rolnik musi dbać o ziemi i domu, zwierzęta i wykonywać różne zadania jedno po drugim.

W symulacji jesteś wolny Farmtastic kupić różne produkty. Po pierwsze, masz mały kawałek ziemi, który trzeba dbać. Trzeba wydoić krowy, kopanie w ziemi, do zbiorów - to wszystko jest częścią życia codziennego. Praca wykonywana każdego dnia.

Jako profesjonalny rolnika trzeba skręcić w stoczni w małym gospodarstwie imponujący. Przy użyciu dużej ilości wysiłku, szybko dostać podwyżkę i wypełnić wszystkie niezbędne prace w gospodarstwie. Ponadto, trzeba śledzić ich zwierząt i ptaków w gospodarstwie. W harmonogramie pracy, oczywiście, jest również dojenie krowy, ponieważ klienci nie tylko chcą świeżo pobrane warzyw, ale także świeże mleko od szczęśliwych krów. Na farmie w Farmtastic istnieje wiele zadań. Można siać proso, a następnie zmielić je na mąkę i sprzedają.

Gospodarstwo Farmtastic przedstawił kolorową grafikę. Musisz udowodnić swoje umiejętności w pracy ze zwierzętami, i zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie rośliny rozwijać - wszystko w stylu cartoon. Dopiero po robi ogromną liczbę miejsc pracy można uzyskać dobre zbiory. Dowiesz się wiele zadań, które czekają na farmie Farmtastic. Trzeba będzie angażować się w inwestycje w gospodarstwie.

Farmtastic online można skupić się na swojej działalności, rozwoju i poprawy ich terytorium.

Dużo czasu należy podać dane do sadzenia warzyw i owoców, a także zbioru.

Możesz kupić szereg budynków oraz produkcji towarów na sprzedaż.

Niewątpliwie Farmtastic online, jak, jak wszystkie dzieci i dorosłych. Zarejestruj się w grze, a nie jego małą plantację.

Zamień swoje małe rzeczy w ogromnym zamożnego gospodarstwa. Niespodzianka od wszystkich swoich doświadczeń i osiągnięć w grze.