Zakładki

Fiesta w Internecie

Alternatywne nazwy: Fiesta

Fiesta Live - Gry MMORPG gra z gatunku fiction klienta do publicznej wiadomości za darmo. Dodatki na miękkim Spółki od dawna znany ze swoich oryginalnych pomysłów. A teraz fani mogą cieszyć wirtualnej rozrywki nowy produkt online, który łączy w sobie piękno poważne zdarzenia z rysunku kreskówki zabawy. Harmonogram gry na najwyższym poziomie. Wyposażony w 3-D obrazu wrażenie, że wszystko, co się dzieje, jest prawdziwe. Odwiedzających czekają na najbardziej ekscytujących przygód w świecie marzeń i magii. Jest tak wiele zadań, że nie można siedzieć bezczynnie nie Minutka. System PvP i PvE jest równie dobrze rozwinięta. I możliwość wyboru kierunku rozwoju wielu użytkowników jak balsam dla duszy. Dołącz mieszkańcom tajemniczych krain, aby wygrać w niebezpiecznych walkach, zabawy podczas realizacji zadań na rzecz pokoju i po prostu cieszyć się życiem w tak pięknym wszechświecie!

Przed Fiesta Online grać, trzeba rozstrzygnąć kilka pytań. Po pierwsze, sprawdź, czy jest odpowiednia konfiguracja komputera. Po drugie, musisz się zarejestrować w grze Fiesta Online . Po trzecie, należy pobrać i zainstalować klienta. Wykaz minimalnych wymagań systemowych zadowala ich lojalności: system operacyjny Windows 2000/XP, procesor Pentium 4 1. 6GHz, AMD XP 2500 +, AMD Athlon 64 2800 + GeForce wideo MX 64MB, dźwiękowa kompatybilna z Direct X 9. 0, 3 GB wolnego miejsca na dysku i pamięci RAM 512 MB. Fiesta Online Rejestracja polega na wypełnieniu formularza z tych pól: imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, datę urodzenia, płeć. Następnie można utworzyć wygląd swojej postaci i wybrać klasę z automatu.

Fiesta gra oferuje zajęcia takie jak wojownik, mag, spowiednika, strzałki i joker. Aby dokonać właściwego wyboru, trzeba wiedzieć, jak wyglądają.

1. Wojownicy są silni, odważni, trwałe i wytrzymałe. Są one znane ze swoich umiejętności walki i zdolność prowadzić walkę w zwarciu. Ich imponująca siła fizyczna pozwala czuć zaufanie.

2. Dowodzić Magowie tajne elementy. Ta umiejętność sprawia, że ​​wyróżnia się wśród innych mieszkańców świata. I niech nie bardzo silny fizycznie, w stanie sami sobie w inny sposób.

3. Strzałki inspirować obawiać żadnego przeciwnika. Ich umiejętności są zróżnicowane i pomysłowe. Plus, pomagają siły natury. Czują się najpewniej w długich bitew. W tych bojowników muszą każdego zespołu.

4. Wyznawca łączyć zdolność uzdrawiania i ataku. Są one w stanie pomóc ofiarom towarzyszy, ale wrogów nich nie zadzierać. Co więcej, mogą nawet silniejszych sojuszników, zwiększając ich uszkodzenia.

5. Jokers różne umiejętności spowodować wielkie szkody właśnie tam. Rzucać przeciwników przerażony wymagają bardzo mało czasu. Są bardzo zwinne i szybkie, możliwość powieszenia na bunkry wroga, w wyniku których pojawia się stopniowo.

Gra gry Fiesta Online będziesz, poruszając się przez poziomy. Im wyższy poziom, tym silniejszy charakter. Trzeba będzie pompować umiejętności pasywnych, aktywnych i alchemicznych. Wykonywać różne zadania, i będzie w stanie ostatecznie uzyskać tytułowy. Miło jest, gdy pewien tytuł jest dołączony do nazwy.

Więcej w Fiesta Online ma miłe chwile jako okazję do znalezienia miłości i wziąć ślub, do budowy własnego domu, znaleźć wiarygodnych przyjaciół, aby wygrać swoje czyny wiarygodność wśród mieszkańców. Jednak żaden z tych, którzy zobowiązali się grać Fiesta Online , nie narzeka na nudę! Zanim naprawdę otwiera wiele możliwości! Więc nie przegap tej szansy również rozjaśnić ich wypoczynek zabawa tyle zabawy! Możesz zawsze i we wszystkim powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more