Zakładki

FIFA 13

Alternatywne nazwy: Fifa 13, Fifa 2013, Fifa 2013

Procesor: Core 2 Duo / Athlon X2 1. 8 GHz i powyżej

Pamięć RAM: 2 GB i powyżej

Wideo: 256 MB pamięci i up

Wolne miejsce na dysku: 8 GB.

W grze FIFA 13 - najnowsza wersja wydana w popularnej serii symulacji sportowych i każdego roku deweloperzy starają się doprowadzić do ich nowego dziecka pewne zmiany, nie tracąc żadnego ducha serii. Nie był wyjątkiem od reguły i FIFA 13. Główna część gry FIFA 13 w wersji PC nie różni się od odpowiedników konsolowych, jest czasem zaważyć na rozwoju EA Sports, dotknął dopracowanie sztucznej inteligencji oraz silnika fizyki unikalny silnika uderzenia.

Ataku i obrony

To humanizacja wirtualnych piłkarzy, który wpływa nie tylko na wygląd, ale także psychologiczne aspekty gry i popycha wielu fanów serialu iść do sklepu kupić FIFA 13. Podczas ataku zawodnicy w FIFA 13 jest już nie przypominają roboty i bardzo zdolne do popełniania błędów w programach, lub na odwrót, aby pokazać cechy przywódcze. Myślenie i bardziej naturalne gracze - to jest głównym i najbardziej poważna różnica, że ​​ma grę FIFA 13 od swoich rówieśników i bezpośrednich konkurentów. Te same zmiany zostały wprowadzone i działania obrońcy w FIFA 13, która będzie grać dużo "ludzkość", tracą koncentrację i pozwalające więcej błędów podczas długotrwałego zdolność naciskania przeciwnika. Koncentracja i wytrzymałość swoich defensywnych graczy, będzie musiał utrzymać za pomocą częstych wypadów do obozu wroga, aby dać im trochę wytchnienia.

Drybling i dryblingu

Zdumiewający skomplikowane zwody i zwodnicze ruchu - najbardziej kolorowy częścią piłki nożnej i byłoby dziwne, gdyby gra FIFA 13 nie odzwierciedla ten aspekt gry jednym numerem. Zarządzaj zwody w drugiej części gry jest znacznie bardziej zróżnicowane i łatwiejsze do wdrożenia, a nawet FIFA 13, z PC-wersja nigdy nie był znany łatwość obsługi bez użycia zwodniczej manewrów gamepad, komponent ten stał się znacznie bardziej demokratyczna. Teraz gra FIFA 13 oferuje wszystkie możliwości dla Ciebie, kiedy dryblingu dwóch wyznaczonych kombinacji klawiszy, które inne kontrole, i będzie wyświetlany na boisku w swoim Fielder stóp jako uderzeń. Prostsze i bardziej dostępny system będzie bardzo trudno wymyślić.

Kontrola piłki

Kolejny ważny szczegół, że po prostu sprawia, idzie do sklepu, aby kupić grę FIFA 13, jest realizacja małżeństwa w pierwszym kontakcie z piłką. Teraz jest moment, w którym absolutnie każdy gracz na boisku równie dobrze wyciągnąć z rundy sprzętu sportowego. Niższe wskaźniki techniczne posiadaniu, tym dłużej trwa do odbioru i przetwarzania odtwarzacz piłka, puchar, że będą popełniać błędy podczas odbierania. To właśnie ta cecha może być najefektywniej wykorzystane przy ustalaniu działań obronnych swojego zespołu, najgęściej gra z zawodnikiem otrzymaniu piłki, powodując to, aby zapobiec błędom przymusowych.

Wpływ silnika

Poważne innowacji, co FIFA 13, gra, w której staje się o wiele bardziej przyjemne, nawet z estetycznego punktu widzenia, sprawia, że ​​silnik fizyki i poprawioną Silnik wpływ. Z jego pomocą, każdy gracz ma cechy ruchu, bieganie, skakanie i selekcji. W kontakcie z innymi graczami, czy to walka o władzę lub zderzenie, gracze zachowują się zupełnie inaczej, w zależności od sytuacji i cech każdego gracza gry. Wszystkie ruchy pracował z niezwykłą starannością i szczegółowo, że czasami ma się wrażenie oglądania prawdziwego meczu piłkarskiego.