Zakładki

Fifa 18

Alternatywne nazwy: FIFA 18

Fifa 18: Najfajniejsza piłka nożna!

Bardzo, bardzo szybko, kibice futbolu pójdą na całość do nowej wersji studia produktowego Electronic Arts. Gra Fifa 18 to super realistyczny symulator piłki nożnej. Swą prezentację stawiała przed graczem, który dwukrotnie zwyciężył w wiodącym europejskim turnieju klubowym Cristiano Ronaldo z Realu Madryt.

Zagraj w grę Fifa 18 będzie na platformach:

 • Xbox One
 • ПК
 • Switch Nintendo
 • PS4 i PS3
 • Xbox 360

Unique Technologies

Prawdziwi kibice mogą oglądać go przez całą dobę, a jeśli grasz na wirtualnym polu, to w dowolnej formie. Naturalnie preferowane są wysokiej jakości projekty z rozbudowanymi funkcjami i piękną, szczegółową grafiką. FIFA 18, która wprowadziła unikalną technologię Real Player Motion, jest jedną z takich zaawansowanych zabaw. Oznacza to, że zarządzanie stało się bardziej elastyczne i giętkie, a zatem będzie miało bezpośredni wpływ na ruchy Ronaldo i innych graczy, którzy nie będą się różnić w żaden sposób od prawdziwego życia.

Aby wykonywać uderzenia jeden-na-jeden z wrogiem, ataki, podania i inne ruchy mogą być teraz znacznie dokładniejsze. Doświadczeni gracze natychmiast to poczują, doceniając zalety. Łatwo rozpoznawalne ataki korony, turnieje, ruchy marki i wypełnianie piłki nożnej. Twórcy dokonali niemal rewolucyjnego przełomu, a teraz sposób, w jaki porusza się postać komputera, jest bezpośrednio związany nie tylko z jego wewnętrznymi cechami, ale także z fizycznymi danymi. Wyobraź sobie, że najlepsi ze świata futbolu będą dla ciebie dostępni i możesz dostać którekolwiek z nich do zespołu.

Inne momenty gry

Pobierz Fifa 18 będzie dostępna bezpłatnie w formie wersji demonstracyjnej, aby doświadczyć piękna rozgrywki. Będzie dostępny tryb szybkiego dopasowywania i mały odcinek gry. Subskrypcja nowości w studiu i projektowanie gier w przedsprzedaży nie jest pozbawione sensu. W ten sposób będziesz mógł grać w Fifie 18 na pełne trzy dni przed resztą. Jednocześnie uwzględniane są dodatkowe bonusy i przedmioty do udanego startu, które są wliczone w 20 zestawów złota premium. 10 poleceń będzie natychmiast dostępnych:

 • Manchester City
 • Atletico Madrid
 • Real Madrid
 • Chelsea
 • Toronto
 • Bawaria
 • PSG
 • Yuventus
 • Manchester United
 • Los Angeles Galaxy

Mówiąc o realizmie, twórcy nie zapomnieli o dodaniu koloru i trybunach fanów. Bez ludzi, jakakolwiek gra traci sens, ale zazwyczaj w takich zabawkach zwracano uwagę na ten problem pośrednio, no cóż, jest coś w tle, które krzyczy i jest w porządku. Tym razem wszystko będzie prawdziwe: pieśni, fale, papier toaletowy w locie na polu. Pojawią się także banery w sektorach, ponadto widz znajdzie swoją własną twarz, kamery zostaną wyrwane z szeregów i wyświetlone na dużym ekranie. Ludzie będą poruszać się między rzędami, biegną do linii pola. Gracz może świętować udany cel, biegnąc do pierwszych rzędów i wpadając w ramiona fanów. Świetnie, prawda?

Mówiąc o piłce nożnej może być długa, ale lepiej jest pobrać Fifę 18 i cieszyć się grą. Kupuj i sprzedawaj graczy, zatrudniaj trenerów i innych pracowników pomocy technicznej. Wypracuj, zadbaj o zdrowie zawodników i przyjazną atmosferę w zespole. Piłka nożna to nie tylko spotkanie drużyn na boisku w walce o najwyższą nagrodę. Jest to długa i ciężka praca przygotowująca do ważnego momentu. Rozwijaj swoje własne gwiazdy i kontrastuj je ze znanymi graczami. Kto wie, możliwe, że utalentowany trener, zdolny do stworzenia Cristiano Ronaldo z całą armią, drzemie w tobie. Czas się dowiedzieć.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more