Zakładki

Fly for Fun

Alternatywne nazwy: Flyff

Czy jesteś zmęczony monotonią życia codziennego? Chcesz latać? Towarzysko z przyjaznych ludzi, bez strachu przed systemem do wulgaryzmów? Wtedy - tutaj. Leć do zabawnej gry online, anime jego hipnotyzujący karmel, kolorowe i jakość grafiki, publicznie dostępne loty i wszelkiego rodzaju rozrywki, wraz z różnymi testami.

Jest to darmowa gra MMORPG grać gdzie chcesz pobrać klienta, ale przed - iść krok Rejestracja Fly for Fun. Do wdrożenia go, udać się na oficjalnej stronie i przejść do odpowiedniej strony. Dołącz do gry Fly for Fun wymagają wypełnienie poniższego formularza: imię i nazwisko, hasło, tajną odpowiedź, że wybierzesz dla siebie, wpisz kod z obrazka i akceptacji umowy użytkownika, wraz z zobowiązaniem do spełnienia regulamin. Zakończ. Możesz rozpocząć pobieranie klienta Fly for Fun rejestracji zapewnia także możliwość uczenia się bezpośrednio z istniejących odmian znaków, więc możesz zdecydować, który będzie kontynuować podbój lokalnych szczytów. W ogóle, rejestracja Flyff nie wymaga dużych nakładów czasu i wysiłku.

Gra Fly for Fun Online choć jest fantastyczny w swej istocie, ale nie najlżejszy wśród gier MMORPG. Ścieżka rozpoczyna się na wielkiego wojownika, wszyscy równi. Na początku tworzenia postaci, nie można go wybrać za każdym zawodzie lub klasy. Wystarczy zagrać w grę Fly for Fun online, ponieważ jest to nie mniej interesujące. Jednakże, do poziomu 15 będzie musiał uruchomić niewprawny wózek, i tylko on może osiągnąć będzie wybrać zawód. Przekroczył 60., masz specjalność. Jednak nie przejmuj się: Leveling nie zbyt dużo czasu, a "skrzydła" można uzyskać na samym początku gry do gry Flyff W takim systemie zajęć i zawodów - jest to tylko plus. Masz wystarczającą ilość czasu na zwiedzanie gameplay, który daje określić najbardziej komfortową styl walki. Oznacza to, że bez pośpiechu, można śmiało zdecydować komu grać w gry online Fly for Fun - czy lekarz, czy zbiornik.

Ponadto, gra Flyff Internecie dość demokratyczne w zakresie przejścia z klasy do klasy. Na przykład, mag, można łatwo "przekwalifikować się" do pomocy lub Acrobat, które są sposobem, unikalny w najczystszej postaci ... bo ludzie i magowie (czarowników) - są wszędzie i są one standardem. Fly for Fun online ... akrobata specjalizuje się wyłącznie w kompetencji wahał. Co ciekawe jest to, ponieważ jest to jego broń - jego wrogowie, będzie zneutralizować lub za pomocą łuków (muszą rozwijać zręczność w tym przypadku), lub ... Yo-Yo (i tu siła nie boli)! A jeśli zdecydujesz się grać w Fly For Fun Assist, to - czysty wagon wody. Z różdżką w ręku, można wszystko poprawić lub leczenia, i rękawiczkach - wrażliwą bash. To jest w ten sposób, będzie można rozpocząć przed wszystkimi jednoczesnych bicie kilku potworów. Co jest warte wiele, uwierz mi.

A teraz trochę o najważniejszych cech Flyff on-line - na loty. Najważniejsze tutaj, w przeciwieństwie do innych "zabójcze" gry jest różnorodność pojazdów. Na każdy gust - miotła pokładzie Stupa. W sklepie to dobra partia. Wszystko, co jest konieczne - aby zrozumieć technikę aplikacji i żeglować. W Fly For Fun gry nie jest szczególnie trudne, ale bardzo miły: a oko jest zadowolony, a umysł nie jest napięte.

Przy okazji, o historii. Flyff Gra opowiada historię swojego świata Rondo powstało pięć bogów. Początkowo zarządzać Jego stworzenia doskonałej przyjemności ich, to oni się nudzić i postanowił przejść na emeryturę, pozostawiając bramkarzem Rice. Który czuje się samotny, zbudował dziewczyny, urzeczywistniającym cechy własne. Wszystko złość i nienawiść ma cienia, który oderwał się od razu Rondo kontynentu, pozostawiając ją wznieść się wysoko nad ziemią. Później Madrigal wynikające wyspa podzielona na trzy części. Cień udało się wypędzić z wysp, ale gra online Fly For Fun «proszę» pozostałości wojny ze złem - potwory, i które będą musiały walczyć o większość czasu gry. W dobry sposób!