Zakładki

Football Manager

Alternatywne nazwy: Football Manager

Menedżer piłkarski on-line - to sportowe online strategia, która będzie interesująca dla fanów meczów piłki nożnej. Ta gra jest stworzona przez Sports Interactive i jest regularny serii, znanej serii piłkarskiej Football Manager, który rozpoczął się już w 1992 roku (pod nazwą Championship Manager). Ta gra była pierwszą, która wdrożyła zarządzanie drużyną piłkarską ...

Aby rozpocząć odtwarzanie internetowy menedżer piłkarski, trzeba rejestracji football manager, który jest następujący: aby aktywować konto w grze, czego potrzebujesz na stronie głównej lub klikając w ten link http://store. steampowered. com / o /, pobierz online, platforma gier Steam, z którego można rozpocząć grę. To rzeczywiście będzie Zarejestruj manager gry w piłkę nożną.

Wymagania systemowe dla instalacji platfomy internetowe Steam:

- Windows XP, Vista lub 7;

- 512 MB pamięci RAM

- Procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz lub lepszy.

For Mac - Intel Mac, OS X Leopard 10. 8, Snow Leopard 10. 3 lub nowszy.

Zaleca się dwoma przyciskami myszy, a takzhe1 GB wolnego miejsca na dysku twardym, a

Szerokopasmowy Internet.

Online Football Manager oferuje do działania jako trener piłki nożnej z jednym z klubów piłkarskich. Wybór jest szeroki, jak będzie oferowane ponad pięćdziesięciu krajach na świecie, na które byłoby wybrać klub z największych lig na całym świecie.

Gra online menedżer piłkarski ma wystarczająco dobry system pomocy i szkoleń. Dzięki informacjom zawartym w tym systemie będzie w stanie zrozumieć, co się dzieje w tej grze. Pomimo faktu, że system ten jest przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, doświadczonych graczy, informacje mogą być również przydatne, jako menadżer piłkarski gra online jest stale aktualizowanych, i za każdym razem pojawia się kilka nowych możliwości. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie prowadzić bardziej udane i pełne gry.

W tej wersji gry (Football Manager 2012), były pewne innowacje i ulepszenia. Oto podstawy, które zapraszają na spotkanie

- Zdolność do kierowania, gdzie i kiedy chcesz,

- Możliwość udziału w transfery i umowy;

- Zwiększona wydajność Skauci;

- Poprawa wyświetlania 3D mechanizm silnika;

- Bardziej inteligentny interfejs;

- Intonacja;

- Obecność nowego systemu szkolenia.

Więcej informacji na temat tych innowacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej menadżer piłkarski.

Oprócz tych innowacji, internetowy menedżer piłkarski gra znacznie zmodyfikowano wiele innych aspektów, takich jak praca z mediami, konferencje prasowe, system młodzieży i systemu tworzenia nowych graczy. Poza tym, nie było zmiany w zdolności do integracji z sieciami społecznymi, mechaniki sparingach, zespołów zarządzających, a nawet niektórych aspektów gry. Szczegółowe informacje na temat każdego z tych aspektów, można dowiedzieć się z serii filmów, które będą dostępne wkrótce na oficjalnej stronie gry.

Zagraj w Football Manager online gry, aby rozwiązać różne problemy i podejmowania ważnych decyzji, takich jak na przykład, którzy produkują na boisku, a kogo zostawić na ławce. Musisz określić taktykę do gry, aby podstawienia, udzielić wskazówek, oglądając mecz ...

Jako lider, menedżer piłkarski grać masz w wykonywaniu swoich obowiązków i poza boiskiem. Na przykład: aby wybór zawodników do gry, udział w transferach, do komunikowania się z prasy, itp.

W Menedżerze meczu piłki nożnej będzie interesująca, to nic dziwnego, ta gra jest zdecydowanie jednym z najlepszych w tym segmencie. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany w tej grze, rejestracja Football Manager pozwoli Ci poczuć się jak profesjonalista nożnej!

Celem gry, myślę, że rozumiem, to jest wygrać jak najwięcej Trophies!