Zakładki

Fragorii

Alternatywne nazwy: Fragoria

Fragorii Online - oparte na przeglądarce gra online multiplayer, bezpłatnie, z pióra Rusoftvar i gatunku związanego z RPG-gier. W realizacji twórców gier są oddalone od standardowego fantasy tematu i, jak się okazało, nie bez powodu. Gra online Fragorii idealne dla wszystkich tych, którzy są już zmęczeni wiecznymi wojennych elfów, krasnoludów i orków i nieumarłych.

Dołącz do gry Fragorii nie trwa długo, a proces jest oczywiste dla wszystkich. Wszystko, co musisz zrobić - aby wprowadzić nazwę konta, adres e-mail oraz zabezpieczenia hasłem dostępu do konta. Gra jest częścią gry holdingowej mail. ru, co oznacza, że ​​posiadanie konta od innych gier tego gospodarstwa, można grać w gry online Fragorii bez rejestracji ponownie. W każdym razie, po Twój adres e-mail e-mail potwierdzający, że Fragorii Rejestracja zakończona, można bezpiecznie rozpocząć grę.

Należy zauważyć, że Fragorii gra online, że można grać nie tylko z przeglądarki na początku realizacji projektu, oprócz wersji przeglądarki została zaplanowana i wydaniu własnym klienta. W tej grze są podane kąpieli w historii naszych przodków - Słowianie, czują swoją tożsamość, aby cieszyć się drewniane budynki z srubs jak te stają się jednym z bohaterów, które są doskonałą alternatywą dla wszystkich bohaterów znudzony-rycerzy.

Wszechświat daje nam Fragorii gra online, tak usiane różnych zagadek i tajemnic, zachowuje starożytne plemiona dziwnie wciągnąć w świat gry tysięcy lat temu. Bardzo poważnie niepokoić twórców systemu lochów, potworów, które są znacznie wyższe niż ich odpowiedniki w wytrzymałości na powierzchni ziemi. Jednak ta jest kompensowana przez dużą ilość doświadczenia i siły artefaktów, które mogą być uzyskane jako nagrody w eksterminacji. Sootvetstvennoi więcej pieniędzy można zarobić przez odpędzenie kilku przypadkach. Wszystkie te tajemnicze wyrocznie i tajemnicze rzeczy w lochach - są pozostałości starożytnej kultury tajemnicze istoty posiadają boską moc i wypełniają świat w arsenał różnych Fragorii tajemnic i sekretów, które ujawniają je do Ciebie. Zagraj w gry online Fragorii apel do wszystkich, którzy kochają ciekawe i intrygujące historie, bo fabuła w grze godzien nazywać się niemal doskonały.

Czas mijał, sprężyny zostały zastąpione i zima nieodkryte pionierów Fragorii świata zaczęli osiedlać. Wznoszone miasta ogromne rosło i nabierało mocy, a cała cywilizacja życia pozornie skorygowane. Ale w pewnym momencie, miażdżąc wszystkich żywych i nieożywionych eksplozji doszło w ogromny świat gry, a to echo słychać było w każdym zakątku Magic Kingdom. Ta urodziła kolosalnego wybuchu ogień nieugaszony, że spalonego dzień i noc, i wygasają tak nagle, jak się pojawił. Dość szybko okazało się, że awaria wynika z samego pożaru doprowadziły do ​​nieznanego miejsca, że ​​wszyscy myśleli, śmiertelna pułapka, bo każdy przychodzi do niego, został stracony na zawsze.

Po jakimś czasie w królestwie Fragorii rozpoczął prawdziwą epidemię, zmutowane zwierzęta, w górach bezpośrednio z kamienia zaczęła vyrostayut kryształy, uznając, że górnicy przypisać je do alchemików. Po pewnym czasie, naukowcy nauczyli się robić z tego tajemniczego teleportatory rasy.

System klasy w grze jest tak skonstruowany, że specjalizacja, jako takie, nie istnieje w grze. Istnieją tylko dwie ogólne klasy - wojownik i mag, określa swoje zachowanie w walce. Ale wszystko inne - to jest zdolność do budowania właściwego taktykę działań bojowych i przewidywania zaliczkę przeciwnika. Umiejętności w grze, tak aby realizowane poziomie Twoja postać zwiększa pewnej umiejętności z jakiejkolwiek broni lub umiejętności obrony.

Zdobądź doświadczenie może być nie tylko w walce, ale również dla niektórych zadań. Tuż obok nagrody w postaci doświadczenia w pomyślnym zakończeniu zadania można uzyskać nawet broń lub sprzęt.

Fragorii grać, że będzie nie tylko przyjemny, ale również ciekawe, przechwytuje jego autentyczności. Zarejestruj się i zanurzyć się w świat magii i tajemnicy Fragorii!