Zakładki

Od kurzu

Alternatywne nazwy: Od kurzu

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4400 +

Pamięć RAM: 1 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 4 GB

From Dust - gra strategiczna w czasie rzeczywistym, z niektórych kontroli zręcznościowe. Od samego początku, będziemy czuć się trochę idola, który wierzy w małej grupy ciemnoskórych tubylców. Przejście gry z kurzu zawsze będą towarzyszyć pokazy większości indiańskich rytuałów odbywających się w sądzie. Jak tylko usłyszał znajome melodie, zobaczysz kilkanaście biednych tubylców, wiesz - potrzebują Twojej pomocy, Twojego wsparcia i pomocy, ponieważ wierzą w Ciebie, ufam niejawnie.

Wysoka celem

Z prochu, które odgrywają bardzo ciekawe i ekscytujące, powiedz nam o wielkim celem smuglokozhih tubylców, którzy muszą odnaleźć i zbadać spuściznę przodków pozostawione na całym świecie gry. Tu i tajne umiejętności, które pozwalają kontrolować siły natury i ważnych informacji o świecie. W poszukiwaniu tego dziedzictwa, będzie wraz z ich obwodów dowiedzieć się dziesiątki odrębnych wysp, gdzie faktycznie mają pokazać, co prawdziwe Boga.

Moc

Wszystko instruktażu przed kurzem będą wypełnione demonstracji siły bóstwa, gdzie możemy zmienić teren, niech rzeki z powrotem, drzewa i ogrody na pustyni i spuścić bagna. Jednak wpływ na nasze dzieci, my, niestety, nie możemy. Jedyne, co możemy zrobić, to niech wie, że droga do najbliższego ołtarza, gdzie obok wiadomości jest starożytny, zablokowane i trzeba czekać. To właśnie te ołtarze i portale, które mogą wysyłać nas do innej wyspy i jest głównym celem każdego z poziomów gry. Ogółem na każdym poziomie są cztery takie ołtarze i jedno przejście do następnego poziomu. Dostęp do nich jest zamknięty i trzeba zrobić wszystko jego boskie męstwo trzymać swoich lojalnych tubylców do następnej wiadomości. Zmienić świat gry będzie możliwe z małym kursorem znajduje się na środku ekranu. Jeśli chcemy, aby oaza, pustynia wystarczy wlać wodę, jeśli to konieczne, aby na jezioro, a potem z uszczelką piasku z wnęki, a więc itd. Dom i głównym problemem, czy obszar do zamieszkania wokół ołtarzy totemy i otworzyć drogę do następnego.

Elementarna Moc

Oryginalnie od kurzu, grać, że nie będzie bardzo trudno nie być wprowadzane przed zawodnik poważnych problemów. Ale wraz z rozwojem fabuły, sił naturalnych elementów ślizga bardziej poważne testy, a drugi dzień ma się pocić bóstwo poważnie. Silne prądy wodne są łatwo rozprzestrzeniać światło nieprzyjazne zapory z piasku i flora dostarczy poważne niedogodności. Ogień zapali drzew dookoła, wybuchowych i wody pęknie od ciepła i wszystkie te szczególne cechy muszą być stosowane. Dzikie bomby będzie doskonałym narzędziem do układania przechodzi w skałach. Po drodze będzie musiał uważnie patrzeć i ich oddziały, aby złamać ich rozliczenie w pobliżu jednego z ołtarzy. Ich niewielka osada jest tylko magnesem dla klęsk żywiołowych i ciebie jak ich patrona, a powinno być na czasie, aby szukać sposobów, aby je chronić. Po porażka wioska będzie niepowodzenie misji.