Zakładki

FTW

Alternatywne nazwy: FTWars

Online FTW - darmowa przeglądarka MMORPG, obejmujące trzy style gry: PvP ("gracz i gracz"), PvE («graczem i Środowisko") i RvR («i królestwo królestwo") . Aby spróbować swoich sił w tej dość humorystyczny zabawki, trzeba mieć:

1) PC z systemem operacyjnym, nie mniej niż XP (Service Pack 2) / 2000 (Service Pack 4) / ME;

2) Najnowsza wersja przeglądarki Mozilla Firefox.

Aby rozpocząć grę musisz przejść do strony rejestracji FTW, znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Dołącz do gry FTW szalenie łatwe. Określ

• Twój e-mail;

• hasło;

• nazwę bohatera;

• wybrać jedną z dwóch ras ...

... A wszystko! Ci utorować drogę do studiowania. Etap rejestracji FTW Internecie nie nakłada żadnych klientów pobierania. Tak, a wszelkie aktualizacje, poważne zużycie ruchu i riltayma w grze nie będzie widać. Powodem jest to, że FTW Internecie - darmowa gra na przeglądarkę, jak wspomniano powyżej. I niech harmonogram nie oślepia blask, ale oka, wszystko dobrze, przyjemne. Przyzwoita fabuła i dobrze rozwinięta część socjalna w grze, aby pobudzić wyobraźnię każdego nowoczesnego silnika czystszego z 3D-amulety, odwracając uwagi od najważniejszych - "na żywo" komunikacji. I tutaj ważne jest. Zagraj w gry online trzeba FTW i Australijczycy, a Islandczycy, Amerykanie i inni, inna narodowość, zawód i status w społeczeństwie. Co niewątpliwie dodaje tylko zjadliwość do rozgrywki.

Zagraj w gry online trzeba FTW lub Dendrunom lub mechaniczne. A ci, a inni mogą pochwalić się własnym kolorem, parametry osobowości, interfejs i budynków. Futro telefon, kocham go i żyć w porządku totalitarnego reżimu. W przeciwieństwie do tego, powolne i kłopotliwe Dendruny bardzo kochających wolność i życie, ponieważ ich wpływy w medytacyjnym anarchii. Bóstwo mechaniczny stoi Nanonirvana, Dendrunov - Wiecznie owocowania Pinokio. Wychodząc z samych nazw już własnych, możemy stwierdzić, że gra nie jest online, bez FTW ironii, czasem zachwyt trochę sarkazmu, a nawet czarny humor.

Lokalny system walki nie jest skomplikowany. Aby grać FTW pełni, będzie dość często przyłączyć się do bitwy. Aby to zrobić, wybrać ofiarę (lub nazwę koncentrując się na poziomie) i ataku. Bitwa rozpoczyna się automatycznie, aby dojść do końca na 15 rundzie. Otrzymał więcej niż stracić znaczną szkodę lub osoby, której życie "wypada" poniżej 20.

Oryginalne rzeczy wpływają różne cechy, można kupić w lokalnych sklepach. Zwierzątko, możesz zacząć trochę później, wraz z pojawieniem się odpowiednim doświadczeniem. Niektóre z budynków wybudowanych przez ciebie, przyniesie korzyści: w obszarach finansów, zapasów, umiejętności.

Poza wszystkim FTW grać - to nie jest po prostu porozmawiać albo walczyć. Oznacza to również, ... tak, pracować! Dendruny zarobić na utrzymanie, w ogrodzie, futra - na przenośniku. Jednak specjalne prace dla Ciebie, to nie będzie robić. Wszystko, co jest potrzebne - określić czas i nadal go o swojej działalności. Płatności można otrzymać, zgodnie z oczekiwaniami, na koniec pracy. Możesz również zarobić poprzez atakowanie innych graczy lub ukończenie mini-zadań. Jednak w przeszłości, nie można zawsze zdobyć pieniądze, ale wszelkie inne narzędzia, w tym i doświadczenie.

Tak więc, w skrócie o historii (i więcej zabawy będziesz dowiedzieć się wszystkiego na rozgrywki). Gry FTW Internecie zaoferuje w niewyobrażalnie odległej galaktyce ZaChuM (czyli Szafa stęchlizny Universe). To właśnie tam, a zostały wysłane wcześniej wspomniano tu wyścig, zostały uznane za absolutnie beznadziejne. Dendruny i futro cały czas na krawędzi bezlitosną wojnę. Ustalona więcej na której stronie jesteś na, i na - pojawiają się losy wszechświata FeTreeWar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more