Zakładki

Galaxy on Fire 2 Full HD

Alternatywne nazwy: Galaxy on Fire 2 Full HD

Wymagania systemowe:

Procesor: Intel ® Core ™ 2 Duo 2. 2 GHz lub szybszy

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB

Miejsce na dysku: 2 GB

Galaxy on Fire 2 - kontynuacja popularnej gry, które udało się wygrać wszystkie możliwe platformy mobilne, druga część została zaprojektowana, aby podbić rynek komputerów osobistych. Autorzy projektu w pełnym głosem zakręcony Galaxy on Fire 2 gra urodził dzięki jednej z najbardziej znanych kosmicznego RPG, a produkcja rosyjska zatytułowana "Space Rangers". Rzeczywiście, różnice w świecie gier widoczne, ale ogólna idea gry, w tym całkowicie otwarty świat, wiele historii i zadań pobocznych, doskonale zaprojektowanym systemie obrotu, a nawet w bogatym arsenałem broni. Gaaktika w ogniu 2 ma podobnych maniaków fabuły, gdzie bezwzględni obcy pojawiły się nie wiadomo gdzie wiadomości i atakują wszystko i wszystkich na swojej drodze. Staniesz się, w razie potrzeby uczestnik kursu specjalnie utworzony podmiot, który będzie przeciwny tajemniczego wroga i zasięgnąć jego słabości, nowości Nauka galaktycznej na każdej z planet i baz kosmicznych, którym udało się wylądować.

Gameplay

Początkowo mamy do dyspozycji mały statek kosmiczny, na którym można kupić wiele dodatkowych części i broni, ale w pewnym momencie będzie musiał pomyśleć o zmianie podstawy statku, jak pojemność i zbroja będzie w tyle sprzętu wroga. Początkowo dużo latania w przystępnych częściach galaktyki, prostych zadań i jednocześnie pritorgovyvaya rzadkie towary. Mniej lub bardziej poważnie pracują jego broń wojenny i systemy obrony będzie grozić i misje bojowe Galaxy on Fire 2. Proste sterowanie z jednostek bojowych, które oferuje gry Galaxy on Fire 2 nie zajmie dużo czasu na opanowanie go. Najważniejsze, aby przejść tak szybko, jak to możliwe, odchodząc od strzałów wroga i spowodować dramatyczne kontrataki. Główną taktyką będzie niezmienne, jednak atak z broni dalekiego zasięgu obezwładniania silniczków wroga i ostateczne szybkość wykonywania statku pozbawionego broni do walki wręcz.

Misja

Czasami zmusić spędzony na lot z jednego systemu gwiezdnego do drugiego i stałej walki z przeważającymi siłami, nie można nawet uzasadnić koszty naprawy statku, zraniony przez lasery i pocisków wroga, ale w większości przypadków, nagroda będzie miłe dla oka i pozwala na zakup nowych modułów , a nawet statku.