Zakładki

Gallendor Battlegrounds

Alternatywne nazwy: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds Online - unikalny darmo strategia przeglądarka oparta że gracze mają możliwość pracy z prawdziwymi ludźmi. Firma Quest of Gallendor przeszkadza, aby stworzyć grę, która może być dostępna dla każdego. Aby dostać się do fascynującego świata średniowiecza, musimy tylko sprawdzić Gallendor Battlegrounds. Jeśli komputer spełnia minimalne wymagania systemowe i masz połączenie z Internetem, przyłącz Gallendor Battlegrounds kilku minut. Nie wymaga instalacji dodatkowego lub pobrać klienta gry. Dołącz do gry Gallendor Battlegrounds nie spowoduje żadnych problemów, ponieważ wystarczy wprowadzić następujące informacje:

1) Imię i nazwisko postaci

2) Hasło

3) e-mail

Rejestracja Gallendor Battlegrounds zostanie zakończone poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku, a staniesz się mieszkańcem okrutnego świata, który zwycięży w jego umiejętności i sprytu.

Gra online Gallendor Battlegrounds - sposób wykazać strategicznego i ekonomicznego myślenia, odwagę i wytrzymałość, możliwość wzniesienia się ponad innych graczy, potwierdzające jego przeciwników, że trafiłeś tu za nic. Będziesz Gallendor Battlegrounds grasz przez różnych testów. Kierowanie ogromne armie, będzie brać udział w epickich bitwach. Możliwe jest, że w czasie, utworzono imperium znany z siły i niedostępności. Głównym wiarygodnie wzmocnić Castle - budynku, który jest głównym sanktuarium.

Własne rozliczenie będzie wymagało wiele wysiłku na początku działalności, aw przyszłości w zarządzaniu. Ale po uruchomieniu gry Gallendor Battlegrounds, to już publicznie stwierdził, że trudności nie boją. Więc być gotowi do walki z potworami, bronić się przed wrogami, do zasobów kopalnianych, budować, zarządzać ich dobytek i zniszczyć innych ludzi, dzięki czemu ataki niespodzianka. Ale pamiętaj, można zaplanować wyprawę tylko wtedy, gdy uważasz, że rozwój miasta przeciwników wolniej niż ty.

Aby grać w gry online Gallendor Battlegrounds, do przodu, wymaga zasobów. Dostaniesz środków pieniężnych i materialnych i ludzkich.

Bez środków pieniężnych i materialnych, jest niemożliwe do rozwoju przemysłu. Prawie wszystkie działania wymagają inwestycji pewnych zasobów. Na przykład, bez materiałów budowlanych nie zbudowali każdy Construct nieuzbrojonych twoi żołnierze nie iść na wojnę, i brak żywności i wody w ogóle może zakończyć tragiczny wynik (wymieranie populacji). Należy także pamiętać, że lokalizacja zasobów, transportu, zbyt wiele zależy.

Zasoby ludzkie - ludzi, którzy zamieszkują swoją ziemię. Są przeznaczone wykonawcom rolę zamówień. Kosztem ludzi uzupełniane swój skarbiec, wykonywali różne zadania (np. budowa), to wojsko. Bez dedykowanych obwodów wy ludzie nie mogą osiągnąć sukces, ponieważ są asystenci do wdrożenia planów. Zapewnij swoim ludziom wszystkich niezbędnych i opieki. Tylko w ten sposób będzie można uniknąć niezadowolenia społeczeństwa i osiągnięcia ich część efektywnej pracy. Jest to konieczne nie tylko do monitorowania dostaw żywności, ale również umiejętnie zorganizować zajęcia rekreacyjne. Na przykład, możliwe jest, po wyczerpującym walki prowadzić swoich ludzi do polowania. Nie bez wbudowanego rozrywki i struktur religijnych w obrębie swojej twierdzy. Jako mądry mistrz i uczciwej lidera, można cieszyć się szacunkiem ludzi, tak, aby grać w gry online Gallendor Battlegrounds będzie dużo łatwiejsze.

Gallendor Battlegrounds online gra wymaga stałego monitorowania wielu wskaźników. Jest to, po pierwsze, zwiększone poziomy jednostek bojowych, które dają pewność brutalnej walce. Po drugie, rozwój działalności naukowej w swoich laboratoriach jurysdykcji. Nie chcesz, aby umożliwić zacofania technologicznego? Po trzecie, zapobieganie zwiększenie tempa wzrostu śmiertelności. Jak już wspomniano, od zasobów ludzkich wiele zależy. Ale nie tylko z siebie, ale także, oczywiście, ich liczba. A jeśli ludzie umierają masowo, to z pewnością nie sdobrovat! Po czwarte, szkolenie i doskonalenie różnych gatunków wojsk. Jeśli jesteś łuczników, piechoty, kawalerii i magowie - to jest klucz do sukcesu w tej wojnie. Po bitwie wspierają i uzupełniają się wzajemnie.

Gallendor Battlegrounds gra online jest podzielona na poziomy. Nowi gracze są zachęcani do przejść poziom szkolenia, aby zrozumieć grę, aby zrozumieć jego istotę. Jako poziom ulepszenia są dostępne we wszystkich regionach. Będziesz w stanie poprawić przemysłu rozwiń własności, osiągnąć szczyty w nauce i więcej. Teraz nie relaks! Gracze po drugiej stronie ekranu jest również rośnie i rozwija się, prezentując bezpośrednie zagrożenie dla Ciebie. Bądź przygotowany do odparcia ataku w każdej chwili!

Nie wątpię, że zwycięski świat Gallendor Battlegrounds, otrzymasz maksymalną przyjemność! Nie zniechęcaj się pozornego skomplikowania, bo i sam się do tego, aby do pokonania. Chłonąć atmosferę ogłuszające dźwięki dzwonów lyazganya ostrza krzyki rannych żołnierzy i głośnym wołaniem dowódców. Piękna grafika podkreślić piękno średniowiecznych zamków i okazałych rycerzy stoją przed tobą jak żywe.

Możemy tylko życzyć, że z dala od was, drodzy gracze, nie odwracaj się szczęście!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more