Zakładki

Wojny ganja

Alternatywne nazwy: Wojny ganja

Gra online GanjaWars - strategia oparta fabularna kategorii RPG darmo przeglądarce. Wirtualna kopia świata gangsterskiego opracowana przez OOO "MediaSite." Mimo pikantnych tytuł GanjaWars Internecie nie promuje narkotyki i zachęca ludzi do korzystania z nich. W 2003 roku, gra online wziął wiodącą pozycję w internecie, i od tego czasu jego ocena nie spada. Wszystko to dzięki oryginalności projektu, który jest w stanie zainteresować wielu graczy. Brudny, brutalny świat zbrodni sprawi, że uczestniczy w krwawych strzelanin i konfrontacje mafii. GanjaWars online gry - jest to wyjątkowa okazja, aby realizować swoje strategiczne możliwości, aby pokazać całą odwagę i umiejętności w celu wykazania zdolności bojowe. Przyszedłem na ten podły świat, aby przetrwać w tym i pomóc ustalić GanjaWars rejestracji. Ta gra jest dostępna dla niemal każdego, dzięki jego bezpretensjonalny wymagania systemowe:

1) System operacyjny Windows 2000, XP, Vista

2) Procesor Intel Pentium I 200MHz

3) Pamięć 32 MB

4) Czy karta graficzna nie jest wymagane

5) Internet

GanjaWars Aby zacząć grać, nie ma potrzeby, aby pobrać i zainstalować klienta gry. Zarejestrowany w GanjaWars gry - to tylko wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy wprowadzić następujące informacje:

1) Nazwa charakteru gry

2) Mężczyzna czy kobieta seks

3) utworzyć hasło (potwierdzone ponownego wprowadzenia)

4) Liczba zdjęć namalowany przez profesjonalnego projektanta

Zarejestruj GanjaWars po wprowadzeniu niezbędnych danych oferuje nawet wybrać broń, którą chcesz, aby rozpocząć grę. Propozycja charakteryzacji można przeczytać w tym samym oknie. Tak, możesz wziąć dwa lub Makarov pistolet lub karabin Kałasznikowa, karabin snajperski, lub "Mini-Dragunov Winchester 1200" lub strzelbę. Definiuje pośpiechu i do przodu - zanurzyć na oślep w wydarzeniach szalejących gandzhubasovskih wojny.

PvP System składa się z następujących walk:

- Walka Tekst

- Bitwa graficzna

- Quest Wojna

Tekst walczyć najprostszy i krótki. Internet natężenie ruchu jest bardzo małe. Taktyka aplikację tutaj jest prawie niemożliwe.

W graficznym walce może już być na ekranie, aby obejrzeć zawodników. Grafika promuje realistycznego postrzegania walki, a więc o wiele bardziej interesująca bitwa tekst graficzny. Otrzymasz możliwość realizacji swoich planów strategicznych. Walcz skomplikowanych przeszkód, ale są też dostępne różne schrony.

Wojny Quest są walczył na odległej wyspie, która jest pod ochroną wrogów. Ale jeśli zdecydujesz się dołączyć do walki i wyszedł z niego zwycięzcę, kosztowności i nowy poziom staje Twój uzasadniony nagroda.

W tym gry GanjaWars internetowych, może być udział w takich grupach walcząc jako pojedyncze bitwy (przeciwnik wybrać samemu), pojedynek (funkcja - zakaz Dodge), często (do 30 użytkowników), ulica (cel - chwycili pieniędzy, doświadczenia i punktów umiejętności), atak na obiekcie (dwa syndykaty przed sobą).

Oczywiście, granie GanjaWars nieuzbrojonych niemożliwe. Wybór tutaj jest dość szeroki:

- Pistolet

- Karabiny snajperskie

- Automatyczne

- Pistolety

- Strzelby

- Grenade

Sprawia, że ​​wiele strzałów pistolet. Z tego powodu kilka kul wszystko dokładnie nawet wyrządzania szkód wrogowi odeszli.

Karabin może strzelać jeszcze raz, ale dość silny. Zaletą tej broni jest możliwość strzelać z daleka i wnikają w zbroję.

Automatyczne jest skrzyżowanie karabin maszynowy i karabin snajperski. Również bardzo skuteczny broni.

Pistols może stać się destrukcyjna moc w prawej ręce. Szczególnie, że w każdej strony, można podjąć jedną broń używać ich jednocześnie.

Strzelby nawet mają niewielki zasięg, ale są niezbędne w walce wręcz.

Granat stosowany także z bliskiej odległości, ale na jednym strzale uderza wielu wrogów.

Oprócz broni, GanjaWars gra online zapewnia gracze posiadania przedmiotów nowoczesnej komunikacji i środków transportu. Może to być telefon komórkowy, samochód, łódź i więcej. Te rzeczy zwiększają właściwości bojowe postaci.

Oczywiście, nic nie dostaniesz nic. Dlatego też, w celu skorzystania z niezbędnych rzeczy i godnej amunicji Umów do pracy lub przejść na handel. Komponent gospodarczy gry implikuje różne rodzaje własności. Obiekty te służą jako górnictwa, przetwórstwa i produkcji. Aby zacząć gromadzić pewne kapitału, to powinno działać w kopalniach, fabrykach lub terminali handlowych. Twoja praca zostanie wypłacona po godzinach. Jest szansa, że ​​otpahat mówiąc, można kupić własne przedsiębiorstwo. Dążyć do ustalenia ich działalności zyskać władzę i wpływy w półświatku.

Gry GanjaWars internetowych będzie, przesuwając się przez poziomy. Na początku, szanse po prostu minimalne. Na przykład, z trzech rodzajów walki, można używać tylko tekst. Poziom 5 ma niewielki wybór miejsc pracujesz na kopalni uranu, a to praca z pracy, widać, nie jest to łatwe. Ale wraz ze wzrostem poziomu zmienia się radykalnie. Nowe perspektywy. Już w charakterze jakościowo poziom 10th prawo zmienić. Więc może, na przykład, są teraz sami wybrać, które walczą, aby uczestniczyć. Po tym wszystkim, stają się one dostępne. Ponadto jest możliwość przystąpienia do konsorcjum.

Aby zacząć grać już teraz i upewnij się GanjaWars - przyzwoita gra dla silnych, inteligentnych, odważnych, wychodzących ludzi, którzy nie przestraszyć trudności. Cieszyć się i być dumni ze swoich osiągnięć! Niech szczęście nigdy nie odwróci się od ciebie!