Zakładki

Czas w ogrodach

Alternatywne nazwy: Czas w ogrodach

Ogrody czasu gry, który jest jednym z najpopularniejszych darmowych gier (HOG) w Internecie. Ta gra nie ma potrzeby, aby pobrać, można grać Ogrody czasu online bezpłatne prawo w przeglądarce.

Możesz odwiedzić kilka historycznych miejsc - są mury Troi, piramid schodkowych z Egiptu, Clock Tower of London i Wiszące Ogrody Babilonu w poszukiwaniu różnych przedmiotów.

Ogród czasu online zapewnia setki godzin darmowej zawartości, w tym czterech różnych trybach gry. Gracze mogą również przyjaciele, zachęcając ich być na głównych punktach, wysyłając im prezenty i zaproszenia do udziału w prywatnych ogrodach i przyjaciół, aby pomóc im zadań.

Ogrody rejestracja odbywa się w języku angielskim, jako miejsce spotkania z angielskim interfejsem.

W celu dokonania rejestracji należy:

1. Idź do strony gry Gardens of Time.

2. Kliknij na « Zaloguj się » .

3. Wpisz adres swojej skrzynki pocztowej.

4. Kolejny krok - wprowadzenie hasła.

5. Jeśli nie masz konta, wykonaj opisane poniżej czynności.

6. Napisz na adres skrzynki pocztowej.

7. Wprowadź hasło.

8. Rozwijane listy dzień, miesiąc i rok urodzenia.

9. Prasa « Zacznij grać » . Uczyniwszy to kliknij użytkownik potwierdza, że ​​wyraża zgodę na wszystkie zasady gry.

Ogrody iPhone czasu - ta wersja gry zaprojektowane specjalnie dla iPhone.

Zagraj Ogrody razem jesteś takie znaki:

1. Alistair Wells. On jest waszym partnerem i mentorem. Jego działania publiczne na rzecz społeczeństwa cechuje otwartość i niesamowitą etykę pracy. Jednak zazwyczaj, aby utrzymać się w taki sam sposób, jak to odnosi się do zagadnień osobowych.

2. Eleanor Lansing Purlieu. Jest członkiem długoletni Towarzystwa czasie. Dorastała w udogodnienia w zakresie matriarchatu, a często działa odpowiednio.

3. Richard Wakefield. On przebiegły charakter doskonale stanie odzyskać czas i trendy. On jest lokalny dla każdego. Wiele wydarzeń przyniósł mu nieufność wielu jego kolegów.

4. Lulu Milton. Ona mody i to ma duży wolny duch . To nie jest skromna dziewczyna , Lulu zdobią się ekstrawaganckie ubrania z różnych epok czas.

5. Quincy Bolthouse. On jest Victorian maniakiem . Jego genialny umysł i bzdury zdobył go roli głównego technologa .

6. Megan Kher. Ona jest inne niedawne charakter w społeczeństwo z biały przywileje [_13_ ], że nie chciał dyskutować. Jego stosunkowo świeże twarz nie jest tak bardzo znany.

Gardens of Time, można grać za darmo. I pamiętaj, najważniejsze w grze nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych. Teraz możesz uruchomić grę i cieszyć się jego efekty specjalne.

Ogród czasu online - jeden z najbardziej intrygujących gier tajemnice historii, legendarnych miejsc.

Wejdź do świata Gardens of Time, uzyskać wiele niezapomnianych przeżyć i upewnij się, że świat, że historia jest obarczona wiele tajemnic i sekretów.

Powodzenia w tej tajemniczej grze!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more