Zakładki

Gladiatorów świata

Alternatywne nazwy: Świat gladiatorów

Historyczne multiplayer online role-playing gry gladiatorów świata dają możliwość doświadczenia na własne oczy, co się na scenie w śmiertelnej walce, kiedy stawką jest nie tylko reputację, ale także na życie w ogóle, a jak zwykły gladiator odnieść sukces w tym złożonym i często niesprawiedliwej rzeczywistości ci . Głównym celem gracza - awansowany do rangi imperium wojownika. W świecie gry z gladiatorem w Internecie delikatna równowaga utrzymuje w harmonogramie - udane połączenie elementów animacji 2D i 3D, dobre pod względem użyteczności, dostępne kolory interfejsu i ciekawych zdjęć. Krótko mówiąc, dla "wrap", twórcy bardzo się starał. Ale w świecie gladiatorów powinien grać i dlatego "wypychania", jak również. Ona jest tutaj w - bogatej fabule, mechanice gry oryginalne i system walki, możliwość tworzenia znaku na wiele sposobów, a wszystko to z humorem i tematycznym (historycznego) sposób.

Odnośnie wymagań systemu gry w warunkach pożądanej konfiguracji, tak jak na ich oficjalnej podano. Wskazano jedynie, że grać w gry online gladiatorów świata preferowane przeglądarki Google Chrome, a na komputerze musisz mieć Adobe Flash Player w wersji 9 lub wyższej od.

Zarejestrowany w grze World of gladiatorów - kolejne oryginalne deweloperów chipowe. Załóż konto staje się rodzajem dialogu między tobą i kronikarza Oliem. Zgodnie z zaleceniami starszy wpisać nazwę użytkownika dla swojego bohatera i określić jego płeć, a następnie hasło, adres e-mail, Skype i skrzynki ICQ. I wreszcie zaakceptować reguły gry w świecie i gladiator rejestracja online jest prawie zakończona. Następnie Oliy wysłać swojego gościa do kowala, kowal do lidera Boże światło Side Helios, ale dlatego, że dostać się do władcy podziemi zmarłych do Hadesu. Każdy z nich będzie Pozdrawiają was i nadać jakiś element amunicji - nędzny hełm, tarcza i miecz nędzny nędzny - To co będziesz grać w pierwszych gladiatorów Świata. Amunicja nazywa plugawy nie przeszkadza (choć nie bez niego), ale swego rodzaju hierarchii, która jest wypisanym na broni i sprzętu. Nieszczęsne szare broń - jest dla początkujących do bardziej doświadczonych graczy mających purpurowe broni podrobionych przez Hefajstosa i broni high-end - czerwonym - jest to wielkie legioniści rzymscy nabyć żołnierzy.

Tak, po tym przeciągającym się procesem komunikacji, wybór i wprowadzenie do niuanse gry, która jest "gladiatorów rejestracyjne Świat", w końcu znaleźć się w samym sercu Rzymu, i masz do czynienia z wyborem, po której stronie stanąć - dołączyć Jasny armia boga Heliosa, lub wybrać ciemną stronę. Ci i inni mają swoje zalety, silne wojowników ciemności w ataku, jak i lekkiej zbroi wojowników i nosić broni z bardzo wytrzymałego metalu nieba, mają jazdę i dobrą wydajność.

W ramionach hierarchii, gra oferuje internetowy świat gladiatorów i walk gladiatorów drabinie kariery - pięć stany rozwoju postaci: Gladiator Gladiator uznane, wolne mieszkańców Rzymu, polityka i wielkiego wojownika Imperium. Każdy stan jest przyznawane w odniesieniu do niektórych osiągnięć, ale jak wiesz, najbardziej godny.

Ale do gry World Online gladiatorów możliwe bez uciekania się do walk zbrojnych i politycznych. Zaangażowania się w poszukiwania, które przyniesie Ci pieniądze i doświadczenie, uczą się o świecie - na tworzenie różnorodnych miejsc i wszelkiego rodzaju botów. Przyjaciół i tworzyć klany, aby wrogów i pasuje do wszystkich swoich zwycięstw i osiągnięć w osobistym dzienniku.

Krótko mówiąc, świat gladiatorów gier online, gdzie istnieje wiele możliwości do wykonania znaku. W tym przypadku wszystkie wydarzenia gry występują na tle historycznych krajobrazów w kolorowych wnętrzach starożytnego Rzymu. Dołącz tę fascynującą grę i umieścić potężny Rzym "na kolana."