Zakładki

Gladiatus PL

Alternatywne nazwy: Gameforge

Gladiatus PL to przeglądarkowa gra online dla wielu graczy, w której czeka na ciebie wiele niebezpieczeństw i tajemnic. W końcu jest to Wielkie Imperium Rzymskie i jeśli czujesz się jak Gladiator, to gra online Gladiatus zapewni ci mnóstwo zabawy!

Gra online Gladiatus jako całość jest darmowa, ale jeśli chcesz możesz wykupić sobie konto premium, dzięki któremu znacznie skrócisz czas wypraw i ogólnie ułatwisz życie swojemu bohaterowi. Gra jest dostępna w każdej przeglądarce!

Aby wejść do gry wymagana jest Rejestracja Gladiatus PL:

 • na stronie głównej w odpowiednich polach wybrać serwer gry (prowincję),
 • wpisać swoje imię i nazwisko,
 • e-mail,
 • hasło i zaakceptować regulamin gry.
 • Kliknij "Zarejestruj się" i to koniec rejestracji w grze Gladiatus, a przejdziesz do nowej strony, na której musisz wybrać płeć swojego bohatera.

Następnie możesz wyposażyć swojego bohatera, po czym możesz udać się na wyprawę (tutaj będziesz musiał wykonać kilka zadań, za które otrzymasz doświadczenie, pieniądze i przedmioty, dzięki którym twój bohater będzie mógł brać udział w bitwach). Wykonując w przyszłości różne zadania, twój bohater będzie miał okazję otrzymać w nagrodę, oprócz doświadczenia i pieniędzy, unikalne bronie, przedmioty i zbroje, których nie można kupić na rynku.

Gra Gladiatus online ma niezły arsenał broni: sztylety, miecze, pałki, włócznie, młoty, topory... A także arsenał zbroi: skórzane zbroje, tarcze, szmaty, hełmy, rękawice, sandały.... A u Alchemika możesz kupić różne mikstury, proszki i magiczne medale... Biorąc udział w bitwach, twój bohater poprawi 2 główne parametry gry - doświadczenie i umiejętności.

Podstawowe umiejętności (cechy):

 • Punkty Życia,
 • Doświadczenie,
 • Siła,
 • Umiejętności,
 • Zręczność,
 • Wytrzymałość,
 • Charyzma
 • Inteligencja.

Każda umiejętność daje bohaterowi określone premie w walce. Zwiększając doświadczenie, bohater awansuje na wyższe poziomy, zwiększając swoje umiejętności i podnosząc swój status w świecie gry.  Kiedy osiągnie poziom 5, będzie mógł stworzyć własną gildię i przyjąć do niej grupę podobnie myślących ludzi. A w przyszłości razem z nimi awansować na bezkresne szczyty hierarchii ...

Gra Gladiatus online ma wiele różnych lokalizacji, które znajdują się w trzech krajach: Włochy, Niemcy i Afryka. Niektóre lokacje mają lochy, które są zamieszkane przez bossów. W sumie w grze znajdują się obecnie 23 lokacje (w każdej lokacji żyją różne moby, które twój bohater będzie musiał spotkać).  W każdym kraju znajduje się Pustelnik, który pełni następujące funkcje: Zmień pseudonim, Przenieś się do innego kraju i Zmień płeć.

Grając w grę Gladiatus online można mieć określoną profesję, którą można wykonywać przez określony czas (od 1 godziny do 24 godzin). Za wykonaną pracę bohater otrzyma pieniądze i nagrody (jedzenie). Do wyboru są następujące profesje: pomocnik stajennego, rolnik, rzeźnik, rybak i piekarz chleba. A jeśli przekupisz jednego z senatorów za 3 rubiny, możesz dostać pracę jako senator lub jubiler. Rubiny można kupować za "prawdziwe" pieniądze i wymieniać je na potrzebne rzeczy...

W grze online Gladiatus będziesz brał udział w walkach o złoto (jest to waluta gry, za którą można kupić proste rzeczy, a także zapłacić za trening sztuki gladiatorskiej na siłowni). Na arenie twoja postać może wyzwać na pojedynek innego tego samego przeciwnika.

Graj Gladiatus, możesz wynająć najemników (wymagają oni jednak broni, więc będziesz musiał wyłożyć za nich pewną sumę pieniędzy). Najemnicy pomogą ci w bitwach, w lochach i na arenie. W grze znajduje się aukcja, na której można kupić bardzo cenne, rzadkie przedmioty. Składaj maksymalne oferty! Na rynku gry możesz kupować lub sprzedawać różne przedmioty.

W Gladiatus można grać, zawierając pakt z siłami ziemskimi lub boskimi. Jeśli chcesz połączyć swoje zainteresowania, cele i zadania z innymi graczami, dołącz do gildii lub stwórz własną (tworzenie, jak już wspomniano, możliwe dopiero od 5 poziomu). Ogólnie rzecz biorąc, co tu dużo mówić, gra jest dość rozbudowana i fascynująca, jest jeszcze wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia! Rejestracja w Gladiatus otworzy drogę do tej niebezpiecznej przygody!