Zakładki

Gladius Bellum

Alternatywne nazwy: Gladius Bellum

Gry Gladius Bellum - jest on-line gry internetowe o trudnych walki.

W Gladius Bellum internetowej rzymskiego cesarza Augusta opłakiwała utratę jednego z legionów po bitwie. Wydarzenia rozwijają się w Europie w pierwszym wieku po Chrystusie. Będą walczyć po stronie Imperium Rzymskiego lub germańskich plemion.

Trzeba będzie budować osiedla, Armia i obronić swoje królestwo przed wrogami.

Zagraj Gladius Bellum Będziesz nie tylko przeciwko Rzymianom i Niemców. Od wschodu jest inne niebezpieczeństwo. Hunowie najechali kraj i chcą się upewnić, że strach i spustoszenie wyrządzają. Zniszcz wrogów i zapewnić sobie miejsce w słońcu.

Tak samo jak w innych grach komputerowych w rejestracji Gladius Bellum. Aby zarejestrować się w grze, trzeba będzie wprowadzić następujące dane:

1. Wybierz z opcji serwera, na którym chcesz grać w gry Gladius Bellum.

2. Stwórz swoje własne hasło do gry i jej nie ujawniać nikomu.

3. Aby potwierdzić hasło, należy je wprowadzić ponownie w następnej lokalizacji komórek.

4. Wpisz swój adres e-mail.

5. Wybierz dzień, miesiąc i rok urodzenia.

6. Następnie kliknij na «, Registrieren» .

7. Jeśli zgadzasz się na to, co będzie uzyskać informacje na temat gry Gladius Bellum i zgadza się na wszystkie jej warunki i klauzule, postawić znak w odpowiednich komórkach.

W Gladius Bellum zaczniesz grać w świecie starożytnym, a będą budować własne osady. Będzie rozwijać swoje imperium z małej wioski do kompleksowej strategii do potężnego imperium. Z producentami surowców i budynków będzie dbać o zasoby, które są niezbędne dla rozwoju Twojego imperium.

W dawnych czasach, trzeba opanować wiele miejsc pracy, które są dostępne. Po pierwsze, będziesz miał możliwość wyboru strony plemion germańskich, czy zawsze będziesz walczyć o Imperium Rzymskiego. Potężny i imponujący budynek imperium dodać wiele punktów i doświadczenia.

Z odpowiednich taktyk walczyć wrogie osady. Ale, oczywiście, obejmuje swoje królestwo staje się celem dla wszystkich Hunów, wszystko zapakowane w strachu i przerażenia.

Protect gra strategiczna, tworzenie Gladius Bellum - jego imperium. I ochrony przed atakami wroga.

Wyrusz w poszukiwaniu króla Hunów i stać się najpotężniejszym władcą gier strategicznych Gladius Bellum Online.

Podejmij wyzwanie i zanurzyć się w starożytnym świecie!

Spójrz na tego wielkiego świata Niemiec i silnym potężnego Cesarstwa Rzymskiego. Poczuj, że koczownicze plemiona takie jak Hunów nie są słabi ludzie i można deptać nawet dużych i potężnych państw.

Pobierz wraz z odtwarzaczem w tym niesamowitym świecie, który jest pełen walk, wojownik, ekscytujących momentów. Niech historii, aby otworzyć nową stronę, gdy wiesz, znaki różnych narodów.

Powodzenia w tej niesamowitej grze. Niech nic Cię stać przeszkodą na twojej drodze.