Zakładki

Glory Wars

Alternatywne nazwy: Glory Wars

Glory Wars Online - darmowy multiplayer oparty na przeglądarce gry online wykonane w gatunku strategii turowych, które mile zadowolony nie tylko dobra historia i ciekawe powikłanie i przyjemny interfejs użytkownika i grafika. Ale wciągająca gra online Glory Wars jeszcze, że deweloperzy zwrócili szczególną uwagę na mechanikę walki jest walka.

Rejestracja w Glory Wars gra nie trwa długo i nie jest bardzo skomplikowany i proces mylące. Wszystko, co jest wymagane od Ciebie - proszę podać przy rejestracji nazwy gra bohatera, hasło dla bezpiecznego dostępu do konta i adresu e-mail. Po pewnym czasie na e-mail będą wysyłane z informacją, że rejestracja Glory Wars to nad i można bezpiecznie zacząć grać w gry online Glory Wars.

Nie martw się o to, czy gra Glory Wars na komputerze działała prawidłowo, ponieważ nie wymagających specyfikacji komputera. Wszystko, czego potrzebujesz - do podłączenia do sieci World Wide Web i zainstalowana przeglądarka. Jeśli wszystko, co masz, to możesz bezpiecznie zacząć grać w gry online Glory Wars.

Bardzo miłe dla oka w grze są piękne i dobrze zaprojektowane animacji flash, dzięki temu, ekran zawsze wychodzi soczyste i kolorowe. Twórcy włożyli dużo wysiłku w tworzeniu ogromnej ilości przedmiotów w grze, jak i specjalistycznych umiejętności dla bohaterów i arsenał sprzętu, jak również szereg umiejętności, stale dodaną i aktualne. Glory Wars Online game, w której bitwy są w najlepszych tradycji serii gier "Heroes of Might and Magic".

System walki w grze jest realizowany krok po kroku. Pod koniec każdej tury, trzeba będzie poczekać do tury przeciwnika. Ciekawą cechą tej gry jest to, że oprócz walk w pełnym wymiarze czasu, są też walki na dużą skalę, w którym wzięło udział kilkudziesięciu zawodników. Ale w takich walkach gracz prawie nic nie zależy od samego systemu sprawia, że ​​porusza się, w zależności od badanych umiejętności i sprzętu z charakteru gry.

Revolves fabuła gra w całym całkowitego chaosu, które wynikały z gniewu bogów, strażników magicznego świata gry. Problemem nie jest sam i na popiele, są konsekwencją katastrofy, a następnie zaczęły się pojawiać dziwaczne przerażające potwory, a następnie naruszył zmierzoną i harmonijnego istnienia mieszkańców magicznego świata. Ale plemię myśliwych, dominuje starożytnej magii magiczne królestwo, postanowił oprzeć się nieubłagany ekspansję potworów. Doprowadziło to do wysokości strasznej i krwawej wojnie, która zmusiła wszyscy mieszkańcy drżą świat gry.

Twoim zadaniem jest przywrócenie równowagi sił we wszechświecie gier. Poza tym, trzeba coraz wyżej i wyżej, aby poruszać się po drabinie społecznej.

Na początku gry masz możliwość wyboru jednego z trzech zawodów z gry protegowanego - wojownik, łowca i tajemniczego maga. Następnie można bezpiecznie przystąpić do przywrócenia sprawiedliwości w królestwie.

Zarejestruj się i udowodnić, że jesteś godny, by stać się prawdziwym bohaterem świata do gry Glory Wars, które wymierzać sprawiedliwość, jest właśnie dla Ciebie!