Zakładki

Wrath of the Gods

Alternatywne nazwy: Gnev Bogov

Wrath of the Gods w Internecie - jest multiplayer, gra fabularna, która łączy w sobie fantazję i Cyberpunk style, od pierwszych minut, zanurzając was w nieznane gry rzeczywistości. Podróżując przez świat gry, będzie twarzą w twarz z wieloma przeciwnikami i pokonać je wszystkie.

Aby uczynić krok w stronę nieznanego, musisz zarejestrować się w grze. Ale najpierw niech sobie z wymaganiami systemu. Gra online Gniew Bogów nie nakłada szczególne wymogi dla gracza komputerowego.

Potrzebne będą:

• komputer z systemem operacyjnym Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• Procesor musi być Intel Pentium III 1 GHz lub lepszy

• 512 MB pamięci RAM

• 64 MB karta wideo

• Adobe Flash Player w wersji 9 lub. 0

Ponadto musisz przeglądarkę internetową i dostęp do Internetu.

Jeśli komputer spełnia wymagania systemowe, pchnął grę, trzeba tylko zarejestrować.

Dołącz do gry w Wrath of the Gods może nie być konieczne, jeśli chcesz dostać się do gry używając konta na portalach społecznościowych, takich jak:

• Koledzy

• Vkonktakte

• Poczta. ru

• Facebook

Jeśli nie chcesz połączyć konto w sieci z gry, można po prostu zarejestrować, a rejestracja Gniew Bogów nie zajmie wiele czasu, a także wydają się bardzo ciekawe.

Musisz podać nazwę znaku, określić podłogę, a następnie wybierz swój wygląd. Kolor włosów, oczy, włosy, broda i inne zewnętrzne oznaki wybranego znaku, zależy tylko od Ciebie. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz tego zrobić, możesz powierzyć wybór komputera zewnętrznego. Ostatnim etapem Wrath of the Gods - Wprowadzenie internetowej rejestracji adres e-mail, hasło i kod z obrazka. Kliknij przycisk "Zakończ" i już jesteś w grze.

Wrath of the Gods gry online, pogrąża się w świat, wcześniej podzielony na trzy części:

• Świat Kamienia

• Świat Żelazko

• Świat Sun

Jednak ludzie w tych światach zapomnieli o swoich bogów, a oni postanowili zniszczyć ludzkość. Ale Bóg nie zostawił Corus ludzi w beznadziejnej sytuacji i zrobił wszystko, co możliwe, aby ludzie mogli walczyć na równych warunkach wobec bogów.

Wrath of the Gods gry online - unikalny wszechświat, składający się z kilku zupełnie inny do innych światów fantastycznych kolorowych krajobrazów. Podczas bitwy można skorzystać z jednej z tysięcy broni i sprzętu, często unikalne i stworzone tylko dla siebie. Odpowiednio dobrane amunicja może zwiększyć swoją siłę wiele razy!

W grze dostępne są trzy warianty magicznych sztukach:

• zniszczenie, inaczej - czerwona ścieżka rozwoju

Gracze, którzy wybiorą tę specjalność są wojownicy z największą siłą oddziaływania i wielkości uszkodzenia.

• wiedza - niebieski klasa

Ta klasa jest tajemnicą, i cały czas poszukujemy najlepszych umiejętności równowagi i dystrybucji.

• Harmonia - Zielona Sala

Niektóre z tych najlepszych lekarzy posiadające nawet masowe moc uzdrawiania. Znaków to zwykle pacjentów i życzliwy

Charakter, a jak grasz w gry online Wrath of the Gods, to jeden ważny parametr - reputacja.

Zdobądź reputację może być podczas specjalnych questów reputacji.

Reputacja daje siłę ducha, od którego zależy krytycznej siły uderzeniowe w walce.

Kiedy grasz z Wrath of the Gods gry on-line, a następnie można oczekiwać animowanych walczy z jakości kreację działań każdego z pretendentów. Można również połączyć się z przyjaciółmi, aby wspólnie walczyć z potworami na wysokim szczeblu.

Kiedy zaczynasz grać w gry online, Wrath of the Gods, masz pierwsze doświadczenia w walce może być na arenie, wynajęcie do tego specjalnego trenera - sługę Corus. Następnie można przejść do wykonywania różnych zadań - zadania specjalne, dla których zyski postaci wydajność doświadczenie, pieniądze i puchary. Cechą gry jest to, że każda misja jest wyjątkowa i tylko na osobistej decyzji wyboru zależy wynagrodzenie. W scenariuszu zadanie wpisany kilka różnych zakończeń, tak jak w ogólnej fabuły gry, która jest nieliniowa i zależy wyłącznie od działań graczy.

Aby dołączyć do klanu, do gry Wrath of the Gods jest więcej zabawy. Arena może wziąć udział w bitwie klanów i ich zwycięstwa i podniesienie ratingu klanu. Ponadto klan razem idzie na polowanie specjalne potwory, które przynoszą drogich trofeów.

Decydując się grać w Wrath of the Gods, można spędzić czas zabawy w kolorowym i niepowtarzalny świat.

Gra online Gnev Bogov ciekawe i dostępne dla każdego!