Zakładki

Bóg Axion

Alternatywne nazwy: Bóg Axion

Bóg Axion strategii przeglądarkowej grze jest darmowe MMO. Bóg Axion gra - gra, która odzwierciedla wymagania zapalonych graczy PVP. Zaczynasz swoją przygodę z wyspy na niebie, a twoim zadaniem jest jego rozbudowa. Wszyscy gracze są zachęcani do prowadzenia wojny i sojusze.

Przed odtwarzaniem Boga Axion, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe to: częstotliwość procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Bóg rejestracji Axion nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie powitalnej wybierz element «Zarejestruj»;

2. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Wpisz poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wybierz element «Wyślij».

W Bogu Axion gracze online mają możliwość przyłączenia się do jednego z 3 elementów (wody, ognia i ziemi). Będziesz grać Boga Axion i uzyskać różne bonusy od wybranej pozycji, w tym możliwość tworzenia regularnych wojsk, które są unikalne dla każdego elementu. Ponadto, najbardziej odważni gracze Bóg Axion online, trzeba znaleźć sposób, aby przywołać tajemniczych ludzi, którzy już dawno zostały pokonane, aby pomóc im w walkach w teraźniejszości. W Boga Axion internetowej uwzględnieniem wspólnych wysiłków graczy, tworząc silne sojusze, że walczyć w niebie razem. I istnieje wystarczająco dużo sposobów, aby to zrobić w Boga Axion Online: dzielni wojownicy zdobywanie musi zebrać wojska i iść z nimi do walki, cywile mogą dać błogosławieństwo, aby pomóc ich przyjaciół lub ich śmiertelnymi wrogami hit przekleństwa; przebiegli gracze wolą otpravlyatna szpiegów i wywiadu sabotaż. Zespół Rozwoju Bóg Axion Online dał dużo czasu i wysiłku, aby komunikować się z natychmiastowym zawodników i ich problemów, upewniając się, że pomysły są zintegrowane gracze w grze. Dołącz do przyjaznej wspólnoty Boga forum Axion Online. Zupełnie nowy świat, Bóg Axion Online, unikatowe wojsko, silne błogosławieństwa mordercze przekleństwo losowe burze w zmieniającym się niebo, wspaniałe budynki, system handlu Bóg Axion szpiegostwo internetowych, podstępny wróg kolonizacja wyspy, duże premie i sojusze, potężne katapulty legendarne gryfy smoki ... To jest Bóg Axion gry! Oczywiście, część zabawy Gry strategiczne Boga Axion Online jest dowiedzieć się, co taktyka będzie korzystać, a co za sposób na znalezienie zwycięstwo. Jednakże, dla graczy, którzy są nowicjuszami w tym gatunku, oto kilka wskazówek, które sprawiają, że łatwiej zacząć: 1. Zbudować Bogu świątyni Axion Internecie. Pozwoli to na tworzenie większej ilości zasobów. 2. Budowanie drzewa poznania Boga Axion Internecie. Nowe oddziały, błogosławieństwa i budynków - wszystko odblokowane w wiedzę, dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej rozpocząć pracę. Więcej aktualizacje drzewa, więcej mądrości otrzymasz. 3. Aktualizacja gry Zbożowe Boga Axion. Zawsze będziesz spędzać zasobów zbudować swoje imperium, a zasoby te pochodzą z kombajny. Lepiej uaktualnić procesorów, tym więcej surowców można zarobić. Bóg Axion gry mogą pomóc w aktualizacji wszystkich kombajnów do poziomu 5, zanim będziesz musiał się martwić o nic innego (Po utworzeniu świątyni i drzewo poznania, oczywiście). 4. Poszerzyć i wzmocnić wyspie Boga Axion gry. Jeśli masz dwie wyspy, będziesz miał dwa razy więcej zasobów, a dwa razy więcej opcji. Będzie to wymagać aktualizacji Drzewo Życia na 5 poziomie w Boga Axion Internecie. Dobry gracz powinien być w stanie to zrobić, przez 3-4 tygodnie. 5. Komunikować się z innymi graczami, Boga Axion gry! Istnieją setki graczy, tutaj i wygrać sam jest trudne. Wykonaj następujące kroki, a będziesz szczęśliwy w nowym niebie Boga Axion gry!