Zakładki

Gods and Heroes

Alternatywne nazwy: Gods and Heroes

Gods and Heroes Online - darmowa gra online multiplayer oparty na przeglądarce, który może wyróżnić wśród podobnych produktów na rynku gier internetowych działających w naszym czasie. Uwierz mi, aby zobaczyć wszystkie elfy i krasnoludy zwykłe gry gracze już Pall, dać im coś nowego i bardziej interesujące i nowoczesne gry rzadko uczynić nas szczęśliwymi w otoczeniu nowych produktów. Online Bogowie gry i bohaterów jest przyjemny wyjątek w postaci dość ciekawe setteinga, co jest rzadkością wśród podobnych zabawek. Ale szczerze mówiąc, mitologia jako alternatywne wszechświaty do gier trwało bardzo niski początkowy i wiele produktów z zabytkowej okolicy jest bardzo dobry teraz odpocząć i nabiera tempa. Dość dobrą alternatywą fantasy, zgadzają. ;)

Dołącz do gry w bogów i bohaterów jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka minut. Wszystko, co musisz zrobić - aby wprowadzić adres e-mail logowania i hasło dostępu do konta. W zasadzie wszystko to samo można zrobić w oficjalnym klientem, wystarczy pobrać go ze strony gry. W zasadzie ta rejestracja bogach i bohaterach jest ponad i nadszedł czas, aby przyjrzeć się, jak natura naszej igrulina.

Gods and Heroes gra online opracowany na sumieniu i więcej się go odtworzyć, bardziej przekonany, że deweloperzy nie mają nic się rumienić. I to jest po prostu, że jego budżet jest ułamek budżetu jego kolegów Igroprom. Obrazek z gry wygląda bardzo ładne i przyzwoite. Chociaż niektórzy gracze i wrażenie, że Bogowie gry i Heroes Online jest bardzo poważna kopii fiskalnych płatne gry, ale nawet jeśli założymy, że do pewnego stopnia jest to prawda, to kopia ta wygląda bardzo dostojnie. Tak więc, mamy możliwość wyboru jednego z pięciu typów znaków, które różnią się w cechach i umiejętnościach. W menu jest inny typ, ale do gry Gods and Heroes dla niego, niestety, nie możemy. Każdy bohater ma parę bogów patronów, którzy będą nieustannie śledzić go podczas swoich gier i do renderowania wszelkiej możliwej pomocy. Właściwie każdy z tych dwóch bóstw czczonych - zależy od Ciebie. Wybór ten, nawiasem mówiąc, jest jednym z najważniejszych w tej grze, ponieważ sprawa, którą Bóg się modlić, i powołanie niezależnego elementu swoich sługusów, aby pomóc w walce. O nich, w rzeczywistości okazuje wszystko głównej fabuły gry. Scout, na przykład, mogą zadzwonić lub statuetki z nimf. Nie należy liczyć na to, że te asystenci zabierze Cię od pierwszych minut gry. Wciąż muszą zarabiać pieniądze, ale aby to zrobić, masz ładną podnapryachsya.

Edytor bohaterów, spotkaniu z nami na samym początku gry, mile zadowolony wykonanie. Jest to w zasadzie logiczne, ponieważ większość starożytnych mitów bohaterów - tych, nadal przystojny. Warto pamiętać, Apollo, Hercules, Achillesa i innych postaci mitologicznych.

Mechanika gry nie mają zasadniczo od podobnych gier. Wykonywania zadań, istriblyaete różne potwory kolektsioniruete trofea i zdejmowania jedno lokalizacje gry, przejdź do wymierzania sprawiedliwości i do dobra do drugiego. Nie podoba nieprzyjemne aukcji w grze, więc gracze z koncentracją na jednostkach będą czuć się trochę nieswojo. Ale mimo to, bogów i bohaterów, aby grać dobrze i dzięki za to, że jest to konieczne dla deweloperów z ich konceptualnej wizji gry. Aukcja brak kompensowane z wyżej opisanych asystentów walki, który znacznie ułatwić życie w różnych złożonych sytuacjach, które pojawiają się od czasu do czasu w grze. Faktycznie, można uzyskać pomocnika, zatrudnił go za opłatą, w zależności od jego funkcji w grze. Dostęp do zatrudnienia różnych sługusów co określa zadania, które są wykonywane lub jaki poziom twojej postaci gry.

Od poziomu i złożoności lokalizacji gier zależy również od ilości Twojej prespeshnikov, co oznacza, że ​​jeśli twoi przyjaciele i masz dość wysoki poziom, to nie są już tylko grupa jako całość armii. :) Graj w Gods gry i bohaterów coraz bardziej interesujące i przyjemne.

Podsumowując, warto zauważyć, że gra ładnie podoba nam nawet z oczu na braki, które istnieją w nim. Odtwórz bogów i bohaterów gry on-line będzie miłość, trzeba tylko zdecydować, czy jesteś gotowy, aby stać się prawdziwym zdobywcą ogromnej i ekscytującym świecie online. Zarejestruj się i udowodnić, że jesteś godzien nawet bogowie wiedzą o swoich wyczynach!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more