Zakładki

GodsWar Online

Alternatywne nazwy: Gods War Online

GodsWar Online - wieloosobowa gra RPG on-line, za darmo, dzięki czemu można poruszać się w tajemnicze i posiada wiele tajemnic świata starożytnej Grecji. Wszystkich miłośników zabytków i historii starożytnej online gry GodsWar Online będzie miłość.

Dołącz do gry GodsWar nie podejmuje wiele czasu i będzie bardzo proste. Musisz wpisać nazwę konta, hasło dostępu do gry i adres e-mail, na który otrzymasz list potwierdzający, że rejestracja GodsWar zavershenai wystarczy, aby rozpocząć grę.

Pierwszą rzeczą, którą widzimy w grze - jest to miły cartoon grafiki. W ogóle, a obraz sam w sobie gra wygląda bardzo ładne, kolorowe i jasne, i sprawia, że ​​aby pozostać w grze przez długi czas.

Przy okazji, GodsWar - klient gry. I dajemy poniżej minimalnych wymagań systemowych gry: CPU - 1 GHz RAM - 1 GB Karta graficzna z 256 MB akcelerator, systemem operacyjnym Windows XP lub nowszym, aktywnego połączenia z Internetem. Jak widać, z całym swoim pięknem, gra jako całość nie jest bardzo wymagający od wydajności komputera.

Na początku musimy wybrać świat, w którym gramy, podbijając nowe szczyty i biorąc należne jej miejsce w panteonie. Jest dobra lokalizacja gry, które otrzymał wystarczająco dużo czasu. Język rosyjski jest obsługiwany na wszystkich, bez wyjątku, serwery gry. Po selekcji świata będzie musiała odwołać nm swojego bohatera i określić swoją ojczyznę. Wyboru można dokonywać między Sparta i Ateny. Po tym, trzeba będzie podjąć decyzję, jaki rodzaj specjalizacji będzie miał swój charakter.

W ogóle, redaktor charakteru jest bardzo zadowolony, bo to działa dobrze, a wiele opcji zmiany wyglądu wystarczy. Nawet najbardziej wymagający gracze będą mogli dostosować do wyglądu swojej postaci, tak, że wygląda absolutnie wyjątkowa. GodsWar Online gra, która zadziwia brak jakichkolwiek dodatkowych elementów. W dzisiejszych czasach większość produktów współczesnej branży gier często przesycone urozmaicone czasami bezużyteczne i zbędne elementy funkcjonalności, ale ta gra jest przyjemna wyjątkiem od tej tendencji.

System klasy realizowany jest także w grze, tak proste, jak to możliwe, choć nie oznacza to, że jest to wada z twórców gry. Odwrotnie, zajęcia mają wielki równowagi między nimi, a ich liczba i różnic od siebie zmuszeni spędzać godziny w myśli nad tym, co wybrali się specjalizować. Wszystko, co musisz zrobić - to wybrać ten znak, dla którego chcesz grać, ale do końca nie można przeżyć. Wagi klasy gry - co gra GodsWar Online jest bardzo dumny.

Teraz spojrzenie na szczegóły klasy reprezentowane w grze. Ksiądz - jest uzdrowicielem, obsługuje dowolną grupę i jej wsparcie. Mag - znawca starożytnych zwojów i potężnych zaklęć, wojownik, dzierżący magię. Mistrz jest wojownik z bliskiej odległości, kruszenia wieje jego najpotężniejszych przeciwników, ale potrzebują pomocy swoich towarzyszy, bo musiałby sam trudne.

Wielu graczy są zaskoczeni obecnością wbudowanego bota gry gry, która oficjalnie dozwolonym twórcy gry. Gry GodsWar tym samym staje się o wiele łatwiejsze, jeśli jesteś w zawodzie jest ograniczona w czasie.

Faktycznie, interfejs jest na przyzwoitym poziomie, programiści i projektanci zadbali, że wszystkie umiejętności i wykonywać inne czynności komfortowo i grać GodsWar było miłe. Inną zaletą jest to, że absolutnie każdy interfejs menu Gra jest dostępna do wykorzystania jako kombinacji kilku klawiszy na klawiaturze.

Tak więc, warto zauważyć, że system wdrożony w lochach gry po prostu doskonały. Jedyną rzeczą do rozważenia jest to, że zejście do podziemi, można tylko wtedy, gdy osiągnie poziom dziewięćdziesięciolecie. Hordy potworów i ogromną ilość ważnych i istotnych artefaktów - dzięki tej sztuce w GodsWar nigdy nie powinny jeść. Cóż, to już zainteresowany? Nie zwlekaj, zarejestruj się i stają się zdobywca starożytnego świata!