Zakładki

Goodgame Galaxy

Alternatywne nazwy: Galaktyka

Gra Goodgame Galaxy - darmowa przeglądarka strategiczna oparta. Jest to symulacja przestrzeni, przez które staje się dowódcą nowej wirtualnej stacji kosmicznej. Rejestracja Goodgame Galaxy zabierze cię daleko w przestrzeni kosmicznej, gdzie można poczuć się wykonania jego dziecięcych marzeń, bo teraz jesteś prawdziwym astronautą! Ale zarządzanie własną stację - to nie jest wszystko, co ekscytujące i oferuje fantastyczną grę Galaxy. Jeśli uda Ci się stworzyć solidną podstawę, z czasem będzie można podbić galaktykę i czuć tutaj pełną mistrza!

Aby móc grać w Galaktyce, potrzebny jest komputer tylko z przedłużeniem średniej konfiguracji wyświetlacz 800 × 600 pikseli, dostęp do Internetu i nowoczesne przeglądarki. Dołącz do gry Galaxy zajmuje bardzo mało czasu. Musisz podać adres e-mail, należy utworzyć hasło i kliknij "Graj za darmo". Tworząc konto, niniejszym zaakceptować warunki umowy. Galaxy gra jest teraz dostępna dla Ciebie!

Na początku, można spotkać prywatnego asystenta, który powie, od czego zacząć. Pierwszy raz na bazy jest ustawiony, więc można bezpiecznie rozwijać się bez obawy przed atakiem. Dostaniesz jakiegoś czasu, aby zbudować zespół mieszkalny, i gdzie można umieścić ludności. Otwórz "Budownictwo" Można łatwo umieścić jednostkę mieszkalną we właściwym miejscu. Teraz przejdź do Missy, która jest do zebrania ludzi. Po tym wszystkim, sam nie będzie w stanie wykonywać różne operacje, i mieć powodzenie w nadchodzącym podboju. Następnie zbudować reaktor jądrowy. Jego energia jest potrzebna do uruchomienia ważne funkcje podtrzymywania życia przez swój dobytek. Teraz, gdy już podwaliny dla stacji kosmicznej, czas, aby zbudować centrum badawcze. Ponieważ w ten sposób będzie można odblokować nowe osiągnięcia nauki i techniki. I teraz przychodzi czas na poznanie futurystyczne technologie. Dlaczego nie zacząć, na przykład, z pistoletu laserowego pierwszym poziomie? A następnie przejść i pistolet plazmowy, a emiter i Działo EMP pistolet i jonów rzutnik. Wszystko to zwiększa podatność bazy danych, i czujesz się bardziej pewny siebie.

Od Goodgame Galaxy grać przez poziomy będzie, w czasie, możliwości są szersze niż początkowo. Osiągając trzeci poziom, można już zbudować fabrykę do produkcji statków, które następnie będą wykorzystywane w atakach. Produkcyjne zwykle być sobą. I lepiej być sumienny - to zależy tak bardzo na! Gdy statki są gotowe, jesteś szefem swojej floty będą atakować. To miejsce, gdzie zaczyna się zabawa! Otwórz mapę sektora i atakują bazę wroga pierwszy. Weź przynajmniej Goroksov. Dlaczego nie wprowadzą je wśród Chickie?

Warto wspomnieć, że w trakcie wykonywania każdej misji opiera się pewną nagrodę. Robi jedną pracę, na stanowisku, i znowu wyruszyć w nowej pracy. Poprzez utworzenie bazy i poszerzanie go ze środków galaktyce, można myśleć o zdobycie dobrych towarzyszy. Dostępność sojusznicy znacząco wzmocnić swoją pozycję w świecie Goodgame Galaxy on-line. Razem na pewno będzie w stanie realizować swoje plany i władzę nad galaktyką!

Jak grać w Galaxy gry, biorąc udział w walce, będziesz miał świetną okazję do zaprezentowania ich taktyki. Co będzie starannie planować swoje ruchy, bardziej wrażliwy spowoduje. Idź na całość! Wszystko jest w twoich rękach!

Szanowny przygód, kolorowy, bogaty, dynamiczny projekt Goodgame Galaxy dawno najbardziej przyjemne doświadczenie! Wypróbuj go na własnym doświadczeniu! Niech sukces towarzyszy wszystkie przedsiębiorstwa! Ciesz się! Ciesz się!