Zakładki

Urban War

Alternatywne nazwy: Urban War

Miejskie War Online - Darmowa strategiczna gra MMORPG oparta na przeglądarce, fabuła która odzwierciedla rzeczywiste wydarzenia z dnia dzisiejszego. Ten symulator bitwy, gdzie trzeba walczyć o przetrwanie, a nie tylko pokazuje okrucieństwo, za pomocą tak silnego argumentu w pięści i pokazując niezwykłą pomysłowość. Zaczynając grać w miejskiej wojny, można atakować innych graczy, aby śmiały napad na przejściu obywateli do udziału w masowych burd, sklepów i restauracji, a odwiedzają nawet rozpocząć własną działalność gospodarczą. A jeśli zdecydujesz się dołączyć do klanu, to Twoje szanse będą jeszcze większe. Uzyskać co najmniej, na przykład, ekscytujące bitwy terytorialne uczestniczyć w którym można się z rówieśnikami. Jeśli burzliwe życie do gustu i pomysł stworzenia jego brygada nie tylko przyjść do głowy - Urban War gra przeglądarkowa stworzona właśnie dla Ciebie!

Pobierz i zainstaluj nie musiał. Możesz cieszyć się ekscytujące przygody w samym oknie przeglądarki. Wszystko co jest potrzebne, aby móc wejść do gry - Zapis Urban War. Z głównych wymagania systemowe do zainstalowania programu Adobe Flash Player. Pozostałe parametry są niskie, więc przyjść i średniej konfiguracji komputera. Proces tworzenia konta nie jest czasochłonne. Musisz wybrać, po której stronie chcesz grać Urban War. Możesz stać się zwolennikiem ustawy, lub wprowadzić gang zwany chaos. Następnie wpisz nazwę gry, adres e-mail i hasło. Teraz możesz nacisnąć "play" i zanurzyć się w wir szalonych wydarzeń.

Ponieważ mieszkańcy miasta niezwykły podzielone na dwie frakcje, powinien lepiej zapoznać się z nimi. Uzasadnione mocy walczy z przestępczością, ale czasem nie jest przeciwna, aby zarobić na uczciwych obywateli. Oni także często zaangażowanych w haraczy czyjąś działalność, która sama przynosi dobre dochody. Gangi Razem przeszkadza przedstawicieli prawa, bo dla nich, napady i rozboje - normalna rzecz, to jest to, co oddychać. Kto Ci się, zanim na poważnie mogą wykonywać swoją działalność, muszą przejść automatyczne mecz testowy. Z tego powodu, że są wygodne i zrozumieć zasadę systemu walki. Po tym można zacząć pompować swoje właściwości i angażować się w pojedynkach z prawdziwymi graczami.

Sukces w bitwie nie zależy tylko od szczęścia, ale także od takich czynników, jak cech charakteru. Lepiej pompuje zdrowie, siłę, wytrzymałość, zwinność, reakcja - tym większe szanse, aby pokonać wroga. Warto też zwrócić uwagę na różnicę w poziomie potencjalnego rywala. Oglądać także dla takiego środka jako źródła energii. Bez magazynowania energii niemożliwej do gry online, walką, bo nie pytać nikogo atakować. Stracił energię odzyskuje się w czasie, ale można przyspieszyć ten proces poprzez przejęcie władzy.

Każde zwycięstwo przynosi odziedziczony doświadczenie i pieniądze. Ale wydawać zgromadzone fundusze będzie i gdzie, i co. Gry TownWars oferuje dostęp do butików i centrum handlowe, gdzie można kupić sprzęt, broń, odzież i szeroką gamę akcesoriów. Zlokalizować również Center jest restauracja, gdzie nie spojrzeć z dala od prawników i kryminologów. Ponadto znajduje się sklep DIY, który znajduje się w miejscach, Industrial Area. Tu nabyć rysunki niezbędne do produkcji. Wszystko, co będzie w sklepie i butiku z 10 poziom efektywności można poprawić w warsztacie.

Urban War gra online ma inną funkcję - rozwój biznesu. Na początku swojego namiotu stoi z hot dogami. Nawet jeśli jest to mały, ale nadal firma i zarobić, aby go uruchomić. Opracowanie i bogaty człowiek, w końcu nabyć inną firmę, poprawić to, co już posiadasz, będzie w stanie przyspieszyć produkcję. Istnieją cztery poziomy punktów sprzedaży detalicznej oraz po hot dogi po Souzpechat, soki, wody i pierogi. Dostępność przedsiębiorstwa nie zależy od tego, co jeszcze jest na poziomie.

Na koniec warto powiedzieć, że Miejskie Wars Gra oferuje aktywować listę przydatnych technik. Techniki nabyte w restauracji dla CRP, lub ekstrakcji w Instytucie w strefie przemysłowej. Oto dziewięć techniki, które są bardzo przydatne podczas walki: jego szacunek, Requiem, Krew za krew, Uzdrowienie, Counterstrike, Strike trick podstępne techniki krwiożerczy i Combo.

Aby ocenić potencjał gry można tylko wtedy, gdy zasyadet się do gry. Wypróbuj go - i to kochasz! Powodzenia!