Zakładki

Wołowina

Alternatywne nazwy: Goviadina

Patrząc dziś z bardzo ciekawej i niezwykłej grze, gdzie każdy będzie mógł stać się od stada - online game jałówki mięsne i woły rywalizacji. Ta gra na przeglądarkę, gdzie można iść na terminach rozwijać ich odbiór umiejętności.

Przed spieszyć do walki, aby określić to, czego potrzebujemy, aby uspokoić grę, a my potrzebujemy trochę - komputer z dostępem do Internetu i przeglądarki z zainstalowanych aktualizacji i trochę czasu. Przede wszystkim, musimy się zarejestrować.

Online Wołowina Gra obsługuje rejestrację za pomocą wielu sieci społecznych. Przyłącz się do Beef gry nie powinno cię więcej niż dużo czasu. Możesz wybrać płeć swojej postaci, to musi wprowadzić minimum danych rejestracyjnych
- nie jest jej prawdziwe imię - zaloguj
- utwórz hasło
email

Говядинаонлайнрегистрацияпозволяет igrucherez udać się do jednej z sieci, takich jak YouTube, Facebook, Facebook, My World. Gra jest opracowana i pełna lista sieci społecznych można zobaczyć na jej oficjalnej stronie internetowej.

I natychmiast po włączeniu się w tym świecie pełnym miłości i erotycznej przygody. Rejestracja na tym wołowiny jest prawie gotowe, teraz powinieneś zapoznać się z samej gry.

Czy Beef grać bez treningu? - Tak, ale warto przeczytać, jest odpowiedzialny za to, co jeden lub inna cecha.
Wzbudzenia główną cechę. Więcej emocji w swojej postaci, wyższy shansypobedit i umieścić na łopatkach, czy raczej zostawić wyczerpany. Gdy zabraknie emocji, można stracić.
Odporność - jest odporny na zadowolenie partnerów i pomaga utrzymać pobudzenia, podczas gdy jego przeciwnik będzie wydawać.

Moc Satysfakcja analogowy - pokazuje, jak wiele emocji można odeprzeć przeciwnika.
Łaska pozwalając na unik przeciwnika i bez szkody dla jego emocji spędzić swój atak. Dokładność nie pozwoli nawet najbardziej sprawny i zwinny mieszkańcy Govyadinska wymykają ci.

Buynost daje możliwość sadzenia, wydać podwójną satysfakcję Ciebie! Pozwala dokonać krytycznego rozumienia i pokona wzbudzenia wroga.
Chłód pomoże nie dostać podwójną satysfakcję dla pojedynczego ataku. Govyadinaonlaynispolzuet waluty gry - mleko, perły, złoto za pomocą nich można kupić wszystko od eliksiru zwiększa siłę do nowych ubrań w modnym butiku, że po prostu rozpływa się spokojem wołów i jałówek dookoła.

Wołowina gra online ma wiele dziwnych miejscach, gdzie zabawa, takich jak wizyty domowe, w których najbardziej interesujące i złożone, nieprzewidywalne randki, butik, w którym można kupić rzeczy dla VIP-ów, które mają najbardziej wirtuozowskie gracz z pola, gdzie można odpocząć, odmłodzić skubać trawę.
Ponadto, wszystkie zapisane w statystykach odwiedzin, Twój sukces. Możesz przyłączyć się do stada - gdzie można uwieść jałówki, byki i wygrać z pomocą swojej siostry.

Każdy gracz bierze udział w solowych Zdjęcia Ocena Zwycięzcy są publikowane codziennie na stronie głównej. Odtwórz onlaynigru wołowiny i łatwe. Możesz zerwać z slozhnoyzadachi raboteiliotdohnut w domu. W celu chtobyigrat Beef musisz studiować setki stron instrukcji, a fabuła jest prosta i wciągająca.