Zakładki

Granado Espada: Call of Przeznaczenia

Alternatywne nazwy: Granado Espada, Zrazy of Fate

Dzisiaj będzie podróż w świat pełen przygód i eskapad, bo Granado Espada: Call of Destiny gry online w duchu romantyzmu XVII wieku. Ekscytująca walka w tej grze zmienić się w krwawą maskarady. Załóżmy, że są zabezpieczone od stóp do głów z metalowej zbroi, ale także na sposób, w tych czasach nie można nadążyć. Zdobione bohaterami gry napełniania bujne stroje z tamtych czasów jako stanik lub wspaniałej pani sukni. W historii gracz wysłał do zbadania nowo odkrytą wyimaginowany kontynent (zaocznie można odgadnąć, że to Nowy Świat). Wraz z atrakcyjną grafikę, słuch będzie pieścić klasyczną muzykę instrumentalną, co przyczynia się tylko do całkowitego zanurzenia się w świat ekscytujących przygód.

Do gry Granado Espada: Zadzwoń Przeznaczenia potrzeb klienta gry, który można pobrać na stronie głównej Granado Espada. Wymagania systemowe dla gry wygląda tak:

System operacyjny: Windows XP, Windows 2000, Windows Vista

Minimalne: Pentium III 1 GHz, RAM 512 MB, VGA GeForce 2 MX400 64 MB, DirectX 9. 0C

Optymalne: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

Bez przeszkód zanurzyć się w świat przygody trzeba najpierw stabilne połączenie internetowe, żadnego wygodny przeglądarkę i sprawdzić w grze Granado Espada: Call of Destiny, które nie będą trudne do przejścia. Po pierwsze, w sekcji "Rejestracja" trzeba wprowadzić nowe dane gry

1. Musisz się zalogować, - że żądaną nazwę postaci na których grasz.

2. Nowe hasło do gier.

Następnie naciśnij przycisk "Enter" i pojawia się komunikat o pomyślnym połączeniu z serwerem gry.

Może trzeba czekać na jakiś czas, jeśli serwer jest przeciążony, ponieważ świat Granado Espada ma już tysiące fanów. Więc Granado Espada gry: Call of Przeznaczenia Internecie wymaga trochę czasu do załadowania. Aby zarejestrować Granado Espada: Call of Przeznaczenia i wszystko inne w grze rozruchu szybko zalecane jest wyłączenie wszystkich programów na komputerze, zwłaszcza Dodaj inne pliki z internetu (torrent klientów i pliki do pobrania). Również na serwerze gry tygodnik profilaktyki. Określić jego aktywność może być wskaźnikiem stanu serwera, który znajduje się na głównej stronie witryny - w prawym górnym rogu.

Gdy połączenie z serwerem gry Granado Espada Internecie spełnione, zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie nazwy wirtualnego rodziny. Nazwa ta będzie aktywna dla wszystkich postaci, które są w miejscu, w swoim koncie. Zmiana nazwy wymaga, aby usunąć wszystkie stare znaki, więc zastanów się dobrze przed wyborem.

Po zakończeniu rejestracji można wybrać się na przygodę, która otwiera dla Ciebie gry on-line Granado Espada: Call of Destiny. Pierwsza gra przenosi cię do koszar. Są one bazą dla twoich postaci. Budujesz swoją Granado Espada świat bohaterów i tworzą grupę bojową z trzech znaków. Aby stworzyć nową postać w grze Granado Espada: Call of Destiny w Internecie zawsze nacisnąć "Stwórz postać."

Graj Granado Espada: Call of Destiny online i budować swoją partię, będzie z klas postaci, takich jak

1. Wojownik: obdarzony wielką siłą fizyczną. Mocny pancerz wręcz i dzięki wytrzyma wystarczająco długo. Dlatego konieczne jest, aby skorzystać z tej klasy są na resztę grupy, którzy atakują z dystansu.

2. Muszkieter: Broń palna specjalizuje się w długim rażenia, która może być zmieniona.

3. Scout: oddział pomocniczy na celu uzdrowienie, wzmocnienie sojuszników za pomocą mikstury i osłabiając wrogów pułapki.

4. Mag: koncentruje się na zastosowaniu masywnych czarów szkody na odległość pod pozorem sojuszników. Może spędzić pisowni "lewitacji" i stać się odpornym na walce.

5. Elementalista: wszechstronny magik który elementów napędowych może stosować ogromne szkody, a także wywołujące zaklęcia ochronne na sojuszniczych wojsk. Wadą - bardzo słaba obrona.

Jak widać, każda klasa ma swoje własne cechy, mocne i słabe strony. Gra online Granado Espada zapewnia, aby wybrać nazwę i płeć postaci. Po pierwsze, można utworzyć tylko jeden znak, ale po przejściu kilku prostych misjach treningowych utworzyć kilka. Im dłużej grasz w gry online Granado Espada: Call of Przeznaczenia, tym więcej nowych postaci z unikalnymi zdolnościami, bronią i oryginalny wygląd, można utworzyć w swoim baraku.

Po utworzeniu Twoja pierwsza postać przekształcić go w kadrze. Teraz pasuje grać Granado Espada: Call of Destiny. Aby zobaczyć amunicji swoją postać, kliknij przycisk "Pokaż sprzęt." Dla każdej klasy w grze zobaczyć rzeczywisty amunicji. Dla Musketeers podstawowego broni palnej, dla wojownika - miecze i zbroje. Urządzenia można uzyskać w walkach z potworami lub zakupione z pieniędzy.

Najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy w tej grze po większych bitwach potrójne sprzedać swoje niepożądane artefakty na rynku. Więc staram się spędzić dokładnie zamiatać skarby po walce i przewozu więcej. Niech większość z tych pozycji nie przydatna, ale mogą z zyskiem sprzedać.

W miastach można znaleźć różne kupców, którzy mają swoje własne wąskiej specjalizacji

1. Broń palna handlowe - sprzedaż jest na pistolety, karabiny, pociski i amunicję do muszkieterów.

2. Handlarza bronią - sprzedaje broń miecze żołnierzy, zbroi, hełmów, itp.

3. Handlowe magiczne narzędzia - posiada produkty dla magów i Elementalistów: magiczne różdżki, amulety, a więc zakres

4. Narzędzia handlowe - sprzedaje eliksiry uzupełnić zdrowie i manę. Sprzedaje także muszle i inne przedmioty używane przez bohaterów.

5. Kowal - broń i zbroje podczas walk zniszczeniu, więc potrzebują naprawy.

W Granado Espada: Call of Przeznaczenia gra zabawy i nie nudny. Weźmiesz udział w ekscytujących przygodach utworzonych w ramach rodziny - oddział trzy-man. Głównym wyzwaniem w tworzeniu rodziny jest zapewnienie jego powszechności. Oznacza to, że każdy członek rodziny powinien mieć charakter uzupełniający do oderwania ich krewnych. Zarządzaj taki oddział jest bardzo prosta. Można sterować tylko jedną grywalną postać i mają możliwość przełączenia na inny, a pozostali członkowie oddziału za tobą.

Przygody i przygoda w duchu romantyzmu, która daje grę Granado Espada: Call of Destiny, czeka na Ciebie.