Zakładki

Grand Prix Racing

Alternatywne nazwy: Grand Prix Racing

Jeśli chcesz być F1 szef zespołu, są gry online, które pozwalają uruchomić własny zespół w Formule 1, a jeden z nich jest gra Grand Prix Racing Online lub gry GPRO. Istnieje około 300.000 aktywnych menedżerów wyścigi online, które są uzależniające i czasochłonne. Ale czy nie odmówić takiej zabawy spróbować zarządzać zwycięskiej drużyny w Pucharze Świata?

Przed gra Grand Prix Racing Online, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Rejestracja Grand Prix Racing Online nie bierze dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, wybierz pozycję "Rejestracja";

2. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Proszę podać poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wpisz swoje imię i nazwisko, kraj zamieszkania i data urodzenia;

5. Wybierz "Rejestracja".

Grand Prix Racing Online jest w 100% darmowa gra. Istnieją dodatkowe funkcje, za które można płacić coraz zwolennikiem, ale my się do nich później. Zasadniczo punktem gry Grand Prix Racing Online przyciąga sterowniki dla swojego zespołu i kierownictwa przez 17 sezonów wyścigowych, które średnio trwa dwa miesiące. Istnieją dwa wyścigi w ciągu tygodnia w Grand Prix Racing Online, w między rasami masz okazję, aby uaktualnić swój samochód, można sprawdzić i poprawić ich obiekty wyścigi.

Czy masz budżet w każdym sezonie 30 milionów dolarów w Grand Prix Racing Online gra, że ​​trzeba zatrudnić kierowcę i płacić mu na podstawie umowy, a następnie udać się do wyścigu. Dodaj do tego strata budżetu na modernizację samochodu do droższych części w grze GPRO, co poprawia osiągi samochodu i budowy zespołu w centrum technologicznym McLarena, a konto bankowe może szybko stać pusty. Dobrą wiadomością w Grand Prix Racing Online o pieniądze jest to, że lepiej wykonać zadania, tym więcej pieniędzy otrzymasz po każdym wyścigu. Można również znaleźć sponsora i podpisać z nimi kontrakt na sezon. W rzeczywistości, kluczowe momenty gry Grand Prix Racing Online zarządzają swoimi finansami i ich prawidłowe zamocowanie.

Oczywiście, prawdziwym powodem gry - wyścig w Grand Prix Racing Online. Po sterownik i udogodnienia stworzone do gry, trzeba doskonalić swoje umiejętności i zdobyć prawo do udziału w wyścigu. Będziesz w Grand Prix Racing Zagraj teraz przez osiem okrążeń przed kwalifikacjami do praktyki dostać dwa warunki, które są następnie łączone ze sobą, tworząc całkowity czas sieci (Twój drugi okrążenie kwalifikacyjne odbywa się rezerwy paliwa w wyścigu).

Jako początkujący uruchomieniu gry Grand Prix Racing Online w League Rookie, a jeśli uda Ci się dostać do pierwszej czwórce (z dodatniego salda pieniędzy) na koniec sezonu, będzie można przejść do następnego poziomu: "Amatorzy" «Pro» i "Mistrz". Ostatecznym celem jest osiągnięcie poziomu "Elite", w którym są tylko czterdzieści dostępność w każdym sezonie.

Dla początkujących, jest "Przewodnik dla początkujących", aby pomóc, a także bardzo wygodne sekcji "Pytania i odpowiedzi". Na naszej gry GPRO można spotkać się z innymi zarządcami i spotkać się z nimi, aby szukać pomocy i uzyskać pomoc.

Masz również możliwość zapłaty pieniędzy, by stać się "kibic" w Grand Prix Racing Online. To daje dodatkowe korzyści, takie jak możliwość uruchomienia własnej drużyny więcej możliwości w zakresie statystyki i zdolności do znalezienia najlepsze sterowniki dla Ciebie w każdym sezonie gra GPRO.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more