Zakładki

Wojna w szarej strefie

Alternatywne nazwy:

Gray Zone Warfare to pierwszoosobowa strzelanka z ciekawą fabułą. Możesz grać na PC. Grafika jest doskonała, świat i broń w grze wyglądają niezwykle wiarygodnie. Podkład głosowy jest wysokiej jakości, muzyka pomaga odczuć napiętą atmosferę gry, gdy jest to konieczne dla fabuły.

Wydarzenia w grze przeniosą Cię na terytorium Azji Południowo-Wschodniej, na małą wyspę objętą kwarantanną po tajemniczym wydarzeniu, które tam miało miejsce.

osób zamieszkujących to miejsce ewakuowano w bezpieczne miejsce. Jako członek oddziału jednego z trzech PMC musisz zbadać teren i przygotować znalezione kosztowności do wysyłki na kontynent.

W trakcie gry będziesz brał udział w niebezpiecznych strzelaninach, każda z nich może zakończyć się śmiercią.

Przed rozpoczęciem skomplikowanych zadań będziesz miał możliwość, dzięki wskazówkom, szybkiego zrozumienia interfejsu sterowania.

Fabuła jest ciekawa i może zaskoczyć. Poznaj historię każdej postaci i zdecyduj, komu możesz zaufać.

Gra w Gray Zone Warfare będzie interesująca ze względu na różnorodność zadań:

  • Zbadaj wyspę, aby znaleźć wszystkie ukryte lokalizacje
  • Weź udział w licznych bitwach ze swoją grupą wojowników
  • W miarę zdobywania doświadczenia doskonal swoje umiejętności bojowe
  • Rozszerz swój arsenał dostępnych broni
  • Modyfikuj broń, aby była bardziej skuteczna na polu bitwy

To są główne aktywności, które spotkasz w grze Gray Zone Warfare na PC.

Gra wygląda bardzo realistycznie, wszystkie postacie mają osobowość, historię i charakter. Z niektórymi się zaprzyjaźnisz, ale będą też tacy, którzy sprawią kłopoty. Ważne jest, aby rozpoznać oszustwo na czas, w przeciwnym razie z powodu zdrady możesz stracić wszystko, co osiągnąłeś.

Na wyspie jest dużo roślinności, więc należy uważać na zasadzki, ale krajobrazy wyglądają przepięknie.

Gra ma ogromną liczbę różnych broni. Wybierz to, w czym czujesz się najwygodniej i najlepiej pasuje do Twojego indywidualnego stylu gry. Istnieje możliwość ulepszenia pistoletów i karabinów zgodnie z własnymi życzeniami. Należy pamiętać, że różne rodzaje celowników mogą być lepiej dostosowane do różnych misji i nie tylko. Przed każdą misją możesz dostosować swój sprzęt.

W Gray Zone Warfare na charakterystykę postaci wpływają wszystkie obrażenia, jakie otrzymuje, dlatego powinieneś starać się dbać o swoje zdrowie i nie doznawać obrażeń. Twórcy zwrócili uwagę na fizjologię, przy kontuzji nogi będziesz poruszać się wolniej, kontuzja ręki uniemożliwi Ci celowanie, wszystko jest jak w prawdziwym świecie. Wybierz rodzaj leczenia, który zminimalizuje skutki urazu.

Nie potrzebujesz Internetu, aby grać, wystarczy pobrać Gray Zone Warfare, aby grać w trybie offline.

Gray Zone Warfare do pobrania za darmo, niestety nie będzie działać. Grę możesz kupić na portalu Steam, odwiedzając witrynę deweloperów lub korzystając z linku znajdującego się na tej stronie. Podczas sprzedaży można to zrobić ze zniżką.

Zacznij grać już teraz, aby zostać wojownikiem PMC i podejmować niebezpieczne, ale dobrze płatne misje.

Minimalne wymagania:

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

OS: TBA

Procesor: TBA

Pamięć: TBA MB RAM

Grafika: TBA

DirectX: Wersja 12

Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe

Przechowywanie: TBA MB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: TBA