Zakładki

Gray Matter. Duchy nieprzytomny

Alternatywne nazwy: Gray Matter. Duchy nieprzytomny

Procesor: Pentium 4/Athlon 1. 4 GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Wideo: 128 MB

Miejsce na dysku: 5. 5 GB

Gray Matter. Duchy nieprzytomny - mistyczne Quest, autorem scenariusza, który stał się znany w świecie gier, kto jest znany z pracy w innym popularnym serialu w stylu przygodowej Gabriel Knight. Gry Gray Matter. Duchy nieświadomych zastosowań wypróbowane i przetestowane z systemu dwóch głównych bohaterów, każdy z nich posiada swoje własne cechy, swoją wizję świata, który pomoże ci więcej niż jeden raz w ciągu kolejnych zagadek pojęcia.

Gra w teren

Fabuła opowieści, opowiadane w grze Gray Matter, nie różni się wielką oryginalnością. Pewna osoba, przeniósł się do innego kraju, w zupełnie innym mieście, aby znaleźć pracę. Nagła zmiana środowiska i wysyłanie bohatera w nieznanym otoczeniu nie jest niczym nowym, ale najbardziej interesujące rozpocząć na. Napędzany przez sen dostać się w prawdziwą Mekkę wszystkich magów świata, Londyn "Klub Dedalus" bohater Sam Everett i zbliża się do Albionu, ale seria pozornie przypadkowych wydarzeń prowadzi ją w zupełnie innym miejscu, a mianowicie na Uniwersytecie w Oxfordzie. Zapoznał się z młodej damy, która przyszła na rozmowę z jednym z najbardziej znanych profesorów uniwersyteckich, aby na stanowisko swojego asystenta, Sam nie mógł sobie nawet wyobrazić, jak wydarzenia włączyć do niej. Młody rywal, w ostatniej chwili nie wytrzymać napięcia i pośpiesznie emerytowanym profesorem z gabinetu, zostawiając Sama jako jedyna soiskatelnitsy na stanowisko, a ona nie planuje na uzyskanie. Bez rezygnacji z szczęśliwy wypadek, aby dostać pracę w pierwszym dniu swojego pobytu w Londynie, Sam wziął dar losu, a wraz z nim pierwsze zamówienie od profesora - znaleźć sześciu ochotników do niektórych badań. Ale wszyscy, którzy słyszeli nazwę neurolog Stiles, uciekli w różnych kierunkach, a to było niemożliwe, aby zwabić nawet przyzwoite premie pieniężne. Co kryje się za profesora badawczego neurobiologii i zaprasza do sprawdzenia gry Gray Matter.

Postacie

Główną bohaterką opowieści Gray Matter. Duchy nieświadomego oczywiście Samantha Everett, magik, który przybył do Londynu z jednym celem, aby dostać się do sanktuarium iluzjonistów i magików z całego świata "Klub Dedala." Nawet fakt, że był zaangażowany w badania obcym profesor neurobiologii z działalności na lokalnym uniwersytecie, który pracował pod przykrywką czegoś niewyobrażalnych doświadczeń, nie zatrzymuje go z jego bezpośredniego celu, dla którego faktycznie przyszedł do stolicy Wielkiej Brytanii. Postać od twórców gry Gray Matter zawiodły ponad charyzmatyczny i nie tylko usłyszeć sarkastyczny i zwięzły komentarz na tematy działać i po prostu myśląc o młodej dziewczyny. Inny znak, który zapewnia nasz sąd gry Gray Matter. Duchy nieświadomego, dr Stiles, zafascynowany niektórych złowrogie eksperymentów na mózgu, nie mniej ciekawą, jego obserwacji i logicznego rozumowania, na granicy między rozumem i szaleństwem, a nie tylko poważne zaskoczenie, a niektóre mogą bawić. Cały czas gry Gray Matter będzie Cię w ciemności przed kolejnym obrotem wydarzeń i doświadczysz siłę łamigłówek i ogromnych miejsc badań w poszukiwaniu niezbędnych rzeczy, ale najbardziej cierpliwy i wytrwały, będą przyznawane na zasługi nieoczekiwane zwrotów akcji i zawrotnym zakończenie.