Zakładki

Grepolis - Starożytna Grecja

Alternatywne nazwy: Grepolis, gripolis, Starożytna Grecja

Grepolis gra online - jest to strategia przeglądarki, z których odbywa się w starożytnej Grecji. W tych dniach, kiedy dobra lokalizacja była kluczem do olimpijskich bogów szczęścia i dobrobytu, kiedy bohaterowie starożytności wykonywanej wielkie czyny, będziesz miał wodze małej greckiej wioski. Odtwórz Grepolis będzie interesująca. Zaczynasz z małym mieście, ale to jest w twojej mocy, aby go potężna moc.

Aby grać w gry Grepolis trzeba przekazać bezpłatną rejestrację. Rejestracja online gry Grepolis nie zajmuje dużo czasu. Ale po kilku minutach będziesz się jedynym władcą małego miasteczka, który potrzebuje twojej pomocy!

Rocznik będziesz mieć możliwość wyboru serwerów, z których każda ma swoje ograniczenia. Tak, serwer Mu, ma limit 150 graczy w sojuszu. Serwer ten wykorzystuje nowy system walki. Serwer Kappa oferuje większą szybkość gry, ale jest limit rozmiaru 100 graczy Sojuszu. Wybór serwera zależy od możliwości zdobycia doświadczenia w grach - udział w walkach PvP i grać na najwyższym poziomie trudności.

Grepolis online w Twoim głównym zadaniem będzie rozwój i przekształcenie tej małej miejscowości w bogatej polityki, jej wielkości nie przyznają nawet Ateny i Mykonos. Aby włączyć miasto w potężne imperium, musisz dbać o sytuacji gospodarczej w swojej miejscowości, budować armię bojowników i marynarki, które są potrzebne do podboju nowych terytoriów - wyspa z najbliższymi sąsiadami.

Zanurz się w niesamowity świat starożytnej Grecji, co oznacza, poczujesz wszystkie przychylność bogów olimpijskich i mitycznych stworzeń udziału.

Pierwszym krokiem, który trzeba zrobić będzie organizacja zasobów produkcyjnych, aby zapewnić Twojej miejscowości artykuły spożywcze i materiały budowlane. W grze online Grepolis podstawowe zasoby są z drewna, kamienia i srebra. Do wydobycia tych zasobów na budowę tartaku, kamieniołomy i kopalnie srebra. Innym sposobem wydobywania zasobów - grabić inne wsie. Aby korzystać z zasobów można być do budowy budynków w mieście potrzebna do podniesienia poziomu życia.

Jednak głównym źródłem jest łaska bogów. Każde miasto ma swój własny patrona, który może, jak mieszkańcy obdarzają ich przychylność i ją odebrać. Twój może być patronem Atena - bogini wojny, Posejdon - bóg morza, Hera - żona Zeusa, Hades - bóg podziemi, a nawet majestatyczny Zeus - szef wśród wszystkich bogów Olimpu. Z bogowie sprzyjają można zadzwonić do pomocy różnych mitycznych stworzeń. To może być Centaury lub Cyklop, Hydra czy Minotaur, i wiele innych.

W celu kultu i składania darów dla ich boga jest konieczne do budowy świątyń. Od wyborze boskiego patrona zależy co obszar szczęścia będzie Ci towarzyszył więcej. Posejdon, na przykład, jest w stanie obdarzyć was łaskę w morskich bitwach, a Atena chroni miasto od klęsk żywiołowych - trzęsienia ziemi i piorunów.

W tej strategii, co posiadasz, nie ograniczają się do jednego miasta. Będziesz mógł ustanowić nowe miasto, chroniąc je przed wrogami. Ponadto można podbijać inne terytoria i prowadzenia wojny na lądzie i na morzu.

Szczególną uwagę należy zwrócić na rozwój swojego wojska. Przed wojną musisz dowiedzieć się wszystkich strategicznych mocne i słabe strony oraz ważą równowagi sił. Aby zobaczyć najbardziej prawdopodobny scenariusz w wojnie, można użyć do walki symulatora. Ale nie zapomnij - jest prawdziwa bitwa szczęścia i równowagi nie zawsze jest po twojej stronie łuku.

Ponadto, bardzo ważne jest, aby wysłać swoich szpiegów do zwiedzania miast wrogów wiem o wielkości oddziały wroga i planów wojskowych wroga.

Istotna jest także rozwój floty. Grecja - potęgą morską, gdzie duża liczba walk odbywają się na pełnym morzu. Ponadto, dobrze wyszkolony i potrzeby floty handlowej. Do Państwa dyspozycji będzie wyposażony w szybki bireme i Trireme, "ogień" i statków sprawdzonych statków transportowych.