Zakładki

Grimlands

Alternatywne nazwy: Grimlands

Grimlands Online - gra fantasy, klient, który jest first-person shooter, którego przebieg wydarzeń na świecie postapokapsticheskom. W historii tej gry pokryte ludzkości katastrofy, trzęsienia ziemi. Ci, którzy mają szczęście lub nie szczęście (jeszcze nie wiadomo! ) Przetrwać, muszą przystosować się do nowych warunków życia radykalnie inny od poprzednich. Wszystkie zwykłe osoby lewo tylko w pamięci. Teraz ich myśli ogranicza się do jak nie przegrać w walce o byt i uzyskanie niezbędnych środków. Ponadto, wszystkie skomplikowane przez fakt, że w nowym świecie roi się od różnych mutantów, stworzeń i szalonych grup przestępczych. Ziewać rzeczywiście raz! Drodzy gracze, uzbrojonych po zęby, kupić niezawodny transport - i wiele więcej! Będziesz mógł pokazać wszystkim, na co ich stać!

Grimlands Gra gry będą po pobraniu i zainstalowaniu klienta. Ale ta poprzedza rejestracja Grimlands. Aby założyć konto na oficjalnej stronie gry, trzeba wypełnić specjalny formularz, podając następujące informacje: nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło. Należy również sprawdzić w grze polega Grimlands Zapisz się do newslettera i akceptację Umowy z użytkownikiem. Innym ważnym punktem, które nie powinny być ignorowane w dążeniu do szybko zanurzyć się w ekscytujących przygód - to konieczne wymagania systemowe gry. Komputer musi spełniać następujące parametry:

- System operacyjny Windows XP / Vista / 7;

- CPU Intel / AMD Dual-Core 2. 0 GHz;

- Wideo GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) Radeon X1950 256MB;

- 1 GB pamięci RAM

- Wolne miejsce na dysku twardym 6 GB.

Więc, wsiada do nieznanego świata przyszłości, trzeba wiedzieć, niż mieć do czynienia. Po pierwsze, należy stwierdzić, że masz prawo do wyboru dla siebie zawodu. Grimlands gra oferuje taką profesję jako bandyta, rusznikarza, rzeźnika, inżynier. Co linia będzie rozwijać zależy od siebie i swoich preferencji. Po drugie, trzeba zrozumieć, że broń i pojazdy powinny być ulepszane i modyfikowane w celu zapewnienia, że ​​produkty są w posiadaniu były naprawdę skuteczne. Transport dzieli się na dwa główne typy: Humvee i czujników. A oto jak je rzeczy - dbanie o każdego pojedynczego gracza. Stosunkowo niedrogie naprawdę szeroki wybór broni. Będziesz grać w Grimlands i używając karabiny i pistolety, karabiny maszynowe i karabiny i rewolwery i maczety typu Nozhov, maczety, kastety, kije baseballowe. Po trzecie, nie należy zapominać o tym, że nabyte umiejętności wymagają ciągłego uzupełniania. Przerwanie stosowania dowolny poziom umiejętności jest znacznie spada, i odwrotnie, te umiejętności, które używają najczęściej, będzie stale rozwijać. I czwarte - to, oczywiście, stały udział w walkach z innymi graczami w sprzeczności z podłe mutanty zwalczania niebezpiecznych aktorów norovyaschie uciekł niezwykle nabyte. System PvP z jego odmiany. Walki odbywają się w absolutnie wszystkich miejsc. A jeśli wydaje się trochę emocji - w dół do ciemnych lochów. Ale zauważ, że nie ma o jak ciężko razy!

Każdy zdrowia wymaga obecności pewnych materiałów. Bez środków lepiej siedzieć i nigdy kołysać łodzią. Zadbać o wszystkie niezbędne obecności nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Po ton rzeczy wokół, z których będą mogli pobrać i szkło, metale, złom elektroniczny, tworzywa sztuczne, bioodpady.

Grimlands można grać i jako część klanu. Istnieją pewne aspekty, które wymagają skoordynowanych działań zespołu. To, na przykład, konstrukcja lub zabezpieczenie istotnych przedmiotów. I to nie tylko korzyści z tworzenia sojuszy. Razem rzeczywiście będzie łatwiej trzymać się tak surowym świecie, uzyskać niezbędne zasoby, aby zniszczyć hordy mutantów.

Jeśli spróbujesz krótko listy zalet Grimlands on-line, a następnie dynamikę wydarzeń, świetny system craftu, rozbudowany system umiejętności, czasu modyfikacji i broni transportowych. Dołącz do społeczności szybko wirtualnym i zagłosuj sobie produkt plusów Drago Entertainment. Nie bój się z rozczarowania, przed ciebie godny projektu! Ciesz swoje zdrowie!