Zakładki

Guild Wars 2

Alternatywne nazwy: Guild Wars 2

Gry Guild Wars 2 - gra przygodowa multiplayer klienta gatunek fikcji. Użytkownicy będą mieli do świata, gdzie jest zamieszanie z powodu straszliwego przebudzenia smoka. Założono, że ta sprawa nigdy nie obudzić, ale nieoczekiwanego. Co więcej, teraz smok zgromadził tyle mocy, że pokonanie byłoby niezwykle trudne. On chce zniszczyć wszystko żyje w świecie fantazji, jego wściekłość nie zna barier i kompromisów. Tylko odważni serca może zakwestionować taką niebezpieczną substancję. Zażycie tego skomplikowanego przypadku należy pamiętać, że aby dostać się do smoka nie jest łatwe. Pierwszy będzie wędrować po świecie, wykonując różne zadania, kilka potworów do zniszczenia, a nie jeden do podjęcia trudnej decyzji mających wpływ na los. W Gildia Wojny 2 on-line Ty sam tworzysz swoją przyszłość. Wiele zależy od działań, ponieważ są i twoja osobista historia. Nawiasem mówiąc, zdarzenia stale na miejscach, a nawet niezależnie od tego, czy ktoś jest, czy nie. Oznacza to, że jeśli w pewnym momencie pojawi się w sytuacji wymagającej zdecydowanych działań, to znaczy, że stało się to dlatego, że byliśmy tam, kiedy dokładnie zdarzenie musiało się stać. I tu jest to, co dzieje się po zależy od zachowania. Jesteś wolny, aby wybrać zadanie, które przejmie i ignorować te, które wydają się niepotrzebne, lub po prostu nie przyciągać do Ciebie. To rozgrywka daje graczom poczucie swobody, a co przyciąga wielu poszukiwaczy przygód wymagający notorycznie ograniczeń. Płacenie za jednego klienta, można cieszyć się przez długi czas możliwość gry Gildia Wojny 2 w wolnym czasie.

Instalacja klienta przed Gildia Wojny 2 Rejestracja. Akkakunta nazwa będzie email adres. Wystarczy utworzyć hasło. Należy pamiętać, że umowa jest akceptowana bezwarunkowo. Zapoznać się z zasadami korzystania z wizyty oficjalnej stronie projektu. I kolejny ważny punkt - wymagania systemowe. Do gry potrzebne są następujące parametry:

- System operacyjny Okna XP / Vista / 7; [ _19_]

- CPU Intel rdzenia 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +,

- Grafika NVIDIA GeForce GT 240 / ATI Radeon HD 4670,

- Dysk twardy 14 GB;

- RAM 2 GB .

Uruchamianie Gildia Wojny 2 gry, możesz wybrać dla siebie jedną z dostępnych ras. Proponuje pięć ras, każda z własnymi cechami. Nie można powiedzieć, że każda rasa jest lepsza, a niektóre gorsze. Zalety i wady są w ogóle, ale to chyba najlepiej. Jak w naturze nic nie jest idealne, prawdopodobnie również nie chcą zarządzać pewną wykonania niektórych pozytywnych cech. Więc ludzie, Asura, Norn, Charrowie i Sylvari są zaproszeni do nich dołączyć. Ponadto, możliwe jest wybranie atrakcyjny handlu. Pomyśl o których chcieliby Państwo być - Wojownik, Ranger, Elementalista, Inżynier, Nekromanta, opiekun lub złodziej? Natychmiast to znaczy, że czasem można zrobić cokolwiek to jest, że przedstawiciele innych zawodów, ale nadal mają się rozwijać zgodnie z wybrana.

Gra GW 2 - to przede wszystkim różnorodność. Wszystko, co dzieje się bardzo szybko, zabawy i sprawia niezapomniane wrażenie. Gra jest bardzo uniwersalny i nie można wymienić wszystko, co czeka na Ciebie w wirtualnym świecie kolorowych Guild Wars 2, więc lepiej spróbować i ocenić zalety projektu. Cóż, jak to mówią, witamy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more