Zakładki

Gunz 2

Alternatywne nazwy: Gunz 2

Gunz Game 2 - kontynuacja ciekawej gry komputerowej. Jest to druga część słynnej koreańskiej ekscytującej grze Gunz.

Gunz 2 to ekscytująca gra na przeglądarkę online, który jest potężny silnik fizyki dla strzelanka w stylu, który nie jest obecny w każdej innej grze w tym stylu.

Od 2 Gunz Online uważane gra przeglądarkowa, musisz najbardziej skupić swoją uwagę na dostęp do Internetu. Aby ta gra działała dobrze, sprawdzić konfigurację pakietu, który został zakupiony podczas łączenia się z Internetem. Do tej gry, prędkość internetu musi odpowiadać 100 Mbps.

Jeśli jednak w tej kwestii masz problemy, a następnie skierować uwagę na wydajności komputera. Parametry nie mogą być mniejsze niż te opisane tutaj:

1. Pamięć (RAM): 1 GB.

2. Procesor:. Intel Dual Core (2 0 GB)

3. Karta graficzna: GeForce 6600

4. Dysk twardy (Vinchestr): co najmniej 3 GB.

W Gunz 2 Rejestracja nie przedstawia żadnych różnic w zdolności do rejestracji w innym miejscu. Do rejestracji w grze Gunz 2 napisać następujące informacje w specjalnej formie:

1. Twoja nazwa użytkownika.

2. Hasło wymagane do ochrony konta.

3. Twój e-poczta.

To są główne punkty, które są zadawane na stronie. W tej chwili nie ma możliwości, aby się zarejestrować, ale można spróbować zarejestrować się za pośrednictwem popularnych sieci społecznościowych - Twitter i Facebook.

Zagraj Gunz 2 będzie, uznając, następujące informacje o grze:

- Tryb klasy gra, która oferuje szereg umiejętności i wydajności z wielu klas broni, więc można zbudować i wzmocnić charakter stylu do stworzenia dla siebie oryginalną grę.

- Możesz poczuć przyjemność z faktu, że twoja postać może wdrożyć bardziej złożone akrobatycznych skoków i skoczyć tam, gdzie tylko chcesz.

- Ta gra ma regulacji poziomu światła.

- Zakres, w różnych sztuczek Gunz 2 jest znacznie wyższa niż w wersjach, które powstały wcześniej.

- Ta gra wykorzystuje funkcje ekstremalne.

- Obszerna ilość broni - dwa rodzaje.

W Gunz 2 gry będzie, walcząc ze złymi firm, które są pod kontrolą podwładnych, z umiejętności, które nie są dostępne dla zwykłych ludzi. Istoty te nie są dobre i pritamanno próżność.

Nie można się martwić, jeśli po prostu zaczął grać w stylu - strzelec. Ta gra jest tak prosta, że ​​nie wymaga żadnego wyjaśnienia.

Do tej pory, ta gra nie jest w pracy. Data wydania planowana na koniec 2013 roku. Ponadto, nie wiadomo, czy gier Gunz 2 opisana w rosyjskim.

Gunz 2 Online - to ekscytująca gra, że ​​wiele osób czeka już od siedmiu lat. I to oczekiwanie powinien spełnić oczekiwania. Wkrótce będzie doświadczenie przyjemności. Mamy nadzieję, że masz cierpliwość, aby czekać na gry Gunz 2 oraz, że gra na pewno wygra uwagę każdego zaawansowanego gracza i po prostu ciekawy zawodnik.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more