Zakładki

Guint: Wiedźmin. Gra karciana

Alternatywne nazwy: Gwent Gra w Wiedźmin

GVINT: Wiedźmin. Gra karciana - od 2015 roku pojawiła się gra RPG dla jednego gracza "Gloss 3: Wild Hunt", tysiące graczy nasyconych przygodami charyzmatycznego wiedźmina Geralta. Wielu szczególnie spodobała się gra karciana wbudowana w główną fabułę i, jak mówią, ze względu na "liczne prośby ludzi pracy", podjęto zdecydowaną decyzję, aby opublikować ją jako osobny projekt. Teraz gra Guint: Wiedźmin. Gra karciana w końcu stała się dostępna w 2017 roku i nadal ewoluuje. Dostępne na platformach:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Bitew nie ustępuje.

Jeśli grasz w grę GVINT: The Witcher. Gra karciana, to jasne, że przypomina preferencję lub most. Rozgrywka sprowadza się do faktu, że uczestnicy, a mogą to być 2 do 2, zbierają idealną kombinację kart, symbolizującą armię, która walczy na prawdziwym polu bitwy. Na pierwszym planie są wojownicy, odległe granice i łucznicy. Mimo że styl gry niewiele się zmienił, znacznie poprawiła się konstrukcja obrazu.

Jest pięć frakcji, a każda z nich ma swój własny charakter:

  • Nilfgaard ze względu na przeszkadzanie planom nieprzyjaciela podchodzi do wszelkich lew, włączając w to reżim dyplomacji, aby narzucić własne warunki. W międzyczasie ich szpiedzy wnikają w tył wroga, wyciągając kombinację kart.
  • Bestie są strasznymi stworzeniami, gotowymi pożreć nawet swoich bliskich, jeśli zwiększają ich moc.
  • Skoły taele są zwinne, lubią zasadzkę i partyzantkę. Karty odkryte nie zostaną otwarte, dopóki pułapka nie zostanie zamknięta.
  • Skellige dostrzega szczególny honor, odwagę i siłę w śmierci. Czasem celowo wysyłają swoich wojowników na zwałowanie, wiedząc, że po oddzwonieniu staną się jeszcze silniejsi.
  • Królestwo Północne utrzymuje wszystko pod kontrolą. Ale kiedy karty stają się złote, są niewrażliwe na czary wroga.

Aby zebrać mocną talię, musisz wybrać 30 kart, zwracając uwagę na ich cechy i od której frakcji.

Już teraz możesz pobrać GVINT: The Witcher. Gra karciana za darmo i dołącz do grona zapalonych graczy. Dostajesz 10 kart na ręce i zupełnie losowo. Jeszcze przed rozpoczęciem bitwy można wymienić trzy z otrzymanych kart. Oprócz żołnierzy różnych typów, jest też lider w armii, który wyróżnia się spośród innych talentów. Istnieją również mapy, które mogą mieć działanie wzmacniające lub odwrotnie, osłabiające środowisko. Sprytnie je stosują, tworzą doskonałą kombinację, która może wniknąć w obronę przeciwnika. Uczestnicy meczu muszą przejść przez trzy rundy, a po każdym z nich zwycięzca zostanie ujawniony po zliczeniu punktów zebranych kart. W drugiej rundzie możesz dodatkowo otrzymać dwie karty, aw trzeciej tylko jedną, więc powinieneś dokładnie rozważyć, jak najlepiej je zastosować.

. Wracając do cech porównawczych Gwinta w Dzikim Polowaniu iw tej grze widać, że oddziały mają dodatkowe cechy, a także właściwości frakcji i liderów. Wraz ze zwykłymi kartami pojawiły się dodatkowe, nie tylko dla postaci, ale także dla zjawisk. Na przykład, można użyć epidemii, aby zniszczyć najsłabszych wrogów.

V GVINT: The Witcher. Gra karciana, w którą możesz grać z prawdziwymi graczami i przejść do turnieju, aby walczyć w meczu rankingowym. W tym drugim przypadku zyskujesz sławę i tytuły, oczywiście tylko wtedy, gdy osiągniesz dobry wynik.

GVINT: Wiedźmin. Gra karciana jest wyposażona w główną funkcję związaną z hazardem, która pozwala organizować przeciwników pułapki, blefować i działać z przebiegłością.