Zakładki

Haddan

Alternatywne nazwy: Przechowalnia

Przechowalnia gry online - fascynujący świat, aby zanurzyć się, że wystarczy tylko

Stabilne połączenie z Internetem.

Uruchomione w przeglądarce internetowej komputera.

Także do Listy świat się otworzył swoje podwoje musisz zarejestrować listy Go gry, który składa się z kilku etapów.

1. Wprowadź nową nazwę (imię swojej postaci).

2. Wprowadź nowe hasło, aby je potwierdzić.

3. Wpisz poniżej swój adres e-mail.

4. Kliknij przycisk "Dalej".

Rejestracja Lista Idź prawie gotowy. Ponadto, w nowym oknie należy podać informacje ogólne o tobie (twoje prawdziwe imię i nazwisko, płeć, a więc motto ) I można rozpocząć nowe życie w świecie Przechowalnia.

Sugerują także, że należy zainstalować na kliencie PC do gry. Jego instalacja pomoże Ci zaoszczędzić przepustowość w czasie gry, a także powiadamia o wszelkich zmianach w serwerze gry. Możesz pobrać klienta gry online. Plik instalacyjny waży tylko 1 MB. Klient będzie zapisać zdjęcia z serwera i uruchomić grę w przyszłości w celu przyspieszenia ich obciążenia kilkakrotnie.

Przechowalnia Po zakończeniu rejestracji można przejść do tworzenia własnych postaci na światowej liście Go. Możesz wybrać płeć i wygląd bohatera. Stopniowo, gdy grasz na liście Go, to postać będzie zdobywać doświadczenie, a tym samym poprawić ich wydajność, uzyskać nowe możliwości i umiejętności.

Aby odtworzyć listę gier Przejdź do trybu online do wyboru masz tylko trzy rasy: ludzie, elfy i orków. Każda rasa ma swoje wrodzone cechy, które mają wpływ na właściwości startu i umiejętności.

Orkowie: Avid Grunt którzy mówią wielki dwuręczny broń i obdarzony siłą fizyczną. Z natury dość niezdarny.

Elfy: Specjaliści walki dwoma mieczami. Pomimo braku brutalnej siły, zrekompensować ten wrodzonej umiejętności. Wróg nie może nawet dostać na nirazu elfa w walce.

Ludzie: Eksperci pancerne i inne zabezpieczenia. Może być na tyle długi, aby wytrzymać wściekłe ataki wroga, walcząc jedną ręką miecz.

Od statystyki swojej postaci (udanych walk i ukończenie zadań) będzie zależeć od jego power play. Nie zapomnij, aby poprawić zdolność posiadania broni i udział w jej poprawy, bo to wpływa na obrażenia.

Dla udanego początku najlepiej jest zacząć od Arena, gdzie gracze walczą o zdobycie doświadczenia. Można również wykonywać różne zadania i misje. Starać się grać w gry online Przechowalnia i rozwijać cechy niezbędne swoją postać, wybierając spośród: zwinność, siłę, wytrzymałość, energia, mądrość, inteligencja, intuicja, i gniew. Po otrzymaniu nowych punktów doświadczenia rozpowszechniać je wśród tych cech, tworząc w ten sposób całkowicie naturalny charakter. Niektóre umiejętności są przydatne w walce, a inni w cywilu, który jest również reprezentowana na Listę Światowego Go. Pokoju lub wojny - wybrać.

Gra online Haddan pomieścić szeroki asortyment różnych przedmiotów pomocniczych, eliksiry, magiczne drobiazgów pomocniczego charakteru, które można znaleźć w obfitości w sklepach świata Przechowalnia. Możesz stać się bajecznie bogaty w kasynie i kupić ci rozpaczliwie pożądanych artefaktów na aukcji internetowej.

Lista Idź grać w świecie może sobie pozwolić na samą przyjemność, jak w życiu. W grze są obie strony wojskowych i pokojowych zarabiania pieniędzy. Każdym razem, gdy poziom, można zarobić pewną kwotę pieniędzy. Nie ma walki i spokojne zawód dostępny do swojej postaci.

Bitwa

Woodward. Zawód dość niebezpieczne, ponieważ masz do regularnych wypadów w las pełen niebezpieczeństw. Twoim głównym celem - aby znaleźć składy skarb i zdobyć doświadczenie zawodowe.

Reaper. Jego misją - w celu ochrony roślin użytkowych przed owadami. Z sukcesem Reaper dostaje niektórych roślin, które można sprzedać.

Peace zawód

Miner. Ten zawód jest najbardziej dostępne dla wszystkich znaków. Wyodrębnić zasoby w kopalni i może je sprzedać.

Kowal. Korzystanie z zasobów może stworzyć własną broń i sprzedać. Musisz mieć dużo przyjaciół, aby być zabezpieczone zlecenia.

Alchemist. Sprawia, że ​​magiczne eliksiry, magiczna broń robi.

Sklep. Otwórz swój własny sklep z nie kupowania towarów od innych osadników Świat Lista iść i sprzedać swoje już niską cenę dla Ciebie. Możesz też robić rzeczy, sellout i ekstrakcji zasobów

Lista Przejdź do trybu online otwiera świat pełen kontrastów i kolorowe przygody. Tutaj można odwiedzić bar o nazwie "Zachodnia" i starożytne szkoły sztuk walki. Lista Go gra online nie pozostawi obojętnym. Przygotuj się na ekscytującą Lista gier przygodowych Przejdź do trybu online czeka na Ciebie.