Zakładki

Hellgard

Alternatywne nazwy: Hellgard

Hellgard Internecie - darmowa przeglądarka oparta MMORPG gra się w stylu fantasy, zamieszkany obortni, wampiry i inkwizytorzy.

Więc co by rozpocząć grę, trzeba będzie zarejestrować Hellgard:

  • Aby wpisać swój e-mail i hasło
  • Aby wybrać postać
  • Przypisz nazwę postaci

Jeśli chodzi o bohaterów Hellgard gry: istnieją trzy wyścigi, inkwizytorzy, Wilkołaki i wampiry. Każda rasa oferuje wybór męskiej lub żeńskiej płci.

Spójrzmy na tych ras:

Inkwizytorzy - polują niebezpieczne ludźmi i posiadają nadprzyrodzone moce

Wilkołaki - odważni i bezwzględni stworzeń, którzy są gotowi do walki, zarówno wampiry i inkwizytorów, a wraz z nimi;

Wampiry - wampiry, kochają krew, ale niektórzy wolą człowieka, a niektóre czysto zwierzęcy.

W Hellgard grze, każda postać, istnieje pięć najważniejszych parametrów:

Moc - wpływ na suwu pracy;

Budowanie - wpływ na zwiększenie liczby punktów życia i zbroi;

Agility - wpływa na oszustwom podatkowym;

Inteligencja - wpływa na liczbę punktów energii magicznej obrony i ataku,

Luck - wpływa na szansę na trafienie krytyczne.

W przyszłości, grać w gry online Hellgard, z każdym nowym poziomie lub konkretnego doświadczenia, można selektywnie zwiększyć te parametry, ale jest to konieczne, aby zastanowić się, jakie będzie to miało wpływ każdego parametru i zwiększyć jej jedna co jest konieczne, aby dalsze zwycięstwa.

W każdym z wyścigów w grze online Hellgard, ma swój niepowtarzalny miasto i unikalny rodzaj rozwoju postaci, dodatkowo, każdy znak ma prywatnego broni i środków zaradczych, kierunek jego rozwoju i indywidualnego zawodu (shahterstvo, rybalstvo, gromadzenie, handlu ). W celu poprawy doświadczenie w Hellgard gry online, trzeba będzie wziąć udział w przejściu licznych i ciekawych zadań i wykonywać różne zadania. Świat gier online Hellgard składa się wiele malowniczych miejsc, które jest domem dla wielu stworzeń i potworów. Oto niektóre z przedstawieniami miejsc: Serenity Valley, Finger Serfirota, pole ropucha, walcząc o przetrwanie, Labirynt, Kameliard łowieckie Kameliarda, Teorot.

Rozwój swojej postaci w grze zależy od takich czynników, jak osobiste doświadczenia i działań zgodności dotyczących moralności wybrany wyścig. Dlatego Nellgard grać należy zwrócić uwagę na ich reputację.

Należy zauważyć, że do gry Hellgard Internecie, będziesz miał wyjątkowy dla gier takich jak: możliwość własnych zwierząt domowych (zwierzęta), którzy są tak oddany swemu panu, że są gotowi do walki, która będzie chronić swego pana. Kupić zwierzę może mieć trenera.

Kilka słów o tym, jak grać Hellgard, można zarobić. Oto kilka opcji: ukończenie zadań, zbierając cenne spadek, sprawy handlowe i przy pomocy swoich przyjaciół (przez Info Player).

System walki w Hellgard gry zbudowany w czasie rzeczywistym, gdzie oprócz zwykłych walk, możesz wziąć udział w ogromnych bitwach śmiertelnych. Na co Hellgard gry było ciekawe, gra ma możliwość tworzenia klanów.

Na zakończenie przeglądu, dodać: gra nie jest dla ludzi o słabych nerwach, na tyle mocno, z dobrą grafiką i projektowania dźwięku. Dołącz do gry po Hellgard, nie będziecie żałować, że postanowił spróbować się w roli jednego z przedstawień postaci w tej grze.

Tak, sprawdź Hellgard czeka na Ciebie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more