Zakładki

Heroes & Generals

Alternatywne nazwy: Heroes & Generals

Game Heroes & Generals jest masywnie multiplayer online game, w której działania opracowany w czasie II wojny światowej. Heroes & Generals Online łączy w sobie twarde walki i taktyki tej strategii.

W Heroes i profilu generałów prezentowane na głównej stronie gry. Aby się zarejestrować, należy wypełnić standardowy formularz, który zawiera informacje o zainteresowania na stronie twórców lub gry. Aby utworzyć konto trzeba będzie:

1. Kliknij na stronie głównej na czerwonym duży przycisk, który będzie napisane "grać za darmo."

2. Wybierz z listy rozwijanej język, w którym chcesz grać.

3. Następnie wpisz swoje skrzynki e-mail.

4. Napisz własną niestandardową nazwę. W tym kontekście można stosować jako fikcyjne dane i obecnie.

5. Wprowadź hasło, ale nie wcześniej, że nad nim bardzo dobrze, że poziom ochrony był wysoki.

6. Napisz swoje hasło ponownie, aby je potwierdzić.

7. Wpisz kod promocyjny. To pole jest opcjonalne.

8. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w grze, trzeba będzie zrobić, kliknij na placu, który znajduje się w pobliżu informacji.

9. Kliknij na przycisk "Rejestracja". Jeśli zarejestrujesz się na tej stronie internetowej, automatycznie zgadzają się na porozumienie użytkownika i polityki prywatności serwisu.

Jeśli nie udało się zarejestrować, skontaktuj się z pomocą techniczną z poniższego linku, który znajduje się poniżej formularza.

Game Heroes i Geniraly zaprojektowany dla komputera osobistego lub laptopa, którego pojemność wynosi nie mniej niż następujące ustawienia:

Procesor: 2GHz CPU W. SSE3.

Pamięć RAM: 1,5 GB.                        

VGA: ATI: HD X1800.

Nvidia: 7900.                        

System operacyjny: Windows XP lub Vista lub 2007.

Winchester (R / W): 1,3 GB.

Ponieważ jest to gra online, to jest naturalne, do komputera musi być podłączony do Internetu i moc połączenia sieciowego zostało zmaksymalizowane.

Heroes & Generals grać, można, wybierając jedną z siedmiu opcji żołnierzy

1. Piechota - one stanie walczyć piechoty , / Ochrona , , [_28_ esesmanów ]. Obecnie uniwersalne żołnierzy , który może być armia karabiny pistolety [ _75_] i innej broni .

2. Marines - są w " Spadochroniarz AT". Nie może być funkcja maszyny budowlane ( ckm i wyrzutnie [_28_ )]. Aby wykonać skoki spadochronowe. Może być pilotem samolotu.

3. Karabinów maszynowych - może być każdy AT . Strzelać pistolet.

4. Anty Zbroja - one stanie pracować ATS strzałka . Aby wykonać atak przeciwko Granat i zbiorniki launcher.

5. Recon - w Recon AT. Atakowanie z karabiny z Brama , i wszelkie wyposażenia dodatkowego. Może być strzałek.

6. Fighterpilot - są myśliwiec AT. Mogą nosić każdego urządzenia , z wyjątkiem przedstawicieli broń i granatniki. Skydive.

7. Czołgista - działają one w zbiornikach AT. Są one przyznawane z określonych zbiorników typu. Mają okazję nosić żadnych urządzeń, z wyjątkiem przedstawicieli karabinów maszynowych i granatników.

W Heroes & Generals grać będziesz w mgnieniu oka.

Heroes & Generals Online daje tak wiele emocji, więc nie leń się i zalogować do gry i baw się dobrze!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more