Zakładki

Heroes in the Sky

Alternatywne nazwy: Heroes in the Sky

Game Heroes in the Sky - to gra wieloosobowa strzelanka w stylu. Heroes in the Sky Online wysyła w czasie II wojny światowej, w których można grać po stronie wybrane legionu.

W Bohaterowie w Niebo Można grać zarówno po stronie Niemców, lub po stronie aliantów. Każdy z nich ma swoje legiony płaszczyznach.

Aby grać w Heroes w Niebo Musisz trzymać komputer spełnia następujące wymagania systemowe:

Procesor: P 4 1. 6 GHz

Pamięć: 1024 MB

Wideo: Video 3 D 128 MB

System operacyjny: Wygrane 2000 / XP / Vista

Internet: High Speed.

Teraz Heroes Online na niebie jest bardzo prosta rejestracja. Nie trzeba wiele wysiłku, aby wypełnić następujące pozycje:

1) Wpisz swoje imię. Imię i nazwisko należy wpisać alfabetem łacińskim.

2) Wpisz swój adres e-mail.

3) myśleć i pisać hasła.

4) Przeczytaj stronę umowę licencyjną i terminologii gry.

5) Następnie zaznaczyć odpowiednie pole, że zgadzasz się na warunki i umowy licencyjnej.

6) Prasa « Zagraj » .

Po tym, można bezpiecznie rozpocząć grę.

Game Heroes in the Sky on-line w języku angielskim. Wersja rosyjska jeszcze.

Zanim w Heroes w grze Sky, musisz dowiedzieć się wszystkiego o jej trybów:

- Trybie kampanii. W tym trybie, będzie musiał przejść wszystkie kampanie testowe, które będą odbywać się na frontach Europy i Pacyfiku. Badania te będą pokonać cię jak wraz ze swoimi sojusznikami, a sam.

- Atak i obrona Tryb. Jest to klasyczny tryb każdej gry strzelanki. Tutaj będzie ważne, aby wykonać zadanie: złamać przeciwnika, przechwytywania i niszczenia. Ci, którzy bronią swojego terytorium, bronić konieczności pomyślany plan i osiągnąć nasz cel.

- Trybu Skirmish. W tym trybie można naprawdę spróbować swoich sił. Napotkania takiej sytuacji, jako jeden przeciw wszystkim. Twoim celem - jest zniszczyć jak najwięcej wrogów.

- Zawodowa Tryb wojny. W tym trybie trzeba będzie przetrwać okupację ogromnej bitwy. Tutaj jesteś z przyjaciółmi na stronie Pacyfiku lub Europejskiego przodu. Twoim zadaniem jest, aby udowodnić, że jesteś najsilniejszy. Tryb ten jest uważany za najpotężniejszy w Internecie Heroes in the Sky.

- Tryb RAID. Tryb naloty tych razem w czterech zespołach czteroosobowych. W tym trybie, cel - jak najwięcej, aby zdobyć punkty w walce, niż twój przeciwnik. Można również grać ze znajomymi przeciwko kampanii prowadzonych przez samego komputera. Jeśli dojdziesz do zwycięstwa w tej bitwie, można słusznie uważać się za mistrza gry Heroes in the Sky Online.

W zależności, po której stronie Heroes in the Sky grasz, będziesz musiał się z następujących elementów:

1) faszyści . Będziesz mógł korzystać z pięciu oddziałów samolotów. I inne gałęzie samolotów: Niemcy, Włochy, Japonia, Strzelec i Bomber. Samoloty te są uważane za premium.

2) alianci. Możesz użyć pięciu oddziałów samolotów. Dla samolotów klasy premium Allied należą: ZSRR, Anglia, USA, Gunner i bombowiec.

Zapraszamy do II wojny światowej!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more