Zakładki

Heroes Of The Sword

Alternatywne nazwy: Heroes Of The Sword

Bohaterowie z Miecz Online - wolny oparte na przeglądarce gra multiplayer z bitew w czasie rzeczywistym. Twoi przeciwnicy będą żyć graczy. W roli wojownika, znajdziesz się w mieście pływających wysp, gdzie będzie pokazać się w całej okazałości. Przesunięcie w górę mapy gry, będzie zniszczyć wrogów na swojej drodze, która z równą chęcią pragnąć śmierci. Oprócz różnych rozgrywki wypełniona zadań. Questy dają możliwość zarabiania pieniędzy na zakup broni i okresy. W tym RPG można podbić poziom po poziomie, badając każdy z nich, w czasie staje się silniejszy. Gry Heroes of Might daje szansę, aby stać się prawdziwym bohaterem, więc nie przegap tej wyjątkowej okazji jest!

Co ciekawe, próby odtworzenia Bohaterowie z Miecz może jako gość. Oznacza to, że bez zakładania konta. Ale w tym przypadku, twoje osiągnięcia nie zostaną zapisane. Jeśli chcesz kontynuować rozpoczętą biznesowe potrzebę Bohaterowie z Miecz Rejestracja, które muszę powiedzieć, jest dość prosta i szybka. Musisz wypełnić kilka pól w specjalnym formularzu: Imię gracza emeyl, hasło, powtórz hasło, datę urodzenia. Ale najpierw trzeba wybrać postać, którą chcesz sterować. Należy pamiętać, że rejestracja zaakceptować warunki umowy. Więc warto wcześniej zapoznać się z regulaminem. Wymagania systemowe, nie można się martwić, ponieważ projekt nie jest całkowicie fantazyjny w tej sprawie i do gry będzie trzeba najzwyklejszą średniej konfiguracji komputera. Przegląd podłączyć do sieci World Wide Web. Internet naprawdę zdziałać cuda i siedzi w domu, w stanie zanurzyć się w ekscytującej atmosferze Rubilovo, przeżyć cały zgiełk uczuć, które jest w stanie doświadczyć prawdziwego wojownika.

Bohaterowie z Miecz Będziesz grać z bronią. Jednak, w przeciwieństwie do podobnych gier przeglądarkowych, typy kulach są nieobecne. Aby pomóc gracz otrzymuje tylko broni białej. Mianowicie, miecz, topór, młot, klub, syurikeny. Na początku masz możliwość odbycia szkolenia, aby zrozumieć, jak obsługiwać broń. Również dostępne bronie używać zaklęć i artefaktów. A wszystko to, aby wybrać i dostosować można zrobić! Wizyty kowala, kupić potężną broń, a jeśli udało się dostać do wieży magii i tu dostaniesz różne magiczne artefakty i czary (wiatr, woda, ogień, błyskawice i martwe).

W trakcie gry bohater pompowany i rozwija. Profil jest rozkład punktów osiągnięć na umiejętności wojownika. Parametry takie jak agility, ochrony, zdrowia, magii, siły i szczęścia mają tendencję do poprawy.

Tak, Bohaterowie z Miecz gry - świat wre świat przygody, gdzie niebezpieczeństwo czai się na wszystkie strony . Dlaczego tylko potyczki między zdecydowanych przeciwników na arenie. Sprawia, że ​​różne gry i obecność kilku trybach: Solo, od ściany do ściany, lub Capture the Flag. Możesz sprawdzić się w każdym z nich! Ale oprócz pamiętnych walk, Bohaterowie z Miecz on-line może pochwalić specjalny czat, w którym ludzie znajdują się w przyjemnym, towarzysze, tak i szczere towarzysze. Każdy uczestnik ma prawo do pisania wiadomości czatu, aby wyrazić swoją opinię na dowolny temat.

Drodzy fani emocji, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Najważniejsze - na pewno iść do celu, iść drogą od nowicjusza do doświadczonego wojownika i uzyskać wiele przyjemnych emocji. Możemy tylko życzyć Ci powodzenia i satysfakcji!