Zakładki

Holy-War

Alternatywne nazwy: Holy War

Medieval religii i ich wierny fanatycy, wyprawy krzyżowe, a konfrontacja z całych narodów - nie jest to łatwe rzeczywistość Holy-War Online. Nie ma apostazja miejsce lub tchórzostwo, wszystko dzieje się w imię Boga i za jego zgodą ...

Gra online Holy-War przyczynia się do rozwoju opartego na przeglądarce gry role-playing średniowiecznego tematu. Osiągnąć sukces i zwycięstwo nad wrogiem, wystarczy postępować zgodnie z przekonania o ich religii, które Użytkownik przyjął podczas rejestracji. Oprócz globalnego wyboru - religijnej (rycerz Saraceni katolicko-muzułmańskie i pogan), rejestracja w Holy-War gra będzie wymagać, aby zdecydować, jakim świecie chcesz żyć - zaproszonych sześć. Więc tym bardziej prozaiczny - aby stworzyć unikalną nazwę, wprowadź adres e-mail w rachunku bieżącym, zaakceptować umowę użytkownika i rejestracji na tej świętej wojny.

Ponieważ bohater został wybrany automatycznie (rejestracja Holy-War Online ma miejsca na wolność wyboru, jako takie), nadać mu niepowtarzalny i dają poszczególne funkcje nie uda.

Holy-War gra online, w której wszystko odbywa się pomiędzy przedstawicielami opozycji, jedna rasa - między ludźmi. Wyznawcy różnych religii (z wyjątkiem fanatycznego oddania) różne indywidualne umiejętności i zdolności, broni i amunicji wojskowej. Następnie, zdobywania doświadczenia i zdobywając złote monety można kupić dla swojej postaci nowe zbroje, tarcze, broni i sprzętu. Ponadto, w sklepach wciąż wiele rzeczy - od walki ogierów do magicznych eliksirów.

Holy-War Online oferuje szeroki zakres zadań do zrobienia i rozwiązać wiele problemów w grze. Oczywiście, głównym motywem działań każdej rycerza Zakonu jest stworzenie własnych. Przynajmniej ta powinna dążyć. Być może Twoje zamówienie zostanie natychmiast potężny i nie chwalebny, ale cierpliwości. Odtwórz Holy-War potrzebne etapy, zaglądając do wrogów, rozwiązywaniu palących problemów, umiejętności coachingowych. Co do tego ostatniego punktu, to jest dobre do wykonywania na ich terytorium, tak aby środki na wydobycie i włączyć jego skromnych progach w majestatycznym zamku godne szefa kolejności.

Aby wyodrębnić zasoby nie trzeba robić nic specjalnego, po prostu aktywnie grając w gry online Holy-War. Być może dla niektórych graczy rozbój i napaść - niezwykłego metod, ale tutaj są one uzasadnione. W interfejsie ma specjalne funkcje - ". Atak", "atakowanie", "Loot", Gry Holy-War Online to wygodne dla faktu, że można wybrać poziom przeciwnika - to daje listę kandydatów, które mogą być atakowane. Ponadto istnieje granica czasu i będzie w stanie zidentyfikować ataków.

Ale niekoniecznie zarobić rozboje - iść do pracy lub zostać najemnikiem serwującą na bitwach umownych. Dostępne dla hazardzistów zakłady gier i zakładów.

A gdzie jest miejsce religii, pytasz? W PvP walki - odpowiemy! Gdy ułożone bitwę - zamówienie na zamówienie, to jest to, gdzie gorąca walka, poświęcenie i bronić ich ideologii. Ataki Format pojedynków na łączną kolejności ustala się zwycięzcą.

Należy zauważyć, że Holy-War grać w pierwszym wydaje nudnovato miejsca, być może ze względu na fakt, że przed gracza nie stwarza problemów i nie ma zadań miejsce historia. Ale jest coś, co niesie nie mniej - i wyjątkowy duch średniowiecznego rycerstwa, możliwość wypowiadania się w różnych odmianach (od wojownika do kaznodziei) i, oczywiście, wiele w walce o wspólną sprawę.