Zakładki

Hoppenia Internecie

Alternatywne nazwy: Hoppeniya, Hopen

Internecie Hoppenia - bezpłatna przeglądarka jest fantastyczna gra, która łączy w sobie elementy strategii i Manager. W nowym tajemniczym świecie, które zostanie otwarte, aby grać online, Hoppenia, będzie można tworzyć własne miejsce zamieszkania, wypełnić swoje magiczne zwierzęta, które zajmie się, walczyć i współpracować z innymi graczami. Aby grać Hoppenia Twój komputer musi spełniać następujące minimalne wymagania systemowe:

- Procesor: P4/Celeron 1. 2 + lub Athlon MP / XP

- Co najmniej 512 MB pamięci (optymalnie 2GB)

- Bezpośredni Karta graficzna zgodna z 3D

- Wtyczki Adobe Flash (w. 10. xx)

- Internet

Drzwi do tego niezwykłego świata otwarciu rejestracji Hoppenia. Aby rozpocząć Hoppenia grę, nie ma potrzeby, aby pobrać i zainstalować klienta gry. Dołącz do gry wymaga wprowadzenia Hoppenia następujące dane:

1) Silne hasło

2) E-mail (nie jest to w ogóle istnieje)

3) nazwa własna charakteru, dla których można stać się grać

4) Kod

Hoppenia Rejestracja jest zakończona i można nacisnąć przycisk Odtwórz. Witamy barka w konflikt między życiem a Keepers Strażników ognia po wybraniu pozycji jednej ze stron.

Hodowcy życia wierzą w siłę procesu naukowego, w związku z tym należy wziąć pod uwagę rozwój głównych technologii. Jeśli nie ma potrzeby walczyć, oni cieszą się ich spokojne życie na wyspach.

Strażnicy Straży marzenia o szybkim podboju archipelagu. Uważają oni, że użycie siły może przejąć kontrolę nad wszystkim, i to nie przestaje korzystać ze swoich zdolności do ataku nioluni.

Gra Ogólnie Internecie Hoppenia dzieli się na dwa rodzaje znaków:

1) CAEP

2) Nioluni

Wprowadzić ten świat w Sayera formularza. CAEP gospodarze magiczne zwierzęta - nioluni. Początkujący CAEP ma prawo wyboru jednego zwierzaka, ale w trakcie gry liczba oczywiście zwiększa. Trójwymiarowe bitew w tej grze są dostępne, prowadzona przez nioluni, jak są twoje gladiatorów. Występujące między sobą Sueur bitwa, zwana turnieje. Możesz wziąć udział w turniejach elementów początkujących i zaprawiony młodego Sayera. Ponieważ mówimy o systemie PvP, należy wspomnieć, że w grze czasem trzeba angażować się w walki z NPC, które są również mieszkańcy wirtualnego świata Hoppenia.

Nioluni - to zwierzęta wymagające opieki nad ich patronów. Istnieją parametry charakteryzujące zwierzęta wytrzymałość (kwoty), zwinność (mobilność, szybką reakcję na uderzenia), dokładność (zdolność do przewidywania zachowania przeciwnika), wytrzymałość (element fizyczny, który jest odpowiedzialny za uderzenie mocy), mądrość (pozwala prawidłowo używać zaklęć w walce) . Jakie zwierzę byłoby wybierzesz, będzie to miało swoje plusy i minusy, ponieważ każdy rodzaj powyższych cech są rozwijane w większym lub mniejszym stopniu. W gry Hoppenia obecnej

- Niedźwiedzie

- Wilki

- Krowa

- Monkey

- Tygrysy.

Niedźwiedzie Spokojne czasami pojawiają się leniwy. Ale ich gniew, nieostrożny przeciwnik dosłownie stara piąty kąt. Gruba skóra z niedźwiedzia nie mogą zostać uszkodzone przez jakiejkolwiek broni, a jego niezwykle silne ciosy, aby lepiej się nie badać.

Główną zaletą wilki uznane zwinność. W walce, jest to bardzo trudne do wprowadzenia obrażenia wilka. Obcy im miłosierdzie i wiedzą swoje.

Wise krowy osiągnęła głęboką wiedzę o magii, więc korzystanie może zniszczyć każdego na swojej drodze.

Szybkie małpy w stanie odepchnąć większość ataków. Są mistrzami użyć ataku psychologicznego, ponieważ w trakcie walki i nadal jeszcze drwić wroga.

Tygrysy są tak odporne, że nadal walczyć, mimo krwawiącej rany. Natychmiast migać furia pomaga tygrys zastosowano dokładne i śmiertelne ciosy.

Żyć Wszystkie nioluni w świątyni. Je karmić, pociąg lub po prostu komunikować. Ale zdarza się, że jest to niezbędne w celu zmniejszenia nioluni Hospital (w celu przywrócenia zdrowia). Się dzieje, trzeba wysłać zwierzę Wieży lub Magicznej Akademii (do nauki magiczne sztuczki i fizyczne).

Zagraj w grę online może Hoppenia stosując takie lokalizacje

- Rezydencja

- Adwentystów

- Jaskinie.

Residence - to twój majątek osobisty, w którym główny budynek jest dwór. Ponadto istnieje wiele innych obiektów do różnych celów. Na przykład, szałas rybacki do połowu ryb lub gospodarstwo rolne do produkcji ziarna. CAEP musi okresowo zrobić objazd do monitorowania procesów zachodzących na terenie jego posiadłości.

Adwentystów Miasto - Hoppenii kapitału. Znajduje się tutaj arena, aukcja, ratusz, dom mistrza pokój jest dostępny dla wszystkich klanów Sueur. Na przykład, możesz złożyć skargę do miasta, aby angażować się w walki występującego na arenie.

Ścieżka biegnie przez miasto Caves. Tutaj można nie tylko wygrać dziką nioluni ale także uzyskać kilka cennych rzeczy.

Hoppenia gra online zawiera następujące zasoby:

- Diamenty - najcenniejsze. Z ich pomocą włączyć różne bonusy.

- Złoto - podstawowa jednostka monetarna, pozwala na zakup niezbędnych towarów.

- Materiały budowlane - drewno, kamień i glina. Można uzyskać tylko przez Izbę Handlową.

- Jedzenie na karmienie nioluni (zboża, mięso, ryby, itp.

Zacznij grać już teraz i głosować sobie zalety Hoppenia. Na pewno jak prosty i dostępny interfejs gry. Obecność informacji tle pomoże w trudnych czasach. I zastosowanie proponowanego systemu polecającego uczyni grę jeszcze bardziej interesujące. Po zagraniu z przyjaciółmi zaproszonych będzie dużo łatwiejsze i bardziej ekscytujące!

Zagraj w gry online Hoppenia będzie przejście przez poziomy. Aby zacząć przyzwyczajać, przekazać zadania wydruku. Jeszcze bardziej zwiększyć jego poziom będzie oceniana przez twojego doświadczenia. Drodzy gracze, każdy nowy poziom przynosi swoje zalety, dlatego ciągle staramy się iść do przodu, aby uzyskać możliwość korzystania i dumni ze swoich osiągnięć!