Zakładki

Ikariam PL

Alternatywne nazwy: Ikariam

Palące słońce, piaszczysty biały brzeg i delikatny szum fal... Gdzieś na Morzu Śródziemnym, na małej wyspie, powstaje cywilizacja. Pod twoim dowództwem ten świat uczy się czasu dobrobytu i odkryć! To jest Ikariam PL! Jeśli chcesz być tym, który zamieni tę małą wyspę w potężną potęgę i zacząć grać w grę online Ikariam, musisz przejść prostą rejestrację. Rejestracja w grze Ikariam odbywa się w następujący sposób: na oficjalnej stronie gry kliknij kolumnę Rejestracja Ikariam i wypełnij wyznaczone pole login, e-mail, hasło i wybierz świat, w którym będziesz grać. 

Po rejestracji Ikariam PL otrzymasz małą działkę, która powinna stopniowo przekształcić się w stan rozwinięty. 

Istnieje pięć rodzajów zasobów na wyspach Morza Śródziemnego:

  • marmur,
  • kryształ,
  • siarka,
  • materiały budowlane
  • wino.

Zwłaszcza w Ikariam Online będziesz potrzebował materiałów budowlanych, aby rozbudować ziemię. Dlatego należy zwiększyć produkcję tego surowca i wysłać pracowników do jego wydobycia.

Po wydobyciu wszystkich niezbędnych zasobów, aby kontynuować, przejdziesz do najciekawszego etapu gry. Gra Ikariam online jest bardzo interesująca dla tych, którzy lubią angażować się w rozwój i rozbudowę miast. Z pomocą Akademii przeprowadzisz badania, wyszkolisz swoją armię w koszarach, a po zbudowaniu morskiego portu handlowego i statków możesz zacząć handlować zasobami z innymi graczami. 

Aby chronić swoje miasto przed inwazją wrogiej armii, będziesz musiał zbudować wokół niego wysoki mur. W koszarach możesz zatrudnić wojowników Prachniki do strzeżenia miasta. Gdy tylko sprawy miasta zostaną uregulowane, a magazyn będzie pełen zasobów, ataki sąsiednich wrogów staną się częstsze. W takim przypadku pozostaje wzmocnić mury, jeśli to możliwe, i po wynajęciu armii w koszarach wysłać ją do obrony osady. Po pewnym czasie dostępne staną się bitwy na otwartym morzu. Tutaj, w przypadku porażki, nie stracisz miasta, a jedynie cenne zasoby.

Ikariam to gra online, w której nie można nadążyć za wszystkimi nowościami i zmianami. Dlatego obok ciebie zawsze będzie czterech doradców, którzy będą informować cię o najważniejszych wydarzeniach. Pojawienie się nowych wiadomości doradcy sygnalizują jasnym światłem. 

Gra online Ikariam jest pełna różnych możliwości, które pomogą ci rozwinąć swoje imperium. Twoi naukowcy dokonają wielu odkryć w dziedzinie nauki. Będą wymyślać skomplikowany sprzęt wojskowy, odkrywać nowe technologie i bronie. Gra jest darmowa, ale istnieją płatne usługi, takie jak zakup Ambrozji, za którą można kupić konto Premium Ikariam PLUS. Zakup tego konta daje większą kontrolę i widoczność nad miastem. Ambrozja pozwala również zwiększyć produkcję zasobów o 20% w ciągu siedmiu dni. 

Im bardziej rozwiniesz swoją osadę, tym bardziej wzrośnie w niej populacja. To z kolei pozwala zwiększyć liczbę pracowników i naukowców. Aby utrzymać rosnącą populację, musisz mieć oko na poziom szczęścia ludzi w ratuszu. Aby utrzymać ten poziom, będziesz musiał budować placówki, w których mieszkańcy będą mogli zaspokajać swoje potrzeby. Dla Twojej wygody możesz zmienić widok gry - dostępna jest mapa miasta, wyspy i całego świata.

Granie w Ikariam będzie wygodne dla zwykłych graczy, ponieważ życie w mieście wrze i bez twojej stałej obecności. Tak więc stały udział w procesie gry nie jest konieczny - praca w wioskach będzie trwała przez cały czas. 

Gra Ikariam online zachęca do gry w kooperacji. Możesz współpracować z innymi graczami, zawierając sojusze i sojusze. Taka współpraca jest korzystna dla obu stron: możesz nawiązać handel, najeżdżać z sojusznikami na wrogów i kolonizować całe wyspy. Należy jednak uważać: każda misja szpiegowska może zostać zdemaskowana, a strona przeciwna dowie się, kto wynajął szpiega.

Warto zagrać w grę Ikariam! W dzisiejszych czasach idea rozwijania własnego imperium jest bardzo popularna. Dodatkowo, spędzanie czasu w ten sposób jest relaksujące!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more