Zakładki

Infinuum

Alternatywne nazwy: Infinuum

Infinuum Internecie - gra fantasy jest przeglądarka z doskonałą grafiką, różnych znaków, oryginalnym systemem walki i ogromny świat gry z różnych miejsc.

Gra jest oparta na konfrontacji dwóch wielkich mocarstw: zaawansowana technologicznie Kraftlanda którego mieszkańcy polegać na sile rąk i ochrony pancerza, oraz z potężnych zaklęć bojowych magia szkoła Elliari, które zwolennicy wolą używać w walce i błyskawic płonące kule. Wybierz to, co bliżej - broni lub magii?

W Infinuum można grać za pośrednictwem przeglądarki, ale w niskiej prędkości połączeń internetowych do pełnej gry, pożądane jest, aby zainstalować klienta. W tym samym czasie, gra online Infinuum ma następujące wymagania systemowe: Pentium 1 GHz, 512 MB RAM, 100 MB miejsca na twardym dysku, Adobe Flash Player 10.

Aby zacząć grać w gry online Infinuum należy zarejestrować w Infinuum gry. Zarejestruj Infinuum przewiduje Poczta zasobów. ru. W przeciwnym razie kliknij przycisk Rejestracja Infinuum w oknie dialogowym, wpisz swoje dane, nazwę skrzynki pocztowej i hasło.

Idąc do gry, można przejść krótkie szkolenie, aby opanować zasady prowadzenia walk pozycje zakupu w sklepie, w ruchu pomiędzy lokalizacjami.

Każdy naród jest reprezentowany przez czterech klas postaci, ich różnych cech. Bronemaster mają kraftlandtsev i Barbarzyńcy mają elliari - dobrą ochronę, ale mają średnie umiejętności w walce wręcz. Assassin i Assassin - mają tę zaletę, szybki atak, ale bardzo podatne. Ranger i Mage są tylko dla wahał. Rusznikarz i Druid mogą zastąpić którymkolwiek zawodnikiem, ponieważ mają one równie zdolne do wszystkich innych klas. Zmienić rozkład cech charakteru nie może, to zależy od klasy obecnego poziomu, zbroi i efektów pracy.

To nie ma sensu od razu biec do bitwy, pożądane jest, aby uzyskać początkującym różne umiejętności. Na przykład, dowiedzieć się przydatnych zawodu - rusznikarza, farmaceuty lub alchemika. Rozwoju zawodowego dodatkowo wzmocni swoją postać. Aby uzyskać zawód będzie trzeba wykonać specjalne zadanie. A w ogóle, w celu twoja postać może wzrosnąć i osiągnąć nowy poziom, trzeba wykonać szereg questów: zabijać potwory, udział w konkursach, ochrony karawany. Wszystko to dzieje się w zdecydowanej większości w świecie gry. Aby poruszać się między miejscach są specjalne portale. W żadnej z wielu kolorowych miejscach, można znaleźć szablastozębne yeti górskim trollem lub smoka. Przy okazji, polowanie na smoka jest bardzo lukratywny, choć niebezpieczna rzecz.

Osiągnięcie poziomu 3, będziesz mógł wybrać drogę rozwoju postaci, dołączając do kultowego Klirikanov czczenie dobroci i używać magii leczniczej lub kultowego Malefic stosuj klątw i czarnej magii. I rzeczywiście, w obu przypadkach dostaniesz wiele funkcji i możliwości. Po 5 poziomu, można uzyskać reputację hunter gobliny, które dadzą Ci specjalne korzyści w grze.

Infinuum gry online z dość ciekawym systemem walki. Walki mogą być prowadzone jako jeden-na-jeden, z udziałem kilku graczy. Wszystkie walki odbywają się na specjalnej stronie internetowej i wymaga, aby wykonać pewne działania. Walka jest pierwotne w charakterze i nie ma żadnych specjalnych taktyk potrzebne siły i kierunku wpływu obliczeń. Jeśli wróg uzbrojony tylko w walce wręcz, warto stanąć w defensywie, a jeśli można strzelać z odległości, to najlepiej iść do przodu i zaatakować.

Więc grać Infinuum zalecany dla tych, którzy są przyciągane do questów, gra daje im Infinuum online w ogromnej ilości i różnorodności.

Grać także w gry online Infinuum - jest do wzięcia udziału w konkursach, tworzyć klany, lub po prostu porozmawiać.