Zakładki

Wyspy

Alternatywne nazwy: Wyspy, Islandworld

Wyspy Gra jest darmowa i nie wymaga pobierania, tak, aby grać w gry online Wyspy potrzebujesz tylko przeglądarki i Internetu.

Aby zacząć grać w gry online Wyspy musisz się zarejestrować. Dołącz do gry jest bardzo prosta i składa się z Wyspy takich przedmiotów

1. Wpisz .

2. Punkt [ _17_] E-mail .

3. Wybierz pytanie zabezpieczające.

4. Wprowadź odpowiedź na pytanie.

5. Podać podłogę.

Kiedy będą wykonywane wszystkie pkt Wyspy rejestracji danych.

Wyspy gra ma cztery rodzaje znaków:

·                   Lebardist;

·                   Nozhevik;

·                   Szermierz;

·                   Uniwersalny.

Halabardnik - wysoki i muskularny sportowiec, który nakazuje szacunek dla jego siły, jego potężne ciosy z łatwością niszczy żadnej ochrony. Jest to wspaniały wybór dla tych, którzy nie odstraszają uczciwej i otwartej walce, i którego zasady nie wycofać w obliczu niebezpieczeństwa, kontrastujące to zawsze hart ducha i ciała.

Nozhevik woli lekkie i dyskretne broni, jest szybki wojownik. Nie będzie miał trudności, aby uniknąć silnych i zgniatanie ciosy, i w odpowiedzi na nozhevik strajkowego wykazać zręczność i znajomość najsłabszych punktów przeciwnika, uderzył mu serię śmiercionośnych ataków.

Miecz szermierz samej części ciała, takich jak nogi lub ramienia. Jest mistrzem szermierz mądry walka zawsze czeka na moment, kiedy przeciwnik jest do ataku, do ataku chwilowego zatrzymania na jego próby, aby pokonać szermierza. Od jej bardzo trudno uniknąć ataków i ochrony ostrza nie pozwala mu się na tyle blisko, aby zastosować krytyczne uderzenie.

Uniwersalny - jest wojownikiem, który nigdy nie brał lekcje eleganckie arystokratów ostrza posiadania. Jego styl - trudne m szkoła i ulice miasta portowego, dając bezcenne lekcje do każdego, kto może jeszcze przetrwać w betonowej dżungli. Turystyka nie jest tak silny, zwinny jak nie jako zabójca z sztyletem, nie tak bez skazy, jak szlachty, którzy od dzieciństwa nie rozstawać się z mieczami. Jednak może to być znacznie bardziej niebezpieczne niż którykolwiek z nich, łącząc umiejętności walki każdego z nich.

Wyspy gra online rozpocznie się w małej wiosce Arroyo na zagubiona wyspa.

Wyspa gier online jest najważniejszym elementem - rozwój swojej postaci. Aby przetrwać w oceanie pełnym niebezpieczeństw, prawdziwy corsair głównie być silny, mądry i szczęśliwym człowiekiem.

Wyspy Online gra jest bardzo ekscytujące. Można oczekiwać ekscytujące przygody na lądzie i na morzu .

Twoja postać będzie pięć głównych cech:

·                   Agility;

·                   Siła;

·                   Wytrzymałość;

·                   Luck;

·                   Zdrowie.

Będziesz w stanie zwiększyć je poprzez dystrybucję punkty doświadczenia, które będzie wam dane, gdy poziom swojego pirata uczelni. Od podstawowych cech danych zależy broni i zbroi, które można używać znaku, a to, co było jego umiejętności w walce zostaną wywołane najczęściej.

Chytry wojownik uderzył dokładniej i częściej atakują przeciwników w powietrzu wokół niego, zamiast trafić w cel.

Siła fizyczna wojownika wpłynie na szkody wyrządzone przez maczetami i prawdopodobieństwa uderzenia Meek - atak tak potężny, że jeśli i blok, przeciwnik nie będzie w stanie utrzymać równowagę, a tym bardziej stosować odwetowego ataku.

Wytrzymałość określa zdolności swojej postaci, zbudowane bloki, wytrzymałość i siła, z jaką postać pozbywa się zmęczenia.

Luck chronić od wroga trafienia krytyczne i pomyłek ze szczególnie podatne na wrogów, i zwiększa szansę na odwetowy atak Bezbłędnie po udanym bloku. Fortune również przydatna, jeśli nagle risknesh obserwuje wyzwaniu Voodoo.

Zdrowie określa liczbę życia postaci - zmniejszony z udanego ataku wroga oznacza śmierć w bitwie, gdy osiągnie zero.

Zagraj Wyspy ty może takie ramiona jak

·                   Halabarda;

·                   Nóż;

·                   Miecz.

Wyspy w grze bardzo ciekawe, tu czeka na ciebie kolorowe lokacje, szeroki asortyment broni, piratów bojowych i skarbów. Zarejestruj się i grać - nie pożałujesz!