Zakładki

Jagged Alliance

Alternatywne nazwy: Jagged Alliance

Jagged Sojusz Online Game - strategia oparta na rolach oparty na przeglądarce wieloosobową. Stworzony przez Gamigo ogromną działania podoba użytkownikom takie funkcje, jak realistycznej grafiki 3D, ogromny wybór jednostek płac, możliwość tworzenia własnej firmy, wielki arsenał broni, kolorowe walce z prawdziwymi graczami, eliminacji przeszkód przez sztuczną inteligencję. Jagged Sojusz Online jest godna kontynuacja poprzednich projektów. Po tym wszystkim, to zachował cechy gry podobnej tematyce i nabyła dodatkowe zalety, które odróżniają go od innych wirtualnej zabawy. Wymaga od graczy, aby odpowiednio spełniać swoją misję, aby pompować najemników należące do armii dba o broni i rozwoju taktyki. Wyzwanie ogromnych przeciwników i pokazać, że można być najlepszym z najlepszych!

Wykaz wymagań systemowych nie zniechęca jej szalony. Rozgrywka jest dość korzystne dla następującej konfiguracji komputera: system operacyjny Okna XP ( SP 2) / Vista / 7, Core 2 Duo 1. 8 GHz, 512 MB video ( Geforce 8800 / ATI 2600); DirectX 9. 0s, RAM 2 GB, 3 GB dysk twardy. Jeżeli wszystkie te parametry są normalne, Jagged Sojusz Online Rejestracja daje dostęp do jednego z najbardziej zabawnych strzelców w Internecie za. Tworzenie konta - proces jest dość szybki. Dołącz do gry Jagged Sojusz Online przewiduje wprowadzenie nazwy gry, adres e-mail, hasło i akceptacji umowy użytkownika. Po tym, można bezpiecznie wejść w świat brutalnej wojny i stworzyć własną firmę.

Na początku musisz zdecydować, do jakiej klasy należy do głównego bohatera. Z pięciu istniejących klas (Sentinel, żołnierskich poleceń, snajper, shooter, żołnierzy) Możesz wybrać automatów. Następnie trzeba wybrać usługi najemników. Pobierana jednostek w grze ponad 60 gatunków. Musisz nauczyć się wybrać najbardziej odpowiedni, tak aby jednostka została utworzona z ludzi, którzy są w stanie wykonywać różne funkcje. Grać Jagged Sojusz Online Będziesz pompowania najemników. Każdy z nich w większym lub mniejszym stopniu nabytych parametrów takich jak wytrzymałość, zręczność, refleks, percepcję, precyzję. Upewnij się, że ich umiejętności poprawił - i szanse na sukces znacznie wzrosną!

Warto wspomnieć, że istnieje specjalne jednostki maskujące. Po prostu musi zapewnić niezbędne najemników broni. Problemy z tego nie będzie wynikać. Po wojnie, w trakcie są setki rodzajów i broni i zbroi.

Każdy, kto rozpoczyna Jagged Sojusz Online grać przekazać realizację misji. Przyzwyczajeni w tym świecie, będzie można wykonywać bardziej skomplikowane zadania. Gra posiada wiele różnych misji bojowych! Najważniejsze to nie jest leniwy! Jeśli chodzi o system PvP, składa się głównie z następujących rodzajów walk:

- Deathmatch, gdzie zwycięzcą jest ten, kto pozostaje w grze co najmniej jeden najemnik;

- Hunter nagrody za schwytanie;

- Search & Destroy, który zajmie się niszczeniem celów wroga, broniąc własnych obiektów.

Każde zwycięstwo - jest sama w sobie bardzo słodkie uczucie. Ale poza tym, można otrzymać rekompensatę materialną. Nikt jeszcze nie odmówił punktów honorowych lub premii w postaci paliwa.

Główną cechą gry jest możliwość być w porównaniu z innymi graczami. Godnymi przeciwnikami będzie automatycznie znaleźć kojarzeń systemu. Wyższa reputacja, tym silniejszy będzie wrogiem.

Przy okazji, aby grać w gry Jagged Sojusz Online będzie łatwiejsze, jeśli zakup sztabek złota. Początkowo wydany mały bezpłatny złoto, ale potem będzie musiał kupić. Jednak ta oferta jest według własnego uznania.

Drodzy fani mocnych wrażeń, proszę mi wierzyć, że nie będzie rozczarowany! Ta gra jest naprawdę świetny sposób na podniesienie adrenaliny! Załóżmy, że w trudnych realiach wojny zawsze towarzyszy Powodzenia!