Zakładki

Kartuga

Alternatywne nazwy: Kartuga

Gra online Kartuga - przeglądarkowa strategia z elementami RPG piratem, który rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Dzięki Kartuga Online Możesz poczuć prawdziwą rabusia i wnikliwie na przestrzeniach morskich, a następnie vstrevaya do niebezpiecznych otarć. Cały świat jest otwarty ocean do badań. Poczuj się Panu te rozległe! Spólka InnoGames - wydawca gry, upewnić się, że użytkownicy nie są znudzeni. Wiele ciekawych przypadkach idą odważnych podróżników. Masz prawo do atakowania statków handlowych grabieży miasta, by użerać się z siłami sprawiedliwości, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby się wzbogacić. Życie pirata jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do usiedzieć. Potrzebują ogromnej ilości energii, aby wykonać szereg zadań o różnym stopniu trudności, nie mogąc utrzymać poprawę swój statek, aby pokryć wszystkie niezbędne aspekty, które obiecują rozwój. Jeśli zdecydujesz się grać Kartuga, należy zauważyć, że projekt jest obecnie w fazie zamkniętych testów beta. Dlatego Kartuga rejestracji - jest to po prostu prośba o zaproszenie do gry, a nie bezpośredni dostęp do szalejących szalonych przygód. Ale nie martw się, że Twoje pragnienie być pozostawione bez opieki. Drzwi do wirtualnego świata będą otwarte dla wszystkich chętnych.

Dołącz do gry wymaga Kartuga wypełnić te pola: nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail. Następnie zaakceptować umowę, to możesz spodziewać się nas do określonej poczty elektronicznej. Zachęcony tym, że wymagania systemowe gry nie jest zbyt wysoka. W obecności nowoczesnej przeglądarki i szybki Internet, można bezpiecznie grać z komputera, nawet przeciętne parametry.

Tak więc, od czego zacząć Kartuga grać? Trzeba powiedzieć, że z nabyciem statku. Zanim wypłynął statek odpowiednio przygotować. Należy pamiętać, że poprawa statków będzie zaangażowany w całej grze. Rozwój tej samej postaci jest spowodowane nagromadzeniem doświadczenia. I więcej - tym lepiej. Po postępów w rozgrywce oferuje dostęp do wielu różnych umiejętności. Każdy dla siebie wybiera styl gry. Na szczęście gra oferuje kilka cech, które przyczyniają się do wolności wyboru. Uzyskać co najmniej, na przykład różne typy statków. Możesz wybrać dokładnie to, co droższe serca i poczuć szczęście na pokładzie prawdziwe.

Kartuga gra wymaga taktyki. I najlepiej z tych pytań z góry w celu koordynacji z członkami zespołu. Tak, to jest o wiele bardziej przydatne do zjednoczenia, a nie stara się zdobyć sławę. Gospodarze Akcje jeszcze nie zaszkodzi, a nawet wręcz przeciwnie. Zwłaszcza, że ​​zespół walczy w grze - dość imponujący widok, i wziąć udział sam w nich nie będzie działać. Dowiedz się, jak polubownie rozwiązywać problemy w zespole, nie tracą swoich znajomych na drobiazgi. Traktować z szacunkiem do każdej partii, kimkolwiek był. Przy okazji, można wybrać odpowiedni dla siebie roli Inżyniera lub Destroyer Protector. I mimo, że mają one różne funkcje w każdej skoordynowanych działań zespołu przynosi wiele korzyści. Wpisz znaki różni się tym, że posiada unikalny sposób rozwoju, własny styl i powołanie. W związku z rolą, jaką wybrać, aby dostosować osobisty statek.

Kampania dla jednego gracza w grze jest bardziej nadaje się do wyrównywania umiejętności pirata. Zasadniczo grasz Kartuga, korzystając z różnych trybów multiplayer. Wypróbuj wszystkie dostępne, aby zrozumieć, co najbardziej uderza w dziesiątkę.

W niekończących się walk i powinny być rozpatrywane w takich sprawach jak poszukiwanie skarbów, transport towarów, rozwoju nauki, obszarów badawczych, uwolnienie towarzyszy w niebezpieczeństwie, uzbrojeniu okrętów. Warto wspomnieć, że gra odbywa się na zmianę epok historycznych. To eliminuje monotonię - i nigdy się nie nudzi ponownie i ponownie do ekscytującego przedsięwzięcia. Niech teraz twój wypoczynek staje się bardziej interesujące i bogate. Powodzenia!