Zakładki

Królowie Wiek

Alternatywne nazwy: Age of Kings

W Kings Age gra planszowa jest wszystkich fanów strategii internetowych, a zwłaszcza ludzi, którzy są szalenie o średniowieczu, rycerzy i zamków. Tutaj się królem i być w stanie przejechać miecze w feudalnych wojen z innymi graczami online. Stać się potężnym i za Twoją zgodą zostaną wzniesione nowe i stare miasteczka opróżnione.

Do gry Królów Wiek w Internecie musi być przekazywana prosta rejestracja w grze Królowie Age. Wystarczy tylko:

1. Wybierz swój pseudonim.

2. Wybierz nowe hasło znane tylko Tobie.

3. Wpisz swój adres e-mail.

4. Potwierdzić akceptację warunków i ochrony danych.

5. Następnie, w wiadomości e-mail zostanie wysłana wiadomość e-mail z gry i klikając na link listu zacząć grać w gry online Królowie Wiek.

Podczas sprawdzania Królowie Wiek zakończeniu, należy wybrać świat (MAP), który rozpocznie się na rozwój swojego miasta. Główne różnice w mapach, które mapy dla początkujących i doświadczonych graczy. Ponieważ jeszcze nie rozwinięte miasta i jego doświadczenie w budowaniu lepszego wyboru, aby odtworzyć Kings Age dla początkujących. Pozostali gracze na tej mapie będzie pasował do Twojego poziomu.

Królowie Wiek gra online rozpoczyna się dla Ciebie jako władcy z małym zamku i okolic kilka hektarów ziemi krwi, gdzie jest jeszcze kilka oddać wydobycie zasobów umowa. Teraz możesz określić, czy te ziemie przekształcone wspaniałej stolicy swego królestwa.

Zamek jest sercem osady. Wyższy poziom masz zamek, szybciej budowę na swojej ziemi. Kiedy Twój zamek osiągnie poziom 15, będzie można wyburzyć budynków.

Online Królowie Wiek sprawia odrobinę realizmu w zakresie tego, czego nie może w nieskończoność gromadzić zasoby. Jest ona ograniczona przez wielkość magazynu. Więcej bagażu, tym więcej surowców można zaoszczędzić. Jeśli magazyn jest pełny, zatrzymać wydobycie zasobów.

W Kings Age Internecie rozwija swoje budynki do wydobycia zasobów (tartak, kamieniołom, kopalnia dla górnictwa rud, młyn) Lepiej wzrostu tych zasobów do magazynu.

Podobnie w trakcie rozwoju miasta będzie dostępna do budynków, takich jak:

Refuge. Tutaj twoi poddani będą mogli ukryć się przed atakami wroga i uratować niektóre zasoby.

Koszary. Tutaj można dokonać rekrutacji żołnierzy i wysyłanie ich do wojny. Wyższy poziom koszar, tym silniejszy swoich żołnierzy.

Miasto ściany. Po ataku na zamek wroga zwiększa możliwości bojowe żołnierzy.

Wersja. Następnie wybrać juczne zwierzęta dla przyczep do wzmocnienia więzi handlowych.

Rynek. Na rynku można kupić różne towary i wysłać do nich karawany załadowane. Większy rynek, tym więcej przyczep.

Alchemist. Tu idzie rozwój wszelkiego rodzaju niezwykłych rzeczy jednak, przydatnych do swego królestwa.

Pamięci. To jest pomnik w centrum osady, które mogą być budowane tylko wtedy, gdy wszystkie budynki osiągnęły maksymalny poziom. Cieszący się ogromnym posągu - zwiększa bezpieczeństwo swoich wojsk w zamku o 50%.

Gra Królów Wiek Online zapewnia elastycznych rozwiązań wojsk. Każda jednostka ma swoje własne umiejętności i specjalizacji.

Jeśli masz mało czasu i pieniędzy na przygotowanie jakości armii, możesz odwołać się do rekrutacji rolników. Sam, są bardzo słabe, ale ze względu na ich dużą ilość i poprawy ochrony zamku, może uratować los.

Spear nie jest bardzo silny w stosunku do innych grup turystycznych, ale dobry na zamontowanych rycerzy. Templariusze - pieszych z Mieczami. Bardzo niebezpieczne dla innych grup turystycznych. Łucznicy są zawsze w roli drugoplanowej. Nie ma też w szał. Rycerskich jednostki kawalerii potrzebne do szybkich i miażdżących ciosów.

Do rozpoznania sił wroga, można zatrudnić z usług szpiegów. Do zamków szturmowych w grze i pod warunkiem, katapulty RAM (trebushe).

Twoja twierdza będzie uwielbiony za wszystkie królestwa online, dzięki udanych kampanii i przyczep handlowych dotarł do najbardziej odległych części świata i przyniesie ze sobą niewyobrażalne bogactwo. Twoje imię i nazwisko zostaną wymienione z podziwem i szacunkiem. Królowie wyboru Wiek czeka na Ciebie!