Zakładki

Królowie i Legendy

Alternatywne nazwy: Królowie i Legendy

Gry Królowie i Legends - gra online zaprojektowany w stylu IMO. Królowie i Legends Online grał przez przeglądarkę.

Gry Królowie i Legendy pozwala graczom przyjąć rolę King. Otrzymasz i używać specjalnych karty, które dzwoniąc stworzenia czary i [ _1_] atak potwory podczas walki z nimi.

Aby dowiedzieć się, co znajduje się w królów i legend rejestracji, należy zapoznać się z informacjami, które są opisane w tekście poniżej:

1. Idź do strony : Kings i legend.

2. Jak widać na stronie głównej formularza do wypełnienia, aby zarejestrować się w grze.

3. W pierwszym rodzaju komórek w Twoim adresem e-mail.

4. Pomyśl o hasło gry i pisać, że w drugiej komórce.

5. W celu upewnienia się, że podałeś poprawne hasło, powtórz to jeszcze raz w następnej celi. Napisz go oddzielnie, aby nie zapomnieć.

6. Jeśli zgadzasz się z regulaminem i polityką prywatności witryny i strony, a następnie umieścić znacznik wyboru w komórce, którą chcesz.

7. Kliknij na czerwony przycisk z napisem « Kostenlos spielen » .

Masz również możliwość rejestracji na oficjalnej stronie na Facebooku-e, kliknij na niebieski przycisk poniżej poprzedniego formularza rejestracyjnego z napisem « Mit Facebook Anmelden ».

Gra Kal gra na przeglądarkę, więc nie musisz martwić się o zasilanie komputera osobistego, jak długo prędkość Internetu w połączeniu z nim. W tym przypadku oznacza to, że jeśli komputer jest słabe, szybkie łącze internetowe również mogą "zwolnić".

Zagraj Królów i legend, będziesz budować swoje królestwo, zbierania różnych kart.

W Królów i Legends grać będzie, w obliczu takich ras

1. Ludzie. Klasa ta polegać głównie na walce człowiek człowiekowi . Ci nie bój nurkowania w prawdziwa bitwa , który może być albo na nogach, i koń.

2. Elfy. Elven wojska woli walkę o dużej odległości . Oni użyć łuku i potężnym magii utrzymać swoich wrogów Odległość . W walce wręcz szybko tracą energię i stają się słabe.

3. Kundle. Oni mają Wiele funkcji. Ale ich główną zaletą jest wyjątkowa przenieść na polu bitwy.

4. Trupy. Wojska te odmawiają umrzeć, i wreszcie, aby przylgnąć do najmniejszej szansy, aby żyć. Ich obecność i wygląd bo strach w ich przeciwników.

5. Orków. Ten bardzo hardy jest z wielu władzy, a zatem ich trudno pokonać .

6. Gobliny. Dzięki niska wzrost mogą szybko wejść na pole bitwy . Ich siła leży w ich liczbie.

7. Demony. Nawet jeśli ich wymagania na pierwszy rzut oka spektakularne, ich różne umiejętności może nawet [ _1_] umieścić najsilniejszych przeciwnicy kolana.

Królowie i Legendy online - to jest niesamowite gry z dużą ilością przygód i bitew. Nie potrzebujesz niczego, z wyjątkiem, jak tworzyć i pokazać, że jesteś prawdziwym graczem i nie boją się trudności. Powodzenia Królów i Legends!