Zakładki

King gwiazdek

Alternatywne nazwy: Masters of the Universe

Online Masters of the Universe - darmowy multiplayer role-playing przestrzeń gry oparte na przeglądarce, wymaga zastosowania strategii. Ten ekscytujący świat fantasy, w którym tysiące graczy jednocześnie zamieszkują. Społeczność wojujący wirtualny wszechświat, ale w tym samym czasie i przyjazny. Na pewno spotkać wielu ciekawych ludzi, którzy nie tylko z przyjemnością się z Tobą, ale w końcu te lojalnymi przyjaciółmi. Gracze, którzy znajdą wspólny język z siebie, może sojuszy. Tak więc król Stars gra staje się jeszcze bardziej interesująca. Bitwy skalę zachodzących w przestrzeni międzygalaktycznej, nie pozostawi nikogo obojętnym. Znajdź swoje miejsce w kosmosie, tak że z czasem coraz bardziej rozszerzać swoje wpływy. Planety, które posiadasz na początku, wymaga opieki i uwagi. Po tym wszystkim, to jest twój dom, gdzie można angażować się w budownictwie, Projektowanie statków, jednostek szkoleniowych wojska. Opracować taktykę i wykonaj do bramki! W to uwierzyć - wszyscy z was uda!

Miło, że do przejścia gry nie musi mieć komputer z wysokich wymagań systemowych. Można bezpiecznie bawić się w króla gwiazdek, jeśli masz połączenie z Internetem, standardowej przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), i zainstalować Flash Player w wersji 9. 0 lub więcej. Aby uzyskać do niego dostęp, wymaga rejestracji w grze Król Stars. Ten prosty proces jest czasochłonny. Zaloguj się na oficjalnej stronie internetowej i wypełnić formularz z tych pól: imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, nazwę planety. Następnie Mistrzowie rejestracji Universe umożliwia określenie wszechświat, w którym chcesz być. Poza tym konieczne jest, aby zgodzić się z regułami gry. Teraz można bezpiecznie przejść na spotkanie ekscytującej przygody!

Nie przejmuj się, że na początku będzie to trudne do czynienia z elementów rozgrywki. Na każdym kroku czekają na wskazówki, po której można szybko nauczyć. Istnieje również szansa, aby uzyskać porady od doświadczonego gracza. W przyszłości, osiągając pewien poziom rozwoju, będzie mógł zatrudnić doświadczonych doradców, którzy będą nie tylko Cię do postępu, ale także mieć oko na budowę i Raport o stanie armii. Długość asystentów usług zależy od wpłaconej kwoty za swoje usługi. Ale to wszystko później, ale teraz będzie musiał użyć tego, co mają. Rozpocznij rozwój planety z budową pierwszych piętrowych budynków. Parter, między innymi, zbudowany najszybciej. Wtedy wszystko nie jest tak szybki. Wyższe budowlane, więcej czasu i wysiłku trzeba. Rozwój, jak wszystko inne w świecie gry, przejść spokojnie, bez pośpiechu i zgiełku. Istnieją, oczywiście, sposoby przyspieszenia, ale warto jechać konno? Po powolne tempo pozwala, aby nie stracić z oczu niezbędne szczegóły, i dobrze myśleć o działania, tak aby nie robić głupich błędów. Zawsze będziesz miał czas na opracowanie inteligentnych posunięć taktycznych.

Aby zaangażować się w budowę, a także tworzyć nowe statki kosmiczne, musisz zasobów. Bez nich, nawet nie można zorganizować armię. Za co wziąłeś, wymaganych inwestycji materialnych. Aby to zrobić, i nie ma metal, kryształ, deuter, słoneczna i wodoru. Metalu i kryształów - najczęściej wykorzystywane zasoby. Energia słoneczna i wodoru do tchnąć życie w przedsiębiorstwie planety. Po Wiele wysiłku ze względu na energię. Deuter i umożliwia szybszą budowę i szkolenie żołnierzy i rozwój statków. Ale aby mieć deuteru vlazhivat Real. To do Ciebie, nie ma obowiązku go kupić.

Kontrolowanie swojego bohatera, będziesz wykonywać różne zadania. Zadania, które zostały przygotowane Panie Wszechświata grze, pozwalają gromadzić doświadczenie i odbierać przydatnych bonusów. Trzeba będzie monitorować liczbę punktów ratingowych. Kto chce paść tył? Pamiętaj, im więcej wysiłku, można zastosować bardziej wpływowy się w wirtualnym świecie. Silniejsze gracze łatwiej wygrać bitwy i wybierz inne planety, a jeśli nadal są w sojuszu, a następnie wykonaj wszystkie karty w swoich rękach! Zagraj w gry online Mistrza Wszechświata wraz z sojusznikami dużo łatwiejsze. Po tym wszystkim, zawsze masz szansę na zdobycie żadnego wsparcia do materiału. Ponadto, należy pamiętać, że w czasie twoi przyjaciele nie pozwolą brak wrogów, aby zniszczyć to, co stworzyliśmy tak czule.

Masters of the Universe, by zacząć grać w tej chwili - i nigdy nie pożałujesz. Czeka wiele przyjemnych doświadczeń użytkowników, którzy ośmielili się kwestionować otwartą przestrzeń. Pokaż, co można zrobić! Zatwierdź tutaj swoje prawo do rządzenia! Powodzenia i stalowych żaluzji!