Zakładki

Khan Wars

Alternatywne nazwy: Khan Wars

Średniowiecze, wojny bratobójczej, tysiące zakrwawionych zwłok, własnych zamków i wojsk ... to wszystko (i trochę więcej) oferuje online gry Khan Wars. Nadrzędne zadanie - zebranie wojska w obronie swojej ziemi, którego granice są rozszerzane przez podbój zamków innych graczy również zależy na zrozumieniu gry Khan Wars Online.

Ważne "oraz": Państwo nie jest zainstalowany na komputerze, bez aplikacji. Ponieważ gra jest przeglądarka, wszystko, co jest potrzebne - jest iść krok Rejestracja Książęcy War. Po uruchomieniu ten fascynujący świat bitew.

Oczywiście, nie musisz się martwić nie tylko o wielkich zwycięstwach na polu bitwy, ale także dla ich własnego dobra. Zaczął grać w Khan Wars, będziesz wiedzieć, że aby stworzyć własne wojsko musi kopać złota, żelaza i rezerw na koszary. I dla jego skutecznej konserwacji jest pożądane, aby nauczyć się handlu wszystkie wydobywane zasoby na rynku.

Khan Wars gra online, która oferuje wybór 11 krajów, z których każdy ma swoje bonusy i umiejętności. Ale w rzeczywistości, przeniesienie "frontach", z których jeden będzie musiał dać pierwszeństwo, koncentrując się na charakterystyce lub lub wizualnej atrakcyjności, lub na własnej intuicji (w nawiasach są umiejętności bonusowe, zasoby lub oddziały): [ _1_]

* Arabowie (przepisy + piechoty)

* Bułgarzy (wydobycie złota + strzałki)

* Brytyjczycy (złoto + urządzenia oblężnicze)

* Franks (produkcja drewna + kawalerii);

* Niemcy (wydobycie żelaza, wysyłka + bonus)

* Bizantyjczycy (uzdrowienie na polu bitwy + strzałki + drzewa wydobycie)

* Wikingowie (żelazo + strzałki)

* Litwini (mieć unikatową wojownika - generałów, o poprawę stanu zdrowia i większy niż innych, życie)

* Mongołowie (Gotowe ściany + porwanie środków zagranicznych pamięci podręcznej)

* Rusyches (produkcja + drzewo broni oblężenie)

* Japoński (piechoty rezerwy + + zawodowe).

Dołącz do gry Khan Wars będzie również pozwalają zanurzyć się w przeszłości dobrze skoordynowany proces, w którym wystarczy, dokładność i adekwatność. Wszystkie powyższe istnieje w naszym narodzie - prawdziwe - świat, a także wziął udział w wojnie jako defensywny i atakuje swoich rówieśników do podnabratsya doświadczenie wojskowe i stać się godnym przeciwnikiem szacunek.

Khan Wars gra online w swoich zasad taktyki trochę jak Total War. Na Forum jest 16 jednostek bojowych, rozmieszczenie i dobre zarządzanie, które zależy od pozytywnego wyniku bitwy. Każda strategia jest niezwykle ważne w dziedzinie strzelanek lokalizacji oszacowanie, kawalerii i piechoty

Rejestracja Książęcy War również daje okazję do pokazania w całości strategicznych talentów, wprowadzenie wojsk w najbardziej wskazane, aby zamówić. Proces jest trudne, ponieważ w celu pomyślnego grać w gry Khan Wars online, musisz zbadać wszystkie cechy i właściwości istniejących oddziałów tutaj, aby następnie odpowiednio rozważyć wszystkie szczegóły korzystania z unikalnych jednostek. Poziomowania rozgrywki Khan Wars gry, że wolisz, może być przeprowadzone w ramach trzynastu dostępnych umiejętności.

Wyjścia: grać w gry online Khan Wars - Proces jest dość fascynujące, ale nie przeznaczone dla miłośników «na co dzień», jako urodzony taktyków i strategów oszałamiające. Jeśli to drugie jest prawdziwe dla ciebie, to przez ten cud przejść przeglądarkę, jednoznaczny, nie warto.