Zakładki

Kolonizatorzy

Alternatywne nazwy: Kolonizatorzy

Zapoznanie się z jednej z najlepszych strategii internetowych od tych oferowanych w tej chwili - ". Kolonizatorów" Kolonizatorzy gra przeglądarkowa, która opowiada o zdobyciu miasta w czasach wielkich odkryć geograficznych. Walki między mocarstwa kolonialne były szczególnie krwawe, często tubylcy odegrał decydującą rolę w zmaganiach, które przylegają do różnych Piętro, choć co do zasady, prawie zawsze były poszkodowany.

Kolonizatorów Gra oferuje ciekawą działkę pomyślany system gospodarczy z możliwością działań wojennych. Cel - wzrost mocy na świecie, począwszy od domków w zapadłej dżungli.

Rejestracja kolonizatorów w grze jest warunkiem gry. W celu rozpoczęcia odtwarzania kolonizatorów rejestracji proszę wypełnić kilka pól z informacjami - wypełnij pola:

 1. Logowanie (gra fikcyjną nazwę)
 2. E-mail
 3. Płeć
 4. Zaproszeni login i hasło, w przypadku, gdy zachęca się do jednego ze swoich przyjaciół (to przyniesie Ci premii, jak również i zaproszeni)

Zgadzając się z zasadami uczestnictwa w tej grze możesz poznać ten świat serdnevekovym bliżej.

I tak, aby osiągnąć swój cel trzeba stosunków z Europą, Aborygenów handlu, jak będziesz w stanie tworzyć klany, sojusze handlowe lub dołącz do istniejących. Na początku gry można rozpocząć jej rozwój pod patronatem jednego z pięciu krajów kolonialnych

 • Anglia
 • Hiszpania
 • Francja
 • Portugalia
 • Holandia

Anglia zdobył status królowej mórz, jako naród, który rozpoczął podbój nieznane terytorium pierwszego, a małe angielski osady stopniowo przekształcił się w wielkim mieście. Grając dla Anglii, otrzymasz bonus zwiększoną imigrację kolonistów z Europy.

Uruchamianie gry pod flagami Hiszpanii, możesz być pewny, że twoi ludzie nie są z powrotem w kluczowym momencie, a Twój bonus - zwiększona wytrzymałość w kawalerii walk z tubylcami.

Gra dla Francji, będzie można handlować z miejscową ludnością na bardziej korzystnych warunkach, jak Francja zawsze była znana z lojalności wobec Aborygenów zawsze starali się najlepiej lokalnej kultury przynosząc jej systemu społecznego w odległych koloniach.

Portugalia i Holandia przystąpiła do kolonialnego wyścigu wśród ostatnich zgromadzonych stałych korzyści technologicznych.

Kolonizatorów gra online oferuje trzy rodzaje zasobów:

 • Zasoby do tworzenia jednostek
 • Zasoby dla budynków
 • Zasoby dla handlu

Wśród jednostek, zbyt, jest zapewnienie kilka kategorii:

 • Pracownicy
 • Warriors
 • Tubylcy

Pracownicy są potrzebne do normalnego wydobycia surowców, wznoszenie budynków i pełnym poparciu armii i porządku publicznego. Jednostki bojowe są potrzebne do obrony i ataku. Potężna armia - Twój dobrobyt i bezpieczeństwo, ponieważ nie bierze interesów kolonii, której armia może zabić swoje miasto w mgnieniu oka.